PPA: Sezon 2017/18


Płomień w sezonie 2017/18 w Klasie Okręgowej gr. zachodniej zajął trzecie miejsce. W rundzie jesiennej drużyny prowadził Dawid Kaniewski, natomiast w rundzie jesiennej Piotr Cenin.


KLASA OKRĘGOWA
Kolejka 1:
Sparta Szamotuły - Płomień 0:0

Kolejka 2:
AP Reiss Tarnowo Podgórne - Płomień 1:2 [Krzysztof Fleischer-2]

Kolejka 3:
Płomień - Obra Zbąszyń 1:1 [Marcin Kędziora]

Kolejka 4:
Sokół Duszniki - Płomień 0:2 [Łukasz Kaźmierczak, Kamil Maciejewski]

Kolejka 5:
Płomień - Lipno Stęszew 5:1 [Kamil Maciejewski-2, Szymon Juszczak, Jakub Wośkowiak, Jan Zimny]

Kolejka 6:
Czarni Wróblewo - Płomień 1:2 [Szymon Juszczak, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 7:
Płomień - Błękitni Wronki 4:0 [Krzysztof Fleischer, Szymon Juszczak, Miłosz Madaj, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 8:
TS Gminy Kamieniec - Płomień 5:4 [Jan Zimny-2, Daniel Borkowski, Szymon Juszczak]

Kolejka 9:
Płomień - Spójnia Strykowo 2:0 [Kamil Maciejewski, Łukasz Kaźmierczak]

Kolejka 10:
Pogoń Lwówek - Płomień 2:1 [Szymon Juszczak]

Kolejka 11:
Płomień - Sokół Rakoniewice 1:3 [Daniel Borkowski]

Kolejka 12:
Sokół Pniewy - Płomień 5:1 [Miłosz Madaj]

Kolejka 13:
Płomień - Orkan Konarzewo 2:2 [Szymon Juszczak, Mateusz Piechowiak]

Kolejka 14:
Płomień - Sparta Szamotuły 3:0 [Jakub Wośkowiak-2, Kamil Maciejewski]

Kolejka 15:
Płomień - AP Reiss Tarnowo Podgórne 1:0 [Michał Kaczmarek]

Kolejka 16:
Obra Zbąszyń - Płomień 1:2 [Kamil Maciejewski-2]

Kolejka 17:
Płomień - Sokół Duszniki 2:2 [Jan Zimny, Mateusz Piechowiak]

Kolejka 18:
Lipno Stęszew - Płomień 2:3 [Szymon Juszczak, Marcin Kędziora, Kamil Maciejewski]

Kolejka 19:
Płomień - Czarni Wróblewo 2:0 [Michał Kaczmarek, Kamil Dąbrowski]

Kolejka 20:
Błękitni Wronki - Płomień 0:1 [Jakub Wośkowiak]

Kolejka 21:
Płomień - TS Gminy Kamieniec 2:4 [Michał Gucia, Kamil Maciejewski]

Kolejka 22:
Spójnia Strykowo - Płomień 3:0

Kolejka 23:
Płomień - Pogoń Lwówek 3:0 [Michał Kaczmarek, Kamil Maciejewski, Łukasz Kaźmierczak]

Kolejka 24:
Sokół Rakoniewice - Płomień 0:6 [Kamil Maciejewski, Jakub Beyer, Kamil Dąbrowski, Szymon Juszczak, Jan Zimny, Michał Gucia]

Kolejka 25:
Płomień - Sokół Pniewy 1:3 [Krzysztof Fleischer]

Kolejka 26:
Orkan Konarzewo - Płomień 0:2 [Jakub Wośkowiak, Krzysztof Fleischer]



PUCHAR POLSKI:
Runda 3:
Płomień - Sokół Rakoniewice 5:0 [Jakub Wośkowiak-3, Krzysztof Fleischer, Miłosz Madaj]

Runda 4:
Lech Old-Boy Poznań - Płomień 1:2 [Dawid Kuhnke-2]

Runda 5:
NAP Polonia Nowy Tomyśl - Płomień 3:3 k. 2:4 [Marcin Kędziora, Lukasz Kaźmierczak, Mateusz Piechowiak]

Runda 6:
Płomień - Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:2

Indywidualne statystki w rozgrywkach w Klasy Okręgowej - sezon 2017/2018:

Bramkarze:
1 - Nowak Jakub (11/0)
33 - Borkowski Jakub (13/0)
44 - Kraszewski Krystian (8/0)

Obrońcy:
2 - Seifert Dawid (0/0)
3 - Kędziora Marcin (27/3)
4 - Gaweł Damian (17/0)
7 - Fleischer Krzysztof (25/6)
16 - Jędrzejczak Hubert (1/0)
17 - Borkowski Daniel (22/2)
18 - Bąbelek Mateusz (24/0)
20 - Pakuła Filip (2/0)
21 - Borkowski Przemysław (2/0)
22 - Kostyra Michał (10/0)
23 - Kuhnke Dawid (10/2)
30 - Grunwald Kamil (6/0) - w rundzie jesiennej zawodnik Tęczy Tuchorza

Pomocnicy i napastnicy:
5 - Dąbrowski Kamil (25/2)
6 - Beyer Jakub (24/1)
8 - Kaczmarek Michał (20/3)
9 - Kaźmierczak Łukasz (23/4)
10 - Juszczak Szymon (26/8)
11 - Maciejewski Kamil (23/11)
13 - Wośkowiak Jakub (26/10)
14 - Piechowiak Mateusz (23/3)
15 - Zimny Jan (21/5)
19 - Rzepa Artur (6/0) - w rundzie wiosennej zawodnik Huraganu Łomnica
24 - Frasz Aleksander (/0)
25 - Madaj Miłosz (7/3)
26 - Kowalski Tomasz (8/0)
27 - Maćkowski Wiktor (1/0)
28 - Gucia Michał (13/2)
29 - Adamczak Marcin (4/0)
31 - Rzepa Kamil (5/0)



Łączy nas piłka



Indywidualne statystki zawodników w Płomieniu:

Piechowiak Mateusz (221/21)
Fleischer Krzysztof (198/36)
Kaczmarek Michał (171/29)
Borkowski Jakub (168/1)
Borkowski Daniel (145/4)
Wośkowiak Jakub (140/27)
Maciejewski Kamil (110/41)
Zimny Jan (86/21)
Jędrzejczak Hubert (79/1)
Beyer Jakub (77/3)
Borkowski Przemysław (77/2)
Kędziora Marcin (76/5)
Juszczak Szymon (72/20)
Dąbrowski Kamil (68/11)
Gucia Michał (65/5)
Kostyra Michał (45/0)
Nowak Jakub (42/0)
Kuhnke Dawid (33/2)
Kaźmierczak Łukasz (31/7)
Rzepa Artur (31/1)
Gaweł Damian (31/0)
Bąbelek Mateusz (24/0)
Kraszewski Krystian (17/0)
Pakuła Filip (15/0)
Kowalski Tomasz (12/0)
Madaj Miłosz (8/3)
Adamczak Marcin (6/0)
Grunwald Kamil (6/0)
Rzepa Kamil (5/1)
Maćkowski Wiktor (4/0)
Frasz Aleksander (3/1)
Seifert Dawid (1/0)




Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox