PPA: Sezon 2019/20


Płomień rozegrał w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 15 meczów w V Lidzie zgromadzając 24 punktów co pozwoliło uplasować się na szóstym miejscu. Rundę wiosenną nie rozegrano ze względu na koronawirus.

Kolejka 1:
Płomień - Patria Buk 3:1 [Łukasz Rogowski-2, Mariusz Połomka]

Kolejka 2:
Kania Gostyń - Płomień 0:2 [Szymon Juszczak-2]

Kolejka 3:
Płomień - Lipno Stęszew 1:0 [Mykhailo Dychko]

Kolejka 4:
Agro Team Lew Pogorzela - Płomień 1:0

Kolejka 5:
Płomień - Korona Piaski 2:0 [Marcin Kędziora, Mykhailo Dychko]

Kolejka 6:
Grom Plewiska - Płomień 2:2 [Łukasz Rogowski-2]

Kolejka 7:
Płomień - GKS Dopiewo 5:3 [Mariusz Połomka-2, Łukasz Rogowski, Łukasz Kaźmierczak, Vitalii Tsemkoh]

Kolejka 8:
Wiara Lecha Poznań - Płomień 1;7 [Michał Kaczmarek-2, Szymon Juszczak, Łukasz Rogowski, Jakub Brzozowski, Łukasz Kaźmierczak, Mateusz Bąbelek]

Kolejka 9:
Rawia Rawicz - Płomień 3:0

Kolejka 10:
Promień Krzywiń - Płomień 2:2 [Michał Gucia, bramka samobójcza]

Kolejka 11:
Płomień - Pogoń Śmigiel 2:1 [Krzysztof Fleischer, Łukasz Kaźmierczak]

Kolejka 12:
Orkan Chorzemin - Płomień 4:0

Kolejka 13:
Płomień - PKS Racot 4:4 [Michał Kaczmarek, Michał Gucia, Vitalii Tsemkoh, Mariusz Połomka]

Kolejka 14:
Pinsel-Peter Krobianka Krobia 5:3 [Mariusz Połomka-2, Łukasz Rogowski]

Kolejka 15:
Akademia Reissa - Płomień 5:3 [Łukasz Rogowski, Szymon Juszczak, Michał Gucia]

Puchar Polski:
Płomień - Lipno Stęszew 1:1 k. 4:5 [Łukasz Kaźmierczak]




1. Nowak Jakub (1/0)
2. Seifert Dawid (5/0)
3. Kędziora Marcin (14/1)
4. Pusiak Bartosz (11/0)
5. Tsemkoh Vitalii (13/2)- wypożyczony na sezon 2019/20 z NAP Nowy Tomyśl
6. Dychko Mykhailo (13/2)
7. Fleischer Krzysztof (13/1)
8. Kaczmarek Michał (9/3)
9. Kaźmierczak Łukasz (13/3)
10. Juszczak Szymon (11/4)
11. Rogowski Łukasz (15/8)
13. Kłassen Patryk (5/0) wypożyczony na rundę jesienną z Obra Zbąszyń
14. Połomka Mariusz (11/6)
15. Madaj Miłosz (3/0)
16. Brzozowski Jakub (13/1)
17. Kowalski Tomasz (7/0)
18. Bąbelek Mateusz (13/1)
19. Rzepa Kamil (12/0)
20. Gucia Michał (14/3)
21. Borkowski Daniel (1/0)
22. Borkowski Przemysław (6/0)
23. Adamczak Marcin (1/0)
24. Grabia Artur (0/0)
25. Kędzierzyński Rafał (0/0)
26. Rajewski Sebastian (1/0)
27. Beyer Jakub (1/0) - wypożyczony na rundę jesienną do NAP Nowy Tomyśl
28. Zimny Jan (1/0) - wypożyczony na rundę jesienną do Promień Opalenica
33. Borkowski Jakub (14/0)
38. Owczarczak Jakub (0/0)
44. Kraszewski Krystian (4/0)

Trener: Piotr Cenin
Kierownik drużyny: Henryk Kuchta


Indywidualne statystki zawodników w Płomieniu:Piechowiak Mateusz (240/23)

Fleischer Krzysztof (238/37)

Borkowski Jakub (208/1)

Kaczmarek Michał (201/34)

Wośkowiak Jakub (164/35)

Borkowski Daniel (148/4)

Kędziora Marcin (113/8)

Maciejewski Kamil (110/41)

Zimny Jan (108/29)

Juszczak Szymon (107/30)

Gucia Michał (100/14)

Beyer Jakub (98/3)

Borkowski Przemysław (87/2)

Jędrzejczak Hubert (79/1)

Kaźmierczak Łukasz (69/20)

Dąbrowski Kamil (68/11)

Bąbelek Mateusz (66/2)

Kostyra Michał (63/0)

Rzepa Kamil (44/1)

Nowak Jakub (44/0)

Rogowski Łukasz (42/23)

Brzozowski Jakub (39/6)

Kuhnke Dawid (33/2)

Pusiak Bartosz (31/2)

Rzepa Artur (31/1)

Gaweł Damian (31/0)

Grunwald Kamil (28/2)

Kowalski Tomasz (27/0)

Kraszewski Krystian (26/0)

Tsemkoh Vitalii (24/3)

Pakuła Filip (15/0)

Dychko Mykhailo (13/2)

Seifert Dawid (13/0)

Połomka Mariusz (11/6)

Adamczak Marcin (11/1)

Madaj Miłosz (11/3)

Szott Paweł (8/0)

Maćkowski Wiktor (7/0)

Kłassen Patryk (5/0)

Frasz Aleksander (3/1)

Rajewski Sebastian (1/0)

Adamczak Łukasz (1/0)

Szutta Marcin (1/0)

Mataczyna Matrin (1/0)


Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox