PPA: Sezon 2006/07


Kolejka 1 - 20 sierpnia
Mawit Lwówek     7-1     Płomień Przyprostynia    
[Skręty Wojciech]

Kolejka 2 - 27 sierpnia
Płomień Przyprostynia     5-3     Rzemieślnik Kwilcz    
[Stramski Tomasz-2; Chwałkowski Wojciech-2; Kuszczyk Edwin]

Kolejka 3 - 3 września
Patria Buk     5-1     Płomień Przyprostynia    
[Stramski Tomasz]

Kolejka 4 - 10 września
Płomień Przyprostynia     1-1     KS Sękowo
[Orłowski Andrzej]

Kolejka 5 - 17 września
Ogrol Wojnowice     0-3     Płomień Przyprostynia    
[Chwałkowski Wojciech-2; Kłysz Maurycy]

Kolejka 6 - 24 września
Płomień Przyprostynia     3-1     Wicher Strzyżewo    
[Skręty Wojciech-2; Chwałkowski Wojciech]

Kolejka 7 - 1 października

Borusja Boruja Kościelna     2-6     Płomień Przyprostynia    
[Jankowiak Marek; Skręty Wojciech-3; Chwałkowski Wojciech; Tomiak Tomasz]

Kolejka 8 - 8 października
Płomień Przyprostynia     3-3     Huragan Michorzewo    
[Ciszak Marcin; Tośta Sławomir; Tomiak Tomasz]

Kolejka 9 - 15 października
Sokół II Pniewy     2-0     Płomień Przyprostynia    

Kolejka 10 - 22 października
Sam Jastrzębsko Stare     0-3     Płomień Przyprostynia    
[Kłysz Maurycy; Orłowski Andrzej; Stramski Tomasz]

Kolejka 11 - 29 października
Płomień Przyprostynia     2-1     PAECH Kamionna    
[Chwałkowski Wojciech-2]

Kolejka 12 - 5 listopada
SSG Kamieniec     2-3     Płomień Przyprostynia    
[Dulat Dariusz; Kuszczyk Edwin; Tomiak Tomasz]

Kolejka 13 - 12 listopada
Płomień Przyprostynia     5-1     Orzeł Łowyń    
[Skręty Wojciech-2; Chwałkowski Wojciech-2; Kuszczyk Edwin]    

Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia

Płomień Przyprostynia     0-1     Mawit Lwówek    

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Rzemieślnik Kwilcz     0-1     Płomień Przyprostynia    
[Tośta Sławomir]

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia
Płomień Przyprostynia     1-3     Patria Buk    
[Tośta Sławomir]   

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

KS Sękowo     5-1     Płomień Przyprostynia    
[Chwałkowski Wojciech]

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Płomień Przyprostynia     2-0     Ogrol Wojnowice    
[Kłysz Maurycy; Orłowski Andrzej]

Kolejka 19 - 3 maja
Wicher Strzyżewo     2-0     Płomień Przyprostynia    

Kolejka 20 - 6 maja
Płomień Przyprostynia     1-2     Borusja Boruja Kościelna    
[Skręty Wojciech]   

Kolejka 21 - 12-13 maja
Huragan Michorzewo     3-1     Płomień Przyprostynia    
[Chwałkowski Wojciech]

Kolejka 22 - 19-20 maja

Płomień Przyprostynia     0-1     Sokół II Pniewy    

Kolejka 23 - 26-27 maja
Płomień Przyprostynia     2-1     Sam Jastrzębsko Stare    
[Fornalkiwicz Grzegorz; Baran Bartosz]   

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

PAECH Kamionna     0-2     Płomień Przyprostynia    
[Tośta Sławomir; Skręty Wojciech]

Kolejka 25 - 10 czerwca
Płomień Przyprostynia     1-4     SSG Kamieniec    
[Ciszak Marcin]   

Kolejka 26 - 17 czerwca
Orzeł Łowyń     0-1     Płomień Przyprostynia    
[Chwałkowski Wojciech]

Kadra sezonu 2006/07:
Baran Bartosz (8/1)
Białecki Grzegorz (18/0)
Borkowski Radosław (12/0)
Chwałkowski Wojciech (26/12)
Ciszak Marcin (22/2)
Dulat Radosław (1/0)
Dulat Dariusz (2/1)
Fornalkiewicz Grzegorz (9/1)
Hoffman Bogdan (6/0)
Jankowiak Marek (3/1)
Jankowiak Zbigniew (6/0)
Kłysz Maurycy (19/3)
Kulus Marcin (19/0)
Kuszczyk Edwin (9/3)
Matychowiak Filip (4/0)
Orłowski Andrzej (22/3)
Skręty Wojciech (20/10)
Stramski Tomasz (17/4)
Stramski Stanisław (4/0)
Śmiałek Krzysztof (3/0)
Tomiak Marek (8/0)
Tomiak Tomasz (25/3)
Tomiak Sławomir (25/0)
Tośta Sławomir (24/4)
Wachowski Piotr (8/0)
Zboralski Adrian (9/0)
Zieliński Marek (18/0)
*/ W nawiasach podano:  liczbę  meczy w sezonie 2006/07  / liczbę strzelonych bramek

Lokata   Nazwa zespołu          Mecze  Pkt.  Bramki  
1.  Patria Buk                     26   62   75-23   
2.  Mawit Lwówek                   26   52   57-25   
3.  Huragan Michorzewo             26   45   45-37  
4.  Gminy Kamieniec                26   45   48-40   
5.  Rzemieślnik Kwilcz             26   43   56-36  
6.  Płomień Przyprostynia          26   41   49-51  
7.  Sokół II Pniewy                26   40   42-34  
8.  Ogrol Wojnowice                26   35   37-49 
9.  A.T.E. Wicher Strzyżewo        26   33   39-49  
10.  KS Sękowo                      26   32   50-54   
11.  Warta II M-d Paech Kamionna    26   28   32-34 
12.  Sam Jastrzębsko Stare          26   24   41-65  
13.  Orzeł Łowyń                    26   18   36-54     
14.  Borusja Boruja Kościelna       26   17   33-89 

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox