Młodzież: Sezon JESIEŃ 2013


W rundzie jesiennej juniorzy młodsi rozegrali 10 kolejek.



Kolejka 1:
Płomień - Orzeł Granowo 2:10 [Gracjan Bartczak, Kamil Miebs]

Kolejka 2:
NAP Nowy Tomyśl - Płomień 10:1 [Kamil Dąbrowski]

Kolejka 3:
Płomień - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 3:7 [Gracjan Bartczak-2, Kamil Dąbrowski]

Kolejka 4:
Sokół Rakoniewice - Płomień 11:1 [Aleksander Frasz]

Kolejka 5:
Płomień - Gminy Kamieniec 3:0 [walkower]

Kolejka 6:
Orzeł Granowo - Płomień 11:0

Kolejka 7:
Płomień - NAP Nowy Tomyśl 2:3 [Kamil Dąbrowski, Gracjan Bartczak]

Kolejka 8:
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Płomień 5:1 [Gracjan Bartczak]

Kolejka 9:
Płomień - Sokół Rakoniewice 2:7 [Artur Rzepa, Gracjan Bartczak]

Kolejka 10:
Gminy Kamieniec - Płomień 2:0

darmowy hosting obrazków



darmowy hosting obrazków




Kadra: Bartczak Gracjan (1998-11-02), Biały Dawid (1998-02-10), Dąbrowski Kamil (1997-04-07), Eichler Adam (1998-05-09), Frasz Aleksnader (1999-06-17), Gaweł Adam (1999-03-04), Heit Michał (1998-08-28), Hołowacz Mateusz (1998-04-17), Jagodziński Krystian (1998-06-16), Kańduła Norbert (1997-11-26), Kitta Krystian (1998-10-15), Kubiak Adrian (1999-10-30), Kwaśny Łukasz (1998-03-13), Łodyga Mateusz (1997-11-14), Maćkowski Wiktor (1999-07-25), Miebs Kamil (1998-01-28), Nowotnik Krystian, (1998-09-28), Pazdan Adam (1999-01-25), Puchacz Jakub (1997-08-13), Pusiak Arkadiusz (1998-02-05), Radny Bartosz (1997-02-05), Rajewski Robert (1997-04-14), Rychter Mateusz (1998-03-31), Rzepa Artur (1997-08-21), Staniszewski Filip (1998-11-03).

Trener: Wiesław Ciepielewski.

Kierownik drużyny: Łukasz Wojciechowski.

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox