PPA: Sezon 2001/02


Kolejka 1 - 26 sierpnia
Płomień Przyprostynia - Dąb Bolewice 3:4

Kolejka 2 - 2 wrzesień
KP MHM PAECH Kamionna - Płomień Przyprostynia 5:0

Kolejka 3 - 9 wrzesień
Płomień Przyprostynia - Sparta Brody 5:2

Kolejka 4 -  16 wrzesień
LZS Turowo - Płomień Przyprostynia 2:5

Kolejka 5 - 13 wrzesień
Płomień Przyprostynia -  Sokół III  Pniewy 3:0

Kolejka 6 - 30 wrzesień
LZS Wąsowo - Płomień Przyprostynia 0:1

Kolejka 7 - 7 październik
Płomień Przyprostynia - LZS Rudka 11:0

Kolejka 8 - 14 październik
Płomień Przyprostynia - Huragan Łomnica 5:0

Kolejka 9 - 21 październik
Błyskawica Pakosław - Płomień Przyprostynia 3:2

Kolejka 10 - 28 październik
Płomień Przyprostynia - Rakieta Głuponie 3:4

Kolejka 11 - 4 listopad
Obra II Zbąszyń - Płomień Przyprostynia 1:2

Kolejka 12 - 11 listopad
Dąb Bolewice - Płomień Przyprostynia 4:5

Kolejka 13 - 7 kwiecień
Płomień Przyprostynia - KP MHM PAECH Kamionna 3:3

Kolejka 14 - 14 kwiecień
Sparta Brody - Płomień Przyprostynia 3:1

Kolejka 15 - 21 kwiecień
Płomień Przyprostynia - LZS Turowo 11:1

Kolejka 16 - 28 kwiecień
Sokół III Pniewy - Płomień Przyprostynia 0:0

Kolejka 17 - 5 maj
Płomień Przyprostynia - LZS Wąsowo 3:1

Kolejka 18 - 12 maj
LZS Rudka - Płomień Przyprostynia 3:3

Kolejka 19 -  19 maj
Huragan Łomnica - Płomień Przyprostynia 4:1

Kolejka 20 - 26 maj
Płomień Przyprostynia - Błyskawica Pakosław 10:0

Kolejka 21 - 2 czerwiec
Rakieta Głuponie - Płomień Przyprostynia 5:3

Kolejka 22 - 9 czerwiec
Płomień Przyprostynia - Obra II Zbąszyń 4:5

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox