Młodzież: Sezon WIOSNA 2015


W rundzie wiosennej juniorzy starsi rozegrali osiem spotkań z tego jeden wygrali, jeden zremisowali oraz sześć przegrali. Zawodnicy Wiesława Ciepielewskiego uplasowali się na czwartym miejscu.

ŁĄCZY NAS PIŁKA



Kolejka 1:
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Płomień 8:0

Kolejka 2:
Płomień - Rokita Rokietnica 0:0

Kolejka 3:
Warta Sieraków - Płomień 1:0

Kolejka 4:
Płomień - NAP Nowy Tomyśl 0:9

Kolejka 5:
Płomień - Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:2

Kolejka 6:
Rokita Rokietnica - Płomień 5:1 [Dawid Szabłowski]

Kolejka 7:
Płomień - Warta Sieraków 3:0 (walkower)

Kolejka 8:
NAP Nowy Tomyśl - Płomień 17:1 [Miłosz Madaj]

darmowy hosting obrazków



darmowy hosting obrazków



Kadra:
Antosz Patryk (1998-09-14)
Bańdur Dariusz (1996-12-20)
Bartczak Gracjan (1998-11-02)
Biały Dawid (1998-02-10)
Bimkiewicz Bartosz (1998-02-28)
Dąbrowski Kamil (1997-04-07)
Eichler Adam (1998-05-09)
Frasz Aleksnader (1999-06-17)
Garbaciak Oskar (2000-01-19)
Gorgiel Oskar (1997-11-03)
Hołowacz Damian (1996-11-19)
Hołowacz Mateusz (1998-04-17)
Jagodziński Krystian (1998-06-16)
Janowski Jakub (1998-09-04)
Jęcz Patryk (1996-05-21)
Kańduła Norbert (1997-11-26)
Kołodziejczak Kamil (1996-01-08)
Kraszewski Krystian (1997-03-27)
Kwaśny Łukasz (1998-03-13)
Laskowski Jakub (2000-01-06)
Łodyga Mateusz (1997-11-14)
Maćkowski Wiktor (1999-07-25)
Madaj Miłosz ((2000-12-27)
Mazepa Norbert (1998-09-15)
Mierzwa Krzysztof (1996-01-27)
Nowotnik Krystian (1998-09-28)
Puchacz Jakub (13.08.1997)
Radny Bartosz (1997-02-05)
Rajewski Robert (1997-04-14)
Rychter Mateusz (1998-03-31)
Rzepa Artur (1997-08-21)
Seifert Dawid (2000-01-05)
Sitnik Wojciech (1997-07-09)
Skrzypczak Szymon (1998-06-05)
Szabłowski Dawid (1998-01-13)
Szabłowski Paweł (1996-06-20)
Urbański Martin (2000-05-04)
Waga Adam (2000-01-02)
Winiecki Oskar (1996-09-09)

Trener: Wiesław Ciepielewski
Kierownik drużyny: Łukasz Wojciechowski

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox