PPB: Sezon 2015/16


Płomień B w 26 kolejkach B Klasy zdobył 47 punktów co pozwoliło na zajęcie czwartego miejsca.

Łączy nas piłka



Kolejka 1:
Orlik Sepno - Płomień B 1:4 [Jakub Wośkowiak-2, Remigiusz Woźniak, Tobiasz Basiński]

Kolejka 2:
Płomień B - Obra Zbąszyń 1:1 [Artur Grabia]

Kolejka 3:
LZS Wąsowo - Płomień B 2:4 [Tomasz Tomiak-2, Remigiusz Woźniak, Sebastian Szulc]

Kolejka 4:
pauza

Kolejka 5:
Płomień B - Gminy Grodzisk Wielkopolski 0:3

Kolejka 6:
Dąb Bolewice - Płomień B 1:2 [Remigiusz Woźniak, Marcin Adamczak]

Kolejka 7:
Płomień B - Borusja Boruja Kościelna 2:1 [Sebastian Gajewski, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 8:
Błędno Nądnia - Płomień B 0:5 [Tobiasz Basiński-2, Marcin Adamczak-2, Przemysław Borkowski]

Kolejka 9:
Płomień B - TS05 Nowy Tomyśl 3:3 [Sebastian Gajewski, Przemysław Borkowski, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 10:
Sam Jastrzębsko Stare - Płomień B 1:2 [Remigiusz Woźniak, Artur Grabia]

Kolejka 11:
Płomień B - Jastrząb Rudniki 2:1 [Marcin Adamczak, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 12:
Piast Jabłonna - Płomień B 1:2 [Remigiusz Woźniak, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 13:
Płomień B - Orzeł Rostarzewo 1:4 [Patryk Pawlik]

Kolejka 14:
Płomień B - Orlik Sepno 1:0 [Tomasz Tomiak]

Kolejka 15:
Obra Zbąszyń - Płomień B 2:0

Kolejka 16:
Płomień B - LZS Wąsowo 5:1 [Kamil Dąbrowski, Marcin Adamczak-2, Michał Kostyra-2]

Kolejka 17:
pauza

Kolejka 18:
Gminy Grodzisk Wielkopolski - Płomień B 1:2 [Michał Kostyra]

Kolejka 19:
Płomień B - Dąb Bolewice 8:3 [Michał Kostyra-3, Jakub Wośkowiak-2, Remigiusz Woźniak, Krzysztof Fleischer, Przemysław Borkowski]

Kolejka 20:
Borusja Boruja Kościelna - Płomień B 0:0

Kolejka 21:
Płomień B - Błędno Nądnia 4:1 [Martin Mataczyna, Krzysztof Wożniak, Tomasz Tomiak, Andrzej Górliński]

Kolejka 22:
TS05 Nowy Tomyśl - Płomień B 1:1 [Marcin Ciszak]

Kolejka 23:
Płomień B - Sam Jastrzębsko Stare 3:2 [Jakub Wośkowiak, Marcin Ciszak, Andrzej Górliński]

Kolejka 24:
Jastrząb Rudniki - Płomień B 1:1 [Tomasz Tomiak]

Kolejka 25:
Płomień B - Piast Jabłonna 6:2 [Marcin Adamczak-2, Martin Mataczyna, Tobiasz Basiński, Patryk Pawlik, Tomasz Tomiak]

Kolejka 26:
Orzeł Rostarzewo - Płomień B 2:1 [Krzysztof Woźniak]



1 - Jakub Nowak (2/0)
2 - Dawid Kędzierzyński (15/0)
3 - Przemysław Borkowski (19/3)
4 - Marek Dura (6/0)
5 - Tomasz Tomiak (23/6)
6 - Marcin Ciszak (23/2)
7 - Andrzej Górliński (11/2)
8 - Martin Mataczyna (16/2)
9 - Remigiusz Woźniak (15/6)
10 - Michał Kostyra (11/6)
11 - Patryk Pawlik (16/2)
13 - Jakub Wośkowiak (12/9)
14 - Marcin Adamczak (15/8)
15 - Arkadiusz Szarata (9/0)
16 - Wojciech Chwałkowski (7/0)
17 - Krzysztof Woźniak (14/2)
18 - Sebastian Gajewski (14/2)
19 - Rafał Kędzierzyński (21/0)
20 - Tobiasz Basiński (16/4)
21 - Paweł Szott (1/0)
22 - Jarosław Gołek (0/0)
23 - Sebastian Szulc (4/1)
24 - Karol Szaferski (3/0)
25 - Mateusz Łodyga (9/0)
26 - Daniel Borkowski (6/0)
27 - Jonasz Pietrzak (2/0)
28 - Artur Grabia (7/2)
29 - Dawid Pawlik (0/0)
30 - Dariusz Bańdur (4/0)
32 - Krzysztof Fleischer (1/1)
33 - Jakub Borkowski (3/0)
34 - Kamil Maciejewski (0/0)
35 - Dawid Kuhnke (3/0)
36 - Kamil Dąbrowski (1/1)
37 - Krzysztof Kędzierski (3/0)
38 - Artur Rzepa (3/0)
44 - Krystian Kraszewski (17/0)

Trener: Fleischer Krzysztof.
Kierownik: Gaweł Damian.

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox