Laureaci Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Burmistrza Zbąszynia


Edycja I:


I: Obra Zbąszyń
II: brak informacji
III: brak informacji
IV: brak informacji
Najlepszy bramkarz: Tomasz Siedlarz – Obra Zbąszyń
Najlepszy strzelec: Piotr Skotarczyk – Obra Zbąszyń

Edycja II: 2008


I: Płomień II Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: Wicher I Strzyżewo
IV: Płomień I Przyprostynia

Najlepszy zawodnik: Daniel Borkowski – Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Mariusz Przybylski – Płomień II Przyprostynia
Najlepszy strzelec: Krzysztof Woźniak – Płomień II Przyporstynia








Edycja III: 2009


I: Płomień I Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: Płomień II Przyprostynia
IV: Huragan Łomnica

Najlepszy bramkarz: Jakub Borkowski – Płomień I Przyprostynia
Najlepszy strzelec: Dawid Stankowski – Wicher II Strzyżewo








Edycja IV: 2010


I: Obra Zbąszyń
II: Płomień Przyprostynia
III: ATE Wicher Strzyżewo
IV: Huragan Łomnica

Najlepszy zawodnik: Tomasz Kroczek – Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Mariusz Przybylski – Huragan Łomnica
Najlepszy strzelec: Norbert Chełmiński – ATE Wicher Strzyżewo















Edycja V: 2011


I: Płomień Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: Huragan Łomnica
IV: Błędno Nądnia

Najlepszy zawodnik: Michał Jaszczyk - Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Jakub Borkowski - Płomień Przyprostynia
Najlepszy strzelec: Tomasz Śliwa - Płomień Przyprostynia











Edycja VI: 2012


I: Płomień Przyprostynia
II: Huragan Łomnica
III: Obra Zbąszyń
IV: ATE Wicher Strzyżewo

Najlepszy zawodnik: Patryk Przygocki - Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Kamil Michalski - ATE Wicher Strzyżewo
Najlepszy strzelec: Michał Kaczmarek - Płomień Przyprostynia






Edycja VII: 2013


I: Obra Zbąszyń
II: Płomień Przyprostynia
III: ATE Wicher Strzyżewo
IV: Huragan Łomnica

Najlepszy zawodnik: Daniel Kulus - Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Kamil Michalski - ATE Wicher Strzyżewo
Najlepszy strzelec: Tomasz Śliwa - Płomień Przyprostynia













Edycja VIII: 2014


I: Obra Zbąszyń
II: ATE Wicher Strzyżewo
III: Płomień Przyprostynia
IV: Huragan Łomnica

Najlepszy zawodnik: Daniel Kulus – Wicher Strzyżewo
Najlepszy bramkarz: Jakub Nowak – Obra Zbąszyń
Najlepszy strzelec: Paweł Kaczmarek – Obra Zbąszyń














Edycja IX: 2015


I: Płomień Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: Huragan Łomnica
IV: ATE Wicher Strzyżewo

Najlepszy zawodnik: Marcin Grocholewski - Huragan Łomnica
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Kubaś - Błędno Nądnia
Najlepszy strzelec: Paweł Kaczmarek – Obra Zbąszyń



Edycja X: 2016


I: Płomień Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: ATE Wicher Strzyżewo
IV: Huragan Łomnica

Najlepszy zawodnik: Jan Zimny - Płomień Przyprostynia
Najlepszy bramkarz: Roman Stróżyk - ATE Wicher Strzyżewo
Najlepszy strzelec: Marcin Grocholewski - Huragan Łomnica



Edycja XI: 2017


I: Obra Zbąszyń
II: Płomień Przyprostynia
III: ATE Wicher Strzyżewo
IV: Płomień B Przyprostynia

Najlepszy zawodnik: Dawid Seifert - Płomień B Przyprostynia
Najlepszy bramkarz: Krystian Kraszewski - Płomień B Przyprostynia
Najlepszy strzelec: Tomasz Śliwa - ATE Wicher Strzyżewo



Edycja XII: 2018


I: Płomień Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: Błędno Nądnia
IV: Obra Old Boy Zbąszyń

Najlepszy zawodnik: Kamil Maciejewski - Płomień Przyprostynia
Najlepszy bramkarz: Roman Stróżyk - ATE Wicher Strzyżewo
Najlepszy strzelec: Szymon Juszczak - Płomień Przyprostynia





Edycja XIII: 2019


I: Płomień Przyprostynia
II: Płomień B Przyprostynia
III: Wicher Strzyżewo
IV: Obra Zbąszyń

Najlepszy zawodnik: Miłosz Suwiczak - Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Jakub Borkowski - Płomień Przyprostynia
Najlepszy strzelec: Jakub Wośkowiak, Łukasz Kaźmierczak - Płomień Przyprostynia





Edycja XIV: 2020


I: Płomień Przyprostynia
II: Wicher Strzyżewo
III: Huragan Łomnica
IV: Płomień B Przyprostynia

Najlepszy zawodnik: Anatolii Ivchuk - Huragan Łomnica
Najlepszy bramkarz: Jakub Młynarz - Huragan Łomnica
Najlepszy strzelec: Michał Gucia - Płomień Przyprostynia


Edycja XV: 2021


I: Płomień Przyprostynia
II: Wicher Strzyżewo
IIIPłomień B Przyprostynia
IV: Błędno Nądnia

Najlepszy zawodnik: Anatolii Ivchuk - Huragan Łomnica
Najlepszy bramkarz: Karol Michalski - ATE Wicher Strzyżewo
Najlepszy strzelec: Jakub Brzozowski, Mariusz Połomka, Michał Gucia - Płomień Przyprostynia




Edycja XVI: 2022


I: Płomień Przyprostynia
II: Hurgan Łomnica
IIIATE Wicher Strzyżewo
IV: Błędno Nądnia

Najlepszy zawodnik: Norbert Chełmiński - ATE Wicher Strzyżewo
Najlepszy bramkarz: Łukasz Kosowski - Błędno Nądnia
Najlepszy strzelec: Mariusz Połomka - Płomień Przyprostynia