Laureaci Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Burmistrza Zbąszynia


Edycja I:


I: Obra Zbąszyń
II: brak informacji
III: brak informacji
IV: brak informacji
Najlepszy bramkarz: Tomasz Siedlarz – Obra Zbąszyń
Najlepszy strzelec: Piotr Skotarczyk – Obra Zbąszyń

Edycja II: 2008


I: Płomień II Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: Wicher I Strzyżewo
IV: Płomień I Przyprostynia

Najlepszy zawodnik: Daniel Borkowski – Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Mariusz Przybylski – Płomień II Przyprostynia
Najlepszy strzelec: Krzysztof Woźniak – Płomień II Przyporstynia








Edycja III: 2009


I: Płomień I Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: Płomień II Przyprostynia
IV: Huragan Łomnica

Najlepszy bramkarz: Jakub Borkowski – Płomień I Przyprostynia
Najlepszy strzelec: Dawid Stankowski – Wicher II Strzyżewo








Edycja IV: 2010


I: Obra Zbąszyń
II: Płomień Przyprostynia
III: ATE Wicher Strzyżewo
IV: Huragan Łomnica

Najlepszy zawodnik: Tomasz Kroczek – Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Mariusz Przybylski – Huragan Łomnica
Najlepszy strzelec: Norbert Chełmiński – ATE Wicher Strzyżewo















Edycja V: 2011


I: Płomień Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: Huragan Łomnica
IV: Błędno Nądnia

Najlepszy zawodnik: Michał Jaszczyk - Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Jakub Borkowski - Płomień Przyprostynia
Najlepszy strzelec: Tomasz Śliwa - Płomień Przyprostynia











Edycja VI: 2012


I: Płomień Przyprostynia
II: Huragan Łomnica
III: Obra Zbąszyń
IV: ATE Wicher Strzyżewo

Najlepszy zawodnik: Patryk Przygocki - Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Kamil Michalski - ATE Wicher Strzyżewo
Najlepszy strzelec: Michał Kaczmarek - Płomień Przyprostynia






Edycja VII: 2013


I: Obra Zbąszyń
II: Płomień Przyprostynia
III: ATE Wicher Strzyżewo
IV: Huragan Łomnica

Najlepszy zawodnik: Daniel Kulus - Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Kamil Michalski - ATE Wicher Strzyżewo
Najlepszy strzelec: Tomasz Śliwa - Płomień Przyprostynia













Edycja VIII: 2014


I: Obra Zbąszyń
II: ATE Wicher Strzyżewo
III: Płomień Przyprostynia
IV: Huragan Łomnica

Najlepszy zawodnik: Daniel Kulus – Wicher Strzyżewo
Najlepszy bramkarz: Jakub Nowak – Obra Zbąszyń
Najlepszy strzelec: Paweł Kaczmarek – Obra Zbąszyń














Edycja IX: 2015


I: Płomień Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: Huragan Łomnica
IV: ATE Wicher Strzyżewo

Najlepszy zawodnik: Marcin Grocholewski - Huragan Łomnica
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Kubaś - Błędno Nądnia
Najlepszy strzelec: Paweł Kaczmarek – Obra Zbąszyń



Edycja X: 2016


I: Płomień Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: ATE Wicher Strzyżewo
IV: Huragan Łomnica

Najlepszy zawodnik: Jan Zimny - Płomień Przyprostynia
Najlepszy bramkarz: Roman Stróżyk - ATE Wicher Strzyżewo
Najlepszy strzelec: Marcin Grocholewski - Huragan Łomnica



Edycja XI: 2017


I: Obra Zbąszyń
II: Płomień Przyprostynia
III: ATE Wicher Strzyżewo
IV: Płomień B Przyprostynia

Najlepszy zawodnik: Dawid Seifert - Płomień B Przyprostynia
Najlepszy bramkarz: Krystian Kraszewski - Płomień B Przyprostynia
Najlepszy strzelec: Tomasz Śliwa - ATE Wicher Strzyżewo



Edycja XII: 2018


I: Płomień Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: Błędno Nądnia
IV: Obra Old Boy Zbąszyń

Najlepszy zawodnik: Kamil Maciejewski - Płomień Przyprostynia
Najlepszy bramkarz: Roman Stróżyk - ATE Wicher Strzyżewo
Najlepszy strzelec: Szymon Juszczak - Płomień Przyprostynia





Edycja XIII: 2019


I: Płomień Przyprostynia
II: Płomień B Przyprostynia
III: Wicher Strzyżewo
IV: Obra Zbąszyń

Najlepszy zawodnik: Miłosz Suwiczak - Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Jakub Borkowski - Płomień Przyprostynia
Najlepszy strzelec: Jakub Wośkowiak, Łukasz Kaźmierczak - Płomień Przyprostynia





Edycja XIV: 2020


I: Płomień Przyprostynia
II: Wicher Strzyżewo
III: Huragan Łomnica
IV: Płomień B Przyprostynia

Najlepszy zawodnik: Anatolii Ivchuk - Huragan Łomnica
Najlepszy bramkarz: Jakub Młynarz - Huragan Łomnica
Najlepszy strzelec: Michał Gucia - Płomień Przyprostynia


Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox