PPB: Sezon 2019/20


Płomień B rozegrał w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 11 meczów, zgromadzając 18 punktów co pozwoliło uplasować się na szóstym miejscu w rozgrywkach Proton B Klasa gr. VII. Rundę wiosenną nie grano ze względu na koronawirus.


Kolejka 1:
Płomień B - Piast Jabłonna 1:3 [Damian Gaweł]

Kolejka 2:
Orzeł Rostarzewo - Płomień B 5:0

Kolejka 3:
Płomień B - Jastrząb Rudniki 2:0 [Przemysław Borkowski, Miłosz Madaj]

Kolejka 4:
Huragan Łomnica - Płomień B 2:2 [Przemysław Borkowski, Marcin Adamczak]

Kolejka 5:
Płomień B - Borusja Boruja Kościelna 2:1 [Miłosz Madaj, Rafał Kędzierzyński]

Kolejka 6:
Płomień B - TS05 Nowy Tomyśl 7:3 [Łukasz Kaźmierczak-2, Marcin Adamczak, Przemysław Borkowski, Dawid Seifert, Martin Mataczyna-2]

Kolejka 7:
Płomień B - Tęcza Tuchorza 9:0 [Tomasz Kowalski-4, Łukasz Kaźmierczak-2, Bartosz Pusiak, Kamil Rzepa, Jakub Nowak]

Kolejka 8:
Sokół Rakoniewice - Płomień B 1:1 [Tomasz Kowalski]

Kolejka 9:
Sokół-Orkan Chobienice - Płomień B 2:2 [Miłosz Madaj, Artur Grabia]

Kolejka 10:
Sam Jastrzębsko Stare - Płomień B 2:0

Kolejka 11:
Płomień B - Błyskawica Jaromierz 5:1 [Tomasz Kowalski-3, Krzysztof Fleischer, Marcin Adamczak]



1. Jakub Nowak (2/1)
2. Łukasz Adamczak (7/0)
3. Przemysław Borkowski (11/3)
4. Sebastian Rajewski (10/0)
5. Tomasz Tomiak (11/0)
6. Bartosz Sobiak (8/0)
7. Daniel Borkowski (9/0)
8. Martin Mataczyna (10/2)
9. Marcin Szutta (0/0)
10. Miłosz Madaj (8/3)
11. Tomasz Kowalski (9/8)
12. Jakub Owczarczak (3/0)
13. Patryk Kłassen (5/0)
14. Marcin Adamczak (6/3)
15. Wiktor Maćkowski (1/0)
16. Artur Grabia (9/1)
17. Krzysztof Woźniak (9/0)
18. Bartosz Radny (8/0)
19. Rafał Kędzierzyński (9/1)
20. Tobiasz Basiński (3/0)
21. Marek Dura (5/0)
22. Jarosław Gołek (5/0)
23. Dawid Seifert (1/1)
24. Paweł Szott (0/0)
25. Aleksander Rząd (4/0)
26. Łukasz Kostera (1/0)
27. Dariusz Stefański (0/0)
28. Maciej Szarata (0/0)
29. Kamil Rzepa (4/1)
30. Łukasz Kaźmierczak (5/4)
31. Michał Kaczmarek (1/0)
32. Krzysztof Fleischer (1/1)
33. Jakub Borkowski (0/0)
34. Bartosz Pusiak (3/1)
35. Damian Gaweł (2/1)
44. Krystian Kraszewski (4/0)

Trener: Przemysław Borkowski
Kierownik drużyny: Damian Gaweł, Paweł Szott




Statystyki Płomienia B w rozgrywkach B Klasowych:

Mecze: 220
Gole strzelone: 618
Średnia zdobytych goli na mecz: 2.81
Gole stracone: 372
Średnia straconych goli na mecz: 1.70
Zwycięstwa: 124
Remisy: 38
Porażki: 58
Najwyższe zwycięstwo: 16:0 - (11.11.2017 Huragan Łomnica)
Najwyższy remis: 4:4 - (10.11.2018 vs. Jastrząb Rudniki)
Najwyższa porażka: 1:8 - (11.05.2014 Avia II Kamionki)
Najwięcej meczy: 188 - Przemysław Borkowski
Najwięcej bramek: 59 - Marcin Adamczak
1 bramka dla PPB: Adamczak Marcin vs. Korona II Bukowiec 29.08.2010
50 bramka dla PPB: Kędzierski Krzysztof vs. TS 05 Nowy Tomyśl 22.05.2011 (4:1)
100 bramka dla PPB: Kędzierski Krzysztof vs. TS 05 Nowy Tomyśl 15.04.2012 (2:3) Kędzierski Krzysztof vs. TS 05 Nowy Tomyśl 15.04.2012 (2:3)
200 bramka dla PPB: Sebastian P. (bramka samobojcza) vs. Avia II Kamionki 22.09.2013 (2:2)
300 bramka dla PPB: Karol Szaferski vs. Zenity Wytomyśl 19.04.2015 (4:1)
400 bramka dla PPB: Artur Grabia vs. Huragan Łomnica 29.10.2016 (2:4)
500 bramka dla PPB: Klaudiusz Kurosz vs. Piast Jabłonna 22.04.2018 (7:4)
600 bramka dla PPB: Dawid Seifert vs. TS05 Nowy Tomyśl 28.09.2019 (7:3)


Indywidualne statystki zawodników w Płomieniu B:

Borkowski Przemysław (188/48)
Tomiak Tomasz (186/31)
Kędzierzyński Rafał (177/4)
Adamczak Marcin (162/59)
Ciszak Marcin (155/12)
Gajewski Sebastian (123/25)
Mataczyna Martin (100/12)
Rychter Sławomir (98/30)
Kostyra Michał (92/29)
Dura Marek (87/9)
Woźniak Krzysztof (80/17)
Kraszewski Krystian (80/1)
Górliński Andrzej (74/13)
Pawlik Patryk (66/24)
Gołek Jarosław (63/0)
Chwałkowski Wojciech (58/11)
Kędzierski Krzysztof (57/17)
Kowalski Tomasz (56/19)
Basiński Tobiasz (55/13)
Kędzierzyński Dawid (52/3)
Szarata Arkadiusz (50/4)
Radny Dawid (49/3)
Maćkowiak Dawid (44/2)
Borkowski Jakub (38/7)
Rzepa Kamil (34/6)
Merda Paweł (34/0)
Wośkowiak Jakub (33/18)
Borkowski Daniel (33/4)
Woźniak Remigiusz (32/14)
Wawrzyński Maciej (31/4)
Szaferski Karol (30/1)
Przybylski Mariusz (29/1)
Szulc Szymon (28/24)
Adamczak Łukasz (28/3)
Szott Paweł (27/3)
Michalak Mateusz (26/3)
Seifert Dawid (25/3)
Puchacz Wojciech (24/0)
Stefański Dariusz (23/3) 
Nowak Jakub (21/1)
Rzepa Artur (21/2)
Sobiak Bartosz (21/0)
Madaj Miłosz (20/13)
Szarata Maciej (20/4)
Bańdur Dariusz (20/0)
Kaźmierczak Łukasz (18/26)
Rajewski Sebastian (18/1)
Dalecki Grzegorz (17/2)
Szutta Marcin (16/5)
Dudziński Bartosz (15/4)
Maćkowski Wiktor (16/4)
Kurosz Klaudiusz (15/2)
Frasz Aleksander (14/1)
Hypta Marcin (14/0)
Grunwald Kamil (13/1)
Kuhnke Dawid (13/1)
Rząd Aleksander (13/0)
Radny Bartosz (22/0)
Borkowski Radosław (11/2)
Łodyga Mateusz (11/0)
Odrobny Kacper (11/0)
Grabia Artur (19/6)
Mierzwa Krzysztof (9/9)
Tadeusz Jakub (9/2)
Antropik Jakub (9/0)
Dąbrowski Kamil (8/2)
Adamczak Waldemar (8/0)
Gaweł Damian (7/4)
Pawlik Dawid (7/3)
Radwan Leszek (7/0)
Pusiak Bartosz (6/1)
Brambor Jakub (5/2)
Skotarczyk Piotr (5/1)
Radwan Tomasz (5/1)
Kłassen Patryk (5/0)
Pietrzak Jonasz (4/2)
Fleischer Krzysztof (5/2)
Gaweł Mateusz (4/0)
Kaczmarek Michał (4/1)
Owczarczak Jakub (3/0)
Sitnik Wojciech (3/0)
Marchewska Marcin (3/0)
Eichler Adam (3/0)
Marciniak Łukasz (2/0)
Leśnik Grzegorz (2/0)
Urbański Martin (2/0)
Król Przemysław (2/0)
Bajończak Krzysztof (2/0)
Gucia Michał (1/1)
Nowak Mateusz (1/1)
Tomiak Marek (1/0)
Czyżewski Damian (1/0)
Piter Sebastian (1/0)
Kostera Łuaksz (1/0)
Szulc Szymon (1/0)



Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox