PPA: Sezon 2000/01


Kolejka 1 - 27 sierpień
Płomień Przyprostynia - Korona II Bukowiec 3:0

Kolejka 2 - 3 wrzesień
Płomień Przyprostynia - Błyskawica Pakosław 1:2

Kolejka 3 - 10 wrzesień
Tęcza Stefanowo - Płomień Przyprostynia 2:4

Kolejka 4 - 17 wrzesień
Płomień Przyprostynia - Błędno Nądnia 5:2

Kolejka 5 - 24 wrzesień
Orzeł Rostarzewo - Płomień Przyprostynia 4:4

Kolejka 6 - 1 październik
Płomień Przyprostynia - Huragan Łomnica 1:1

Kolejka 7 - 8 październik
Ines Boruja Kościelna - Płomień Przyprostynia 4:3

Kolejka 8 - 15 październik
Płomień Przyprostynia - MLZS Kamieniec 0:2

Kolejka 9 - 22 październik
LZS Wąsowo -  Płomień Przyprostynia  4:1

Kolejka 10 - 29 październik
Płomień Przyprostynia- Obra II Zbąszyń 2:2

Kolejka 11 - 5 listopad
Dąb Bolwiece - Płomień Przyprostynia 5:1

Kolejka 12 - 25 marzec
Korona II Bukowiec - Płomień Przyprostynia 1:3

Kolejka 13 - 1 kwiecień
Błyskawica Pakosław - Płomień Przyprostynia 3:2

Kolejka 14 - 8 kwiecień
Płomień Przyprostynia - Tęcza Stefanowo 2:0

Kolejka 15 - 22 kwiecień
Błędno Nądnia - Płomień Przyprostynia 4:5

Kolejka 16 - 29 kwiecień
Płomień Przyprostynia - Orzeł Rostarzewo 3:0

Kolejka 17 - 6 maj
Huragan Łomnica - Płomień Przyprostynia 4:4

Kolejka 18 - 13 maj
Płomień Przyprostynia - Ines Boruja Kościelna 4:1

Kolejka 19 - 20 maj
MLZS Kamieniec - Płomień Przyprostynia 2:1

Kolejka 20 - 27 maj
Płomień Przyprostynia - LZS Wąsowo 2:3

Kolejka 21 - 3 czerwiec
Obra II Zbąszyń - Płomień Przyprostynia 1:2

Kolejka 22 - 10 czerwiec
Płomień Przyprostynia - Dąb Bolewice 2:2

W sezonie 2000/01 Płomień Przyprostynia zajął miejsce szóste, zdobywając 32 punkty. Bramki 55:49.

Kadra sezonu 2000/01:
Białecki Grzegorz
Ciszak Daniel
Ciszak Marcin
Cyranek Tomas
Dulat Dariusz
Fornalkiewicz Grzegorz
Frajer Paweł
Gołek Jarosław
Grześko Piotr
Nowak Marek
Pipała Marcin
Rychły Jakub
Wachowski Piotr
Biegała Rafał
Nowacki Mirosław
Kosciki Krzysztof
Maćkowiak Maciej
Wośko Marek
Utrata Andrzej
Wróbel Piotr
Stefański Dariusz

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox