Młodzież: Sezon 2010/11 WZPN


Nasi najmłodsi adepci zajęli szóste miejsce w swoich rozgrywkach. Drużyna ta rozgrywała swoje mecze na Orliku przy Zespole Szkół nr 2 w Zbąszyniu.




Kolejka 1:
Płomień - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:20

Kolejka 2:
Sokół Rakoniewice - Płomień 10:1 [Krystian Brychcy]

Kolejka 3:
Płomień - GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. 3:7 [Oskar Tomiak, Łukasz Trocholepszy, Grzegorz Kwaśny]

Kolejka 4:
Grom Ciepłownik Plewiska - Płomień 7:2 [Krystian Brychcy-2]

Kolejka 5:
Płomień - Promień Opalenica 0:10

Kolejka 6:
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Płomień 10:1 [Krystian Brychcy]

Kolejka 7:
Płomień - Sokół Rakoniewice 1:6 [Łukasz Trocholepszy]

Kolejka 8:
GSS Grodzisk Wlkp. dziewczyny - Płomień 6:1 [Krystian Brychcy]

Kolejka 9:
Płomień - Grom Ciepłownik Plewiska 1:5 [Jakub Hajduk]

Kolejka 10:
Promień Opalenica - Płomień 9:0



Kadra:

Borkowska Anna (31.07.1998), Brychcy Krystian (05.11.2001), Hajduk Jakub (05.06.2002), Kwaśny Grzegorz (14.09.2001), Nawrot Mikołaj (03.07.2001), Łukasik Kamil (09.04.2000), Olejniczak Patryk (10.03.2001), Opic Julia (08.07.2001), Piątek Grzegorz (04.06.2000), Pusiak Bartosz (02.08.2001), Ratajczak Bartosz (15.06.2000), Rybicki Rafał (08.07.2000), Rychter Przemysław (05.04.2001), Rzyski Patryk (12.12.2001), Skotarczyk Adrian (20.07.2002), Spychała Marcin (09.05.2000), Tobys Mikołaj (16.08.2000), Tomiak Oskar (04.01.2001), Trocholepszy Łukasz (29.05.2002), Śliwa Wiktor (30.05.2001), Wawrzyniak Paweł (18.06.2000), Woźny Jakub (11.01.2002), Woźny Kacper (05.08.2000).

Trener: Borkowski Przemysław.

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 34 79 71
2 MKS KANIA Gostyń 34 77 47
3 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 34 70 54
4 LIPNO Stęszew 34 69 45
5 PRZEMYSŁAW Poznań 34 58 13
6 RAWIA Rawicz 34 55 18
7 WIARA LECHA Poznań 34 53 -9
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 34 49 5
9 STELLA Luboń 34 47 2
10 ORKAN Chorzemin 34 47 0
11 PKS Racot 34 42 -25
12 GROM Plewiska 34 41 -3
13 PROMIEŃ Krzywiń 34 41 -22
14 SOKÓŁ Pniewy 34 40 -10
15 GROM Wolsztyn 34 34 -31
16 PIAST Poniec 34 30 -23
17 PATRIA Buk 34 25 -66
18 POGOŃ Śmigiel 34 10 -66
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 22

POGOŃ Śmigiel  0 : PATRIA Buk
WIARA LECHA Poznań  3 : SOKÓŁ Pniewy
ORKAN Chorzemin  4 : PIAST Poniec
PRZEMYSŁAW Poznań  2 : GROM Plewiska
MKS KANIA Gostyń  2 : PKS Racot
STELLA Luboń  1 : RAWIA Rawicz
GROM Wolsztyn  3 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  7 : PROMIEŃ Krzywiń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

LikeBox