PPA: Sezon 2011/12


Pierwsza drużyna Płomienia zajęła czwarte miejsca w rozgrywkach z 48 punktami. Nasza drużyna piętnaście meczów wygrała, trzy zremisowała, a osiem przegrała. W rundzie jesiennej trenerem drużyny był Tomasz Radwan, a wiosną drużynę prowadził Marian Fiodorowicz.

Kolejka 1:
Płomień - Błękitni Wronki 1:1 [Nowak Mateusz]

Kolejka 2:
Huragan Łomnica - Płomień 1:4 [Piątyszek Tomasz, Śliwa Tomasz, Szulc Szymon, Nowak Mateusz]

Kolejka 3:
Spójnia Strykowo - Płomień 0:1 [Piątyszek Tomasz]

Kolejka 4:
Płomień - Sparta Szamotuły 3:0 [Szulc Szymon, Jędrzejczak Hubert, Werner Jakub]

Kolejka 5:
Sokół Rakoniewice - Płomień 2:2 [Szulc Szymon, Śliwa Tomasz]

Kolejka 6:
Płomień - Sokół Pniewy 2:3 [Szulc Szymon, Chwałkowski Wojciech]

Kolejka 7:
Sokół Duszniki - Płomień 2:3 [Szymon Szulc -3]

Kolejka 8:
Płomień - Świt Piotrowo 1:2 [Nowak Mateusz]

Kolejka 9:
Obra Zbąszyń - Płomień 2:2 [Kulus Daniel, Werner Jakub]

Kolejka 10:
Płomień - Mawit Lwówek 4:2 [Kulus Daniel, Kaczmarek Michał, Nowak Mateusz, Śliwa Tomasz]

Kolejka 11:
Warta Sieraków - Płomień 2:4 [Szulc Szymon -2, Śliwa Tomasz, Nowak Mateusz]

Kolejka 12:
Płomień - Patria Buk 6:1 [Śliwa Tomasz -3, Kaczmarek Michał -2, Nowak Mateusz]

Kolejka 13:
NKS Niepruszewo - Płomień 1:3 [Werner Jakub, Śliwa Tomasz, Nowak Mateusz]

Kolejka 14:
Błękitni Wronki - Płomień 5:2 [Kaczmarek Michał, Śliwa Tomasz]

Kolejka 15:
Płomień - Huragan Łomnica 2:0 [Kaczmarek Michał, Nowak Mateusz]

Kolejka 16:
Płomień - Spójnia Strykowo 3:0 [Nowak Mateusz, Pawlik Dawid, Szulc Szymon]

Kolejka 17:
Sparta Szamotuły - Płomień 4:2 [Nowak Mateusz, Piątyszek Tomasz]

Kolejka 18:
Płomień - Sokół Rakoniewice 3:2 [Nowak Mateusz, Kaczmarek Michał, Szulc Szymon]

Kolejka 19:
Sokół Pniewy - Płomień 1:2 [Śliwa Tomasz-2]

Kolejka 20:
Płomień - Sokół Duszniki 3:4 [Kaczmarek Michał-2, Pawlik Dawid]

Kolejka 21:
Świt Piotrowo - Płomień 3:0

Kolejka 22:
Płomień - Obra Zbąszyń 0:1

Kolejka 23:
Mawit Lwówek - Płomień 4:3 [Szulc Szymon-2, Śliwa Tomasz]

Kolejka 24:
Płomień - Warta Sieraków 4:1 [Mateusz Nowak-2, Szulc Szymon, Werner Jakub]

Kolejka 25:
Patria Buk - Płomień 8:2 [Szulc Szymon-4, Śliwa Tomasz-3, Pawlik Dawid]

Kolejka 26:
Płomień - NKS Niepruszewo 8:0 [Szulc Szymon-3, Śliwa Tomasz-2, Pawlik Dawid, Wośkowiak Jakub, Nowak Mateusz]

Puchar Polski:
Sokół Rakoniewice - Płomień 5:1 [Kaczmarek Michał]

darmowy hosting obrazków

Indywidualne statystki z meczów Płomienia w rozgrywkach w Klasie Okręgowej 2011/12:




Nazwisko ImięBramkiAsystySuma
Nowak Mateusz141529
Szymon Szulc21526
Tomasz Śliwa17320
Michał Kaczmarek8311
Kulus Daniel268
Jakub Werner437
Dawid Pawlik426
Artur Grabia066
Tomasz Piątyszek314
Hubert Jędrzejczak123
Jakub Wośkowiak123
Wojciech Chwałkowski022
Arkadiusz Heliński011
Jakub Borkowski011



Statystki z meczów Płomienia w rozgrywkach w Klasie Okręgowej:

Mecze: 105;
Gole strzelone: 222;
Średnia zdobytych goli na mecz: 2.11;
Gole stracone: 174;
Średnia straconych goli na mecz: 1.65;
Zwycięstwa: 48;
Remisy: 19;
Porażki: 38;
Pierwszy mecz: vs. Sokól Duszniki (1:0) 24.08.2008;
50 mecz:vs.Patria Buk (0:1) 29.05.2010;
100 mecz:vs.Świt Piotrowo (0:3) 05.05.2012;
Pierwsze zwycięstwo: vs. Sokól Duszniki (1:0) 24.08.2008;
Pierwszy remis: vs. Promień II Opalenica (1:1) 14.09.2008;
Pierwsza porażka: vs.Patria Buk (0:3) 30.08.2008;
Najwyższe zwycięstwo: 8:0 vs. NKS Niepruszewo (07.06.2012);
Najwięcej meczów bez porażki z rzędu: 8; (05.09.2010 Błękitni Wronki 3:1 - 24.10.2010 Sokół Rakoniewice 5:1)
Najdłuższa kolejność zwycięstw: 4; (20.09.2009 Concordia Murowana Goslina 5:3 - 10.10.2009 Obra Zbaszyń 2:1),(05.09.2010 Błękitni Wronki 3:1 - 10.10.2010 FC-OSIR Lusowo 6:0),(30.04.2011 NKS Niepruszewo 3:1 - 15.05.2011 Promień Opalenica),(23.10.2011 Mawit Lwówek 4:2 - 11.11.2011 NKS Niepruszewo 3:1)
Najdłuższa kolejność bez zwycięstwa: 7;(05.04.2009 Patria Buk 1:1 - 17.05.2009 Lipno Stęszew 0:0)
Najwyższy remis: 3:3 vs. Pogoń Lwówek 11.06.2009:
Najwięcej remisów z rzędu: 3; (03.05.2009 1.FC Lusowo 1:1 - 17.05.2009 Lipno Stęszew 0:0)
Najwyższa porażka: 0:5 vs. Tarnovia Tarnowo Podgórne 7.11.2009;0:5 vs. Błękitni Wronki 10.04.2011; 0:5 vs. Wielkopolska Komorniki 29.05.2011;
Najwięcej porażek z rzędu: 4; (13.11.2010 Patria Buk - 10.04.2011 Błękitni Wronki),(01.05.2012 Sokół Duszniki 3:4 - 20.05.2012 Mawit Lwówek 3:4)
Najwięcej meczy: 83, Daniel Kulus;
Najwięcej bramek: 76, Szymon Szulc;
Najwięcej asyst: 23, Szymon Szulc
Pierwsza bramka dla Płomienia: Krzysztof Fleischer, vs. Sokół Duszniki 24.08.2008;
50-bramka dla Płomienia: Szymon Szulc vs. Concordia Murowana Goslina 20.09.2009 (5:3);
100-bramka dla Płomienia: Szymon Szulc vs. FC-OSIR Lusowo 10.10.2010 (6:0);
150-bramka dla Płomienia: Tomasz Śliwa vs. Huragan Łomnica 18.08.2011 (4:1);
200-bramka dla Płomienia: Tomasz Śliwa vs. Mawit Lwówek 20.05.2012 (3:4);
Najwięcej goli w ciągu sezonu: 26,Szymon Szulc, 2009/2010;
Najwięcej goli w ciągu meczu: 4 Szymon Szulc vs. Lipno Stęszew 28.03.2010 (4:1); 4 Szymon Szulc vs. Jurand Koziegłowy 22.05.2010 (5:1); 4 Szymon Szulc vs.FC-OSIR Lusowo 10.10.2010(6:0); 4 Szymon Szulc vs. Patria Buk 02.06.2012 (8:2)
Najdłużej niepokonany bramkarz Płomienia: 218 minut (Jakub Borkowski,runda jesienna 11/12)
Najwiecej punktów w rundzie: 27(jesień 2011)
Najmniej punktów w rundzie: 12 (wiosna 2009)
Najwiecej strzelonych bramek w rundzie: 40 (wiosna 2012)
Najmniej strzelonych bramek w rundzie: 17 (wiosna 2009)
Najmniej straconych bramek w rundzie: 15 (jesień 2008),(wiosna 2010)
Najwiecej straconych bramek w rundzie: 32 (wiosna 2011)
Najwiecej punktow w sezonie:48 (2011/2012)
Najmniej punktow w sezonie:36 (2008/2009)
Najwiecej strzelonych bramek w sezonie:61 (2010/2011)
Najmniej strzelonych bramek w sezonie:35 (2008/2009)
Najwiecej straconych bramek w sezonie:51 (2010/2011)
Najmniej straconych bramek w sezonie:34 (2009/2010)

Ilość występów w Płomieniu od sezonu 2005/2006 do 2010/2011



1.Chwałkowski Wojciech (148)
2.Ciszak Marcin (130)
3.Tomiak Tomasz (129)
4.Kulus Daniel (99)
5.Borkowski Przemysław (76)
6.Orłowski Andrzej (70)
7.Skotarczyk Piotr (67)
8.Tośta Sławomir (67)
9.Szulc Szymon (66)
10.Tomiak Sławomir (63)
11.Werner Jakub (58)
12.Borkowski Jakub (57)
13.Kuszczyk Edwin (54)
14.Grabia Artur (52)
15.Skręty Wojciech (50)
16.Fleischer Krzysztof (46)
17.Brambor Jakub (46)
18.Zieliński Marek (44)
19.Kłysz Maurycy (43)
20.Kędzierzyński Rafał (42)
21.Jędrzejczak Hubert (40)
22.Piechowiak Mateusz (38)
23.Kedzierski Krzysztof (36)
24.Białecki Grzegorz (35)
25.Woźniak Krzysztof (32)
26.Bajończak Krzysztof (32)
27.Hoffman Bogdan (32)
28.Przybylski Mariusz (49)
29.Stramski Tomasz (27)
30.Śliwa Tomasz (26)

Ilość zdobytych goli od sezonu 2005/2006 do 2010/2011



1.Szulc Szymon (58)
2.Chwałkowski Wojciech (37)
3.Śliwa Tomasz (24)
4.Kulus Daniel (21)
4.Fleischer Krzysztof (21)
6.Skręty Wojciech (18)
7.Werner Jakub (14)
8.Tomiak Tomasz (13)
8.Orłowski Andrzej (13)
10.Adamczak Marcin (10)
11.Tośta Sławomir (9)
12.Górlinski Andrzej (8)
13.Woźniak Krzysztof (7)
13.Kawa Tomasz (7)
15.Zieliński Marek (6)
15.Stramski Tomasz (6)
17.Gajewski Sebastian (5)
17.Borkowski Przemysław (5)
17.Kuszczyk Edwin (5)
20.Wawrzyński Maciej (4)
20.Dura Marek (4)
20.Wesoły Marek (4)
20.Nowaczyk Bartosz (4)

Bramkarze:
Borkowski Jakub (24/0), Kędzierski Krzysztof (2/0), Przybylski Mariusz (1/0), Gaweł Mateusz (1/0), Hypta Marcin (1/0).

Obrońcy:
Borkowski Przemysław (4/0), Jędrzejczak Hubert (25/1), Kędzierzyński Rafał (8/0), Piątyszek Tomasz (23/3), Piechowiak Maciej (11/0), Tomiak Tomasz (1/0), Maćkowiak Dawid (1/0), Piechowiak Mateusz (24/0), Chwałkowki Wojciech (23/1), Szarata Maciej (1/0), Jezierski Sebastian (6/0).

Pomocnicy:
Werner Jakub (23/4), Grabia Artur (14/0), Kulus Daniel (13/2), Nowak Mateusz (25/14), Dudziński Bartosz (0/0), Kaczmarek Michał (26/8), Heliński Arkadiusz (12/0), Wośkowiak Jakub (23/1), Kostyra Michał (12/0), Radwan Tomasz (1/0), Pawlik Dawid (13/3), Tadeusz Jakub (0/0), Dalecki Grzegorz (4/0).

Napastnicy:
Szulc Szymon (23/21), Śliwa Tomasz (25/17), Adamczak Marcin (0/0), Górliński Andrzej (3/0).

Trener: Radwan Tomasz (jesień 2011), Fiodorowicz Marian (wiosna 2012).

Kierownik: Kuchta Henryk.

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox