Młodzież: Sezon WIOSNA 2016


jeden zremisowali oraz cztery przegrali. Zawodnicy Wiesława Ciepielewskiego uplasowali się na trzeci miejscu.


Kolejka: 1
Płomień - Ma Same Kozaki Dobra 7:2 [Miłosz Madaj-4,Wiktor Maćkowski-2, Aleksander Frasz]

Kolejka: 2
Czarni Wróblewo - Płomień 5:1 [Wiktor Maćkowski]

Kolejka: 3
Płomień - Sokół Pniewy 4:4

Kolejka: 4
Sokół Duszniki - Płomień 3:1 [Wiktor Maćkowski]

Kolejka: 5
Płomień - NKS Niepruszewo 12:1 [Miłosz Madaj-5, Tomasz Kowalski-4, Aleksnader Frasz, Łukasz Kaźmierczak, Sebastian Piter]

Kolejka: 6
Ma Same Kozaki Dobra - Płomień 0:2 [Tomasz Kowalski, Wiktor Maćkowski]

Kolejka: 7
Płomień - Czarni Wróblewo 3:0 [Aleksander Frasz, Tomasz Kowalski, Wiktor Maćkowski]

Kolejka: 8
Sokół Pniewy - Płomień 2:0

Kolejka: 9
Płomień - Sokół Duszniki 2:4 [Aleksander Frasz, Wiktor Maćkowski]

Kolejka: 10
NKS Niepruszewo - Płomień 0:10 [Łukasz Kaźmierczak-6, Tomasz Kowalski-2, Mateusz Przygodzki, Damian Mazur]


Kadra:
Fabian Adrian (05.08.1999)
Dominiak Kacper (03.02.2000)
Frasz Aleksander (17.06.1999)
Grabaciak Oskar (19.01.2000)
Garczyński Filip (02.07.1999)
Gaweł Adam (04.03.1999)
Kaźmierczak Łukasz (11.02.2000)
Knopczyński Patryk (05.08.1999)
Kowalski Tomasz (20.11.1999)
Laskowski Jakub (26.01.2000)
Lekki Eryk (26.05.2000)
Łukasik Kamil (09.04.2000)
Maciejewski Mikołaj (22.08.2003) - wypożyczony do Obry Zbąszyń
Maćkowski Wiktor (25.07.1999)
Madaj Miłosz (27.12.2000)
Mazur Damian (28.02.2001)
Piter Sebastian (30.09.2001)
Przygodzki Mateusz (13.03.2001)
Rząd Aleksander (28.01.1999)
Seifert Dawid (05.01.2000)
Spychała Marcin (09.05.2000)
Szczeciński Łukasz (11.05.2000)
Śmiałek Mateusz (03.05.1999)
Tobys Bartosz (05.12.2000)
Urbański Martin (04.05.2000)
Waga Adam (02.01.2000)
Wiśniewski Mikołaj (23.09.1999)
Woźny Jakub (11.01.2002)
Woźny Kacper (05.08.2000)

Trener: Wiesław Ciepielewski





Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox