PPA: Sezon 2013/14


Płomień w 30 meczach IV Ligi zdobył 44 punkty i uplasował się na miejscu dziewiątym. Zawodnicy Mariana Fiodorowicza dwanaście meczów wygrali, osiem zremisowali oraz dziesięć przegrali.




IV LIGA:

Runda Jesienna:
Kolejka 1:
Płomień - Mieszko Gniezno 1:1 [Tomasz Śliwa]

Kolejka 2:
Lubuszanin Trzcianka - Płomień 1:1 [Kamil Maciejewski]

Kolejka 3:
Płomień - Leśnik Margonin 1:2 [Tomasz Piątyszek]

Kolejka 4:
Płomień - Świt Piotrowo 4:4 [Szymon Szulc-2, Mateusz Nowak, Michał Kaczmarek]

Kolejka 5:
Płomień - Zjednoczeni Trzemeszno 1:1 [Michał Kaczmarek]

Kolejka 6:
Czarni Wróblewo - Płomień 2:3 [Kamil Maciejewski-2, Mateusz Nowak]

Kolejka 7:
Płomień - 1922 Lechia Kostrzyn 2:1 [Kamil Maciejewski, Mateusz Nowak]

Kolejka 8:
Huragan Pobiedziska - Płomień 0:1 [Szymon Szulc]

Kolejka 9:
Płomień - Warta Międzychód 2:0 [Szymon Szulc-2]

Kolejka 10:
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Płomień 1:0

Kolejka 11:
Płomień - Iskra Szydłowo 3:5 [Krzysztof Bajończak, Tomasz Piątyszek, Michał Gucia]

Kolejka 12:
Sparta Oborniki - Płomień 3:2 [Artur Grabia, Szymon Szulc]

Kolejka 13:
Płomień - Sokół Pniewy 6:0 [Dawid Pawlik, Krzysztof Bajończak, Szymon Szulc, Tomasz Śliwa, Patryk Pawlik, Przemysław Borkowski]

Kolejka 14:
Pogoń Lwówek - Płomień 2:5 [Kamil Maciejewski-2, Jakub Werner, Michał Kaczmarek, Krzysztof Fleischer]

Kolejka 15:
Płomień - 1920 Mosina 1:1 [Kamil Maciejewski]

Runda Wiosenna:
Kolejka 16:
Mieszko Gniezno - Płomień 2:0

Kolejka 17:
Płomień - Lubuszanin Trzcianka 3:4 [Szymon Szulc-2, Tomasz Piątyszek]

Kolejka 18:
Leśnik Margonin - Płomień 1:5 [Krzysztof Bajończak, Szymon Szulc, Mateusz Nowak, Kamil Maciejewski, Dawid Pawlik]

Kolejka 19:
Świt Piotrowo - Płomień 0:3 [walkower]

Kolejka 20:
Zjednoczeni Trzemeszno - Płomień 2:0

Kolejka 21:
Płomień - Czarni Wróblewo 0:0

Kolejka 22:
1922 Lechia Kostrzyn - Płomień 1:2 [Kamil Maciejewski, Szymon Szulc]

Kolejka 23:
Płomień - Huragan Pobiedziska 4:0 [Mateusz Nowak-2, Michał Kaczmarek, Kamil Maciejewski]

Kolejka 24:
Warta Międzychód - Płomień 2:2 [Szymon Szulc, Mateusz Nowak]

Kolejka 25:
Płomień - Tarnovia Tarnowo Podgórne 4:1 [Krzysztof Fleischer, Hubert Wasielewski, Szymon Szulc]

Kolejka 26:
Iskra Szydłowo - Płomień 1:1 [Jakub Wośkowiak]

Kolejka 27:
Płomień - Sparta Oborniki 1:2 [Tomasz Piątyszek]

Kolejka 28:
Sokół Pniewy - Płomień 1:0

Kolejka 29:
Płomień - Pogoń Lwówek 5:0 [Tomasz Śliwa, Szymon Szulc, Mateusz Piechowiak, Michał Kaczmarek, Tomasz Piątyszek]

Kolejka 30:
1920 Mosina - Płomień 4:1 [Michał Kaczmarek]

PUCHAR POLSKI:

Termin IV:
Pieczarka Wieleichowo - Płomień 0:4 [Jakub Werner, Szymon Szulc, Tomasz Śliwa, Dawid Pawlik]

Termin V:
Płomień - Warta Międzychód 1:3 [Szymon Szulc]

darmowy hosting obrazków




1 - Król Przemysław (22/0)
2 - Mierzwa Krzysztof (1/0)
3 - Wasielewski Hubert (25/1)
4 - Śliwa Tomasz (19/4)
5 - Bajończak Krzysztof (25/3)
6 - Pawlik Patryk (4/1)
7 - Fleischer Krzysztof (27/2)
8 - Kaczmarek Michał (30/6)
9 - Szulc Szymon (28/16)
10 - Pawlik Dawid (22/3)
11 - Maciejewski Kamil (25/10)
12 - Kędzierski Krzysztof (0/0)
13 - Wośkowiak Jakub (18/1)
14 - Piechowiak Mateusz (27/1)
15 - Gucia Michał (27/1)
16 - Nowak Mateusz (19/7)
17 - Borkowski Daniel (28/0)
18 - Werner Jakub (22/2)
19 - Grabia Artur (16/1)
20 - Piątyszek Tomasz (28/4)
21 - Piechowiak Maciej (1/0) - wypożyczony do Huraganu Łomnica
22 - Kostyra Michał (1/0)
23 - Borkowski Przemysław (3/1)
24 - Dąbrowski Kamil (7/0)
25 - Dalecki Grzegorz (0/0)
33 - Borkowski Jakub (10/0)

Trener: Fiodorowicz Marian.

Kierownik: Kuchta Henryk.

darmowy hosting obrazków



Statystki z meczów Płomienia w rozgrywkach w 4 lidze:




Mecze:30;
Gole strzelone: 63;
Średnia zdobytych goli na meczz: 2.10;
Gole stracone: 45;
Średnia straconych goli na mecz: 1.5;
Zwycięstwa: 12;
Remisy: 8;
Porażki: 10;
Pierwszy mecz: vs. Mieszko Carbon Gniezno (1:1) 11.08.2013;
Pierwsze zwycięstwo: vs. Czarni Wroblewo (3:2) 08.09.2013 -
Pierwszy remis: vs. Mieszko Carbon Gniezno (1:1) 11.08.2013;
Pierwsza porażka: vs. Lesnik Margonin (1:2) 18.08.2013
Najwyższe zwycięstwo: 6:0 - vs.Sokol Pniewy 27.10.2013;
Najwięcej meczy bez porażki z rzędu: 6;(23.08.2013 Swit Piotrowo 4:4 - 29.09.2013 Warta Miedzychod 2:0);(13.04.2014 Czarni Wroblewo 0:0 - 17.04.2014 Iskra Szydlowo 1:1)
Najdłuższa kolejność zwycięstw: 4 - (08.09.2013 Czarni Wroblewo 3:2 - 29.09.2012 Warta Miedzychod 2:0);
Najdłuższa kolejność bez zwycięstwa: 5 - ;(11.08.2013 Mieszko Carbon Gniezno 1:1 - 31.08.2013 Zjednoczeni Trzemeszno 1:1)
Najwyższy remis: 4:4 vs. Swit Piotrowo 24.08.2013
Najwięcej remisow z rzędu: 2;(11.08.2013 Mieszko Carbon Gniezno 1:1 - 15.08.2013 Lubuszanin Trzcianka 1:1), (23.08.2013 Swit Piotrowo 4:4 - 31.08.2013 Zjednoczeni Trzemeszno 1:1)
Najwyższa porażka: 3:5 vs. Iskra Szydlowo 13.10.2013;
Najwięcej porażek z rzędu: 3 ;(05.10.2013 Tarnovia Tarnowo Podgorne 0:1 - 19.10.2013 Sparta Oborniki 2:3)
Najwięcej meczy: 29 - Michal Kaczmarek,
Najwięcej bramek: 14 - Szymon Szulc,;
Najwięcej asyst: 9 - Szymon Szulc
Pierwsza bramka dla Płomienia: Tomasz Sliwa vs. Mieszko Carbon Gniezno 11.08.2013;
50 bramka dla Płomienia: Mateusz Nowak vs. Huragan Pobiedziska 27.04.2014;
Najwięcej goli w ciągu sezonu: 13 - Szymon Szulc - 2013/2014;
Najwięcej goli w ciągu meczu: 2,Szymon Szulc (Swit Piotrowo 4:4 24.08.2013)(Lubuszanin Trzcianka 3:4 - 23.11.2013), Kamil Maciejewski (Czarni Wroblewo 3:2),Mateusz Nowak (Huragan Pobiedziska 27.04.2014);
Najdłużej niepokonany bramkarz Płomienia: 230 minut (Przemyslaw Krol,runda jesienna 13/14)
Najwiecej punktów w rundzie: 23 (jesien 2014)
Najmniej punktów w rundzie: 21 (wiosna 2014)
Najwiecej strzelonych bramek w rundzie: 33 (jesien 2013)
Najmniej strzelonych bramek w rundzie: 30 (wiosna 2014)
Najmniej straconych bramek w rundzie: 21 (wiosna 2014)
Najwiecej straconych bramek w rundzie: 24 (jesień 2013)
Najwiecej punktow w sezonie:44 (2013/2014)
Najwiecej strzelonych bramek w sezonie:63 (2013/2014)
Najmniej straconych bramek w sezonie:45 (2013/2014)

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox