Młodzież: Sezon WIOSNA 2017


Juniorzy Starsi w rundzie wiosennej swojej grupie rozgrywkowej zajęli piąte miejsce z dorobkiem trzech zwycięstw i siedmiu porażek.


Kolejka 1:
Ma Same Kozaki Dobra - Płomień 7:4 [Miłosz Madaj-2, Klaudiusz Kurosz, Sebastian Piter]

Kolejka 2:
Płomień - Lipno Stęszew 1:7 [Łukasz Kaźmierczak]

Kolejka 3:
Płomień - Grom Plewiska 0:6

Kolejka 4:
Wielkopolska Komorniki - Płomień 7:2 [Sebastian Rajewski, Kacper Odrobny]

Kolejka 5:
Płomień - Patria Buk 5:3 [Łukasz Kaźmierczak-2, Miłosz Madaj-2, Sebastian Rajewski]

Kolejka 6:
Płomień - Ma Same Kozaki Dobra 6:4 [Łukasz Kaźmierczak-3, Miłosz Madaj-3]

Kolejka 7:
Lipno Stęszew - Płomień 13:0

Kolejka 8:
Grom Plewiska - Płomień 16:0

Kolejka 9:
Płomień - Wielkopolska Komorniki 3:2 [Łukasz Kaźmierczak-2, Miłosz Madaj]

Kolejka 10:
Patria Buk - Płomień 10:2 [Miłosz Madaj, Dawid Seifert]



Kadra:
2- Bartosz Lewandowski (04.02.2001)
3 - Aleksander Frasz (17.06.1999)
4 - Mateusz Śmiałek (03.05.1999)
5 - Mateusz Rychter (31.03.1998)
6 - Miłosz Madaj (27.12.2000)
7 - Tomasz Kowalski (20.11.1999)
8 - Damian Mazur (28.02.2001)
9 - Jakub Woźny (11.01.2002)
10 - Szymon Skrzypczak (05.06.1998)
11 - Dawid Biały (10.02.1998)
13 - Łukasz Kwaśny (13.03.1998)
14 - Mikołaj Wiśniewski (23.09.1999)
15 - Artur Dominiczak (16.12.2001)
16 - Martin Urbański (04.05.2000)
17 - Oskar Garbaciak (19.01.2000)
18 - Adam Eichler (09.05.1998)
19 - Mateusz Małycha (20.12.2000)
20 - Wiktor Śliwa (30.05.2001)
21 - Bartosz Tobys (05.12.2001)
22 - Sebastian Rajewski (08.09.1998)
23 - Sebastian Piter (30.09.12001)
24 - Wiktor Maćkowski (25.07.1999)
25 - Aleksander Rząd (28.01.1999)
26 - Marcin Kubiak (29.10.2001)
27 - Dawid Szabłowski (13.01.1998)
28 - Dawid Seifert (05.01.2000) - wypożyczony na rundę jesienną do Obry Zbąszyń
29 - Łukasz Kaźmierczak (11.02.2000) - wypożyczony na rundę jesienną do Obry Zbąszyń
30 - Marcel Kromski (16.08.2000)
31 - Klaudiusz Kurosz (23.04.1999)
32 - Kacper Odrobny (14.12.1999)
29 - Jakub Laskowski (26.01.2000) - wypożyczony na rundę wiosenną do Obry Zbąszyń
30 - Roman Przymuszała (21.08.2002) - wypożyczony na rundę wiosenną do Obry Zbąszyń

Trener: Wiesław Ciepielewski

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox