PPA: Sezon 2007/08


26.08.2007 godz. 16.00 Płomień Przyprostynia – Warta Wartosław 0:0

02.09.2007 godz. 16.00 Płomień Przyprostynia – Orzeł Rostarzewo 4:1 [J.Nowotnik(52 min.), K.Fleischer(57 min.), W.Skręty(84 min), S.Tośta(86 min.)]

16.09.2007 godz. 16.00 Płomień Przyprostynia – Sokół II Pniewy 3:0 [J. Nawotnik; K. Fleisher, A. Orłowski]

23.09.2007 godz. 11.00 Warta II Peach Kamionna – Płomień Przyprostynia 2:1 [P. Woźniak]

30.09.2007 godz. 15.00 Płomień Przyprostynia – Rzemieślnik Kwilcz 2:0 [K. Fleischer; W. Chwałkowski]

07.10.2007 godz. 13.00 Ogrol Wojnowice – Płomień Przyprostynia 2:0

14.10.2007 godz. 15.00 Płomień Przyprostynia – KS Sękowo 5:2 [J. Nawotnik x2; K. Fleischer x2; S. Tośta(z karnego)]

21.10.2007 godz. 14.00 Huragan Michorzewo – Płomień Przyprostynia 3:4 [J. Nawotnik x2; K. Fleischer x2;]

28.10.2007 godz. 15.00 Płomień Przyprostynia – Gminy Kamieniec 2:3 [K. Fleischer; A. Orłowski]

04.11.2007 godz. 13.30 A.T.E. Wicher Strzyżewo – Płomień Przyprostynia 0:0

06.04.2008 godz. 15.00 Warta Wartosław – Płomień Przyprostynia 1:4 [K. Woźniak x2; K. Fleischer; S. Tośta]

13.04.2008 godz. 14.00 Orzeł Rostarzewo – Płomień Przyprostynia 2:2 [W. Chwałkowski; A. Zboralski]

20.04.2008 godz. 11.00 Sokół II Pniewy – Płomień Przyprostynia 2:2 [D. Kulus; W. Chwałkowski]

27.04.2008 godz. 16.00 Płomień Przyprostynia - Warta II Pech Kamionna 1:0 [S. Tośta]

11.05.2008 godz. 11.00 Rzemieślnik Kwilcz – Płomień Przyprostynia 0:3 [S. Tośta; K. Fleischer; D. Kulus]

18.05.2008 godz. 16.00 Płomień Przyprostynia – Ogrol Wojnowice 3:0 [S. Kasperski (sam.), K. Fleischer, J. Nawotnik]

25.05.2008 godz. 14.00 KS Sękowo – Płomień Przyprostynia 1:3 [W. Chwałkowski x2; S. Bordych]

01.06.2008 godz. 16.00 Płomień Przyprostynia – Huragan Michorzewo 2:1 [K. Woźniak; S. Bordych]

08.06.2008 godz. 14.00 Gminy Kamieniec – Płomień Przyprostynia 3:0

15.06.2008 godz. 14.00 Płomień Przyprostynia – A.T.E. Wicher Strzyżewo 3:1 [K. Fleischer x2; T. Tomiak]


Bramkarze: Przybylski Mariusz (73-13/0), Borkowski Jakub (91-2/0), Kulus Marcin (79-6/0);
Obrońcy: Tomiak Sławomir (72-13/0), Tośta Sławomir (70-18/5), Tomiak Tomasz (74-20/1), Woźniak Przemysław (83-12/1), Borkowski Przemysław (85-6/0);
Pomocnicy: Bordych Sebastian (85-8/2), Borkowski Radosław (83-0/0), Ciszak Marcin (80-18/0), Fleischer Krzysztof (82-20/13), Kulus Daniel (76-20/2), Kuszczyk Edwin (73-19/0), Kłysz Maurycy (86-0/0), Orłowski Andrzej (68-15/2), Szott Paweł (82-7/0), Zboralski Adrian (87-12/1)
Napastnicy: Baran Bartosz (87-1/0), Chwałkowki Wojciech (89-20/5), Nawotnik Jarosław (70-16/7), Skręty Wojciech (71-5/1), Woźniak Krzysztof (85-8/3);
W rundzie jesiennej: Fornalkiewicz Grzegorz (70-2/0); Białecki Grzegorz (81-0/0)
*/ W nawiasach podano: rok urodzenia. – liczbę meczy w sezonie 2007/08 / liczbę strzelonych bramek.

Tabela:

Lp.

Drużyna

M

Pkt.

St.

Str.

1.

Warta II Peach Kamionna

20

47

50

:

21

2.

Płomień Przyprostynia

20

40

44

:

24

3.

Gminy Kamieniec

20

36

49

:

30

4.

A.T.E. Wicher Strzyżewo

20

29

38

:

32

5.

Sokół II Pniewy

20

26

47

:

37

6.

Huragan Michorzewo

20

25

39

:

44

7.

Ogrol Wojnowice

20

23

28

:

43

8.

KS Sękowo

20

23

41

:

62

9.

Rzemieślnik Kwilcz

20

22

32

:

45

10.

Warta Wartosław

20

21

37

:

43

11.

Orzeł Rostarzewo

20

16

32

:

56

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox