Młodzież: Sezon 2016/17 GLPN


W rozgrywkach Gminnej Ligi Płomień zajął piąte, a Płomyk ósme miejsce.


Kolejka 1:
Płomień - Płomyk 11:1 [Mateusz Tomaszewski, Kacper Ratajczak-3, Nikodem Śmiałek-2, Karol Lichy-4, Bartosz Krygier -- Patryk Kryś]

Kolejka 2:
Płomień - Błędno 1:4 [Karol Lichy]
Płomyk - Sokół 1:7 [Korneliusz Knop]

Kolejka 3:
Obra Młodzik - Płomień 11:0
Płomyk - Wicher 1:11 [Michał Kubiak]

Kolejka 4:
Płomyk - Błędno 1:16 [Maksymilian Lejwoda]
Płomień - Obra Orlik 4:3 [Karol Lichy-3, Daniel Korbanek]

Kolejka 5:
Huragan - Płomyk 16:0
Płomień - Sokół 1:1 [Kacper Ratajczak]

Kolejka 6:
Płomyk - Obra Młodzik 0:29
Huragan - Płomień 6:7 [Mateusz Tomaszewski-2, Mateusz Mały, Karol Lichy, Daniel Korbanek, Nikodem Śmiałek]

Kolejka 7:
Obra Orlik - Płomyk 12:2 [Adam Czubak, Oliwier Rzepa]
Wicher - Płomień 0:14 [Daniel Korbanek-4, Karol Lichy-3, Mateusz Mały-3, Bartosz Krygier-2, Kacper Ratajczak, Mateusz Tomaszewski]

Kolejka 8:
Płomyk - Płomień 6:10 [Michał Kubiak-3, Korneliusz Knop-2, Kamil Nowak -- Nikodem Śmiałek-3, Bartosz Krygier-2, Mateusz Mały, Oliwier Rzepa, Kacper Ratajczak-2, Daniel Korbanek]

Kolejka 9:
Błędno - Płomień 7:2 [Bartosz Krygier-2]
Sokół - Płomyk 12:0

Kolejka 10:
Płomień - Obra Młodzik 1:29 [Nikodem Śmiałek]
Wicher - Płomyk 9:3 [Adam Czubak, Maksymilian Lejwoda, Wiktor Prentki]

Kolejka 11:
Błędno - Płomyk 13:0
Obra Orlik - Płomień 4:1 [Nikodem Śmiałek]

Kolejka 12:
Huragan - Płomyk 0:13
Sokół - Płomień 2:0

Kolejka 13:
Obra Młodzik - Płomyk 30:1 [Korneliusz Knop]
Płomień - Huragan 2:2 [Bartosz Krygier, Nikodem Śmiałek]

Kolejka 14:
Obra Orlik - Płomyk 21:1 [Błażej Rucioch]
Wicher - Płomień 2:5 [Mateusz Tomaszewski-2, Amani Runiga, Adrian Winiarz, Daniel Korbanek]



PŁOMIEŃ Przyprostynia:
1 Runiga Amiani
7 Korbanek Daniel
8 Mały Mateusz
9 Śmiałek Nikodem
10 Szarata Marcel
11 Tomaszewski Mateusz
12 Krygier Bartosz
14 Bok Mikołaj
15 Ratajczak Kacper
16 Fridrich Wiktor
18 Tobys Marcel
20 Korcz Dawid
21 Lichy Karol
Janowski Kamil
Winiarz Adrian

Trenerzy: Kamil Maciejewski, Przemysław Borkowski.


PŁOMYK Przyprostynia
2 Nowak Kacper
3 Knop Korneliusz
4 Dombrowski Marcel
6 Rucioch Błażej
7 Rzepa Oliwer
8 Szkudlarek Igor
9 Kryś Patryk
10 Prentki Wiktor
13 Nowak Kamil
14 Rzepa Nikodem
16 Artf Marcel
17 Kubiak Michał
18 Szelzchen Karol
19 Nizałek Szymon
Czubak Adam
Rząd Juliusz
Jankowiak Paweł
22 Lejwoda Maksymilian

PŁOMIEŃ:
1. Runiga Amani (29.04.2004)
3. Ratajczak Kacper (22.06.2006)
6. Janowski Kamil (18.04.2006)
7. Korbanek Daniel (17.11.2004)
8. Mały Mateusz (11.09.2006)
9. Śmiałek Nikodem (26.08.2005)
10. Tobys Marcel (10.09.2007)
11. Tomaszewski Mateusz (05.05.2005)
12. Krygier Bartosz (21.12.2004)
13. Rzepa Oliwier (04.09.2005)
15. Bok Mikołaj (17.03.2005)
16. Winiarz Adrian (30.08.2006)
18. Korcz Dawid (30.09.2007)
20. Szarata Marcel (15.11.2006)
23. Rzepa Nikodem (13.12.2007)
24. Lichy Karol (11.08.2004)
25. Fridrich Wiktor (17.03.2005)

Trenerzy: Kamil Maciejewski, Przemysław Borkowski.

PŁOMYK:
1. Nowak Kamil (18.04.2006)
2. Dombrowski Marcel (13.08.2008)
3. Jankowiak Paweł (05.05.2008)
4. Rzepa Kacper (19.03.2010)
5. Piechowiak Maciej (15.01.2009)
6. Knop Korneliusz (20.11.2007)
7. Szkudlarek Igor (10.03.2009)
8. Szelzchen Karol (29.04.2007)
9. Lejwoda Maksymilian (11.07.2007)
11. Czubak Adam (26.02.2007)
14. Gwiazda Wojciech
15. Kubiak Michał (07.08.2007)
16. Artf Marcel (29.05.2009)
17. Rząd Juliusz (21.05.2007)
18. Prentki Wiktor (24.07.2007)
19. Rzepa Miłosz (08.09.2006)
20. Piechowiak Jakub (09.07.2006)
21. Rucioch Błażej (16.02.2008)
22. Konieczek Kacper
23. Nowak Kacper (04.11.2004)
24. Niziałek Szymon (25.10.2006)

Trenerzy: Kamil Maciejewski, Przemysław Borkowski.



Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox