Laureaci Nocny Turniej Piłki Nożnej


Edycja I - Kuvert CUP: 2010


I: Ogień w Szopie
II: Spoceni w lodówce
III: Blokersi
IV: Kuvert

Szybkość Lotu Piłki: Damian Marchlewski - Blokersi - 117km/h

Edycja II - Kuvert CUP: 2011


I: Blokersi
II: Ogień w Szopie
III: Beton
IV: Promil Zakrzewo

Szybkość Lotu Piłki: Rafał Kędzierski - Blokersi - 113km/h

Edycja III - Kuvert CUP: 2012


I: Blokersi
II: Wicher junior
III: Kuvert Woda w Stodole
IV: Spoceni w lodówce

Szybkość Lotu Piłki: Daniel Peleszczak - Blokersi - 108km/h

Edycja IV - Kuvert CUP: 2013


I: Promil
II: Bąki z łąki
III: Piątek Siedlec
III: TS05 Nowy Tomyśl

Najlepszy zawodnik: Patryk Pawlik - Promil

Edycja V - Kuvert CUP: 2015


I: Blokersi
II: Old Boy
III: Czarne Konie
III: Areszt Śledczy Międzyrzecz

Najlepszy zawodnik: Daniel Kulus - Old Boy
Najlepszy bramkarz: Mateusz Dzioch- Czarne Konie
Najskuteczniejszy zawodnik: Marcin Grocholewski -Blokersi

Edycja VI - Kuvert CUP: 2016


I: Blokersi
II: FC Melanż
III: RJ
III: The Naturat

Najlepszy zawodnik: Marcin Orkisz - FC Melanż
Najlepszy bramkarz: Łukasz Marciniak - RJ
Najskuteczniejszy zawodnik: Paweł Kaczmarek - Blokersi

Edycja VII - Kuvert CUP: 2018


I: Przepraszamy, że gramy
II: Spoceni w lodówce
III: Blokersi
III: RJ

Edycja VIII - Kuvert CUP: 2019


I: RJ
II: Drużyna AA
III: Forever Young
III: FC Melanż

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox