Laureaci Turnieju Piłki Nożnej Plażowej


Edycja I2007
starsi - 1990
I: Blokersi Zbąszyń
II: Lambada Nowy Tomyśl
III: Incident Team Wolsztyn
IVBłysk Wolsztyn/Zbąszyń

Najlepszy zawodnik: Piotr Skotarczyk - Blokersi Zbąszyń

1993 – 1991
I: S.C. Lambada Łomnica
II: N.O.S Zbąszyń
III: Bez Nazwy Zbąszyń
IV: Czerwone Kije Nowy Tomyśl

Najlepszy zawodnik: Marcin Bartkowiak - S.C. Lambada Łomnica

1994 – młodsi
I: Spółka ze Zoo Nowy Tomyśl
II: Joga Bonita Nowy Tomyśl
III: Chrosto Zbąszyń
IV: Zezole Zbąszyń

Najlepszy zawodnik: Piotr Ostapkowicz - Spółka ze Zoo Nowy Tomyśl

Edycja II: 2008
starsi - 1991:
I: PSP Wolsztyn
II: Pingwiny Zbąszyń
III: Księgarz Wolsztyn
IV: Incident Team Wolsztyn

Najlepszy zawodnik: Jacek Zmunda – PSP Wolsztyn
Najlepszy bramkarz: Bartosz Gajewski – Pingwiny Zbąszyń
Najlepszy strzelec: Adam Maruszewski - Księgarz Wolsztyn

1992 - 1994:
I: Jeszcze nie wiemy Nowy Tomyśl
II: UKS Junior Zbąszynek
III: Volley Team Zbąszyń
IV: Bez nazwy Zbąszyń

Najlepszy zawodnik: Szymon Cymerys – UKS Junior Zbąszynek
Najlepszy bramkarz: Bartosz Nowak – Volley Team
Najlepszy strzelec: Maciej Piechowiak - Jeszcze nie wiemy Nowy Tomyśl

1995 - młodsI:
I: Ludzie z Księżyca Zbąszyń
II: Kangury Nowy Tomyśl
IIIGwiazdy z Las Vegas Zbąszyń
IV: Wpuszczeni w kanał Zbąszyń

Najlepszy zawodnik: Adrian Najbor – Gwiazdy Las Vegas
Najlepszy bramkarz: Mikołaj Roszkowski – Kangur Nowy Tomyśl
Najlepszy strzelec: Arkadiusz Szarata – Ludzie z Księżyca Zbąszyń

Edycja III: 2009
starsi - 1992:
I: J.P. Team
II: Nadzy w pokrzywach
III: Blokersi I
IV: Junior Zbąszynek

Najlepszy zawodnik: Maciej Grześ
Najlepszy bramkarz: Paweł Kamyszek
Najlepszy strzelec: Dawid Stankowski

1993 - 1995:
I: Junior Zbąszynek
II: Wicherek
III: Nie dotykać
IV: Power of shit

Najlepszy zawodnik: Karol Gawarzewski
Najlepszy bramkarz: Kamil Michalski
Najlepszy strzelec: Norbert Chełmiński

1996 - młodsi:
I: Pamperki
II: Białe Orły N.T.
III: Szybkie strzały
IV: FC Łomnica

Najlepszy zawodnik: Mikołaj Opic
Najlepszy bramkarz: Kamil Dąbrowski
Najlepszy strzelec: Wojciech Skałecki

Edycja IV: 2010
starsi - 1993:
I: Blokersi II
II: Ogień w Szopie
III: Wicher junior
IV: Niewidomi Zkorzęcin NT

Najlepszy zawodnik: Tomasz Śliwa
Najlepszy bramkarz: Kamil Michalski
Najlepszy strzelec: Daniel Kulus

1994 - 1996:
I: Elo Sosik NT
II: Gadka Szmatka teges-eges
III: I po ptokach
IV: Joga Bonito

Najlepszy zawodnik: Oskar Wyrwa
Najlepszy bramkarz: Patryk Piosik
Najlepszy strzelec: Michał Gucia

1997 - młodsi:
I: UKS Junior Zbąszynek
II: Szybkie Strzały
III: Oczopląsy
IV: SP Kosieczyn

Najlepszy zawodnik: Kamil Jóźwiak
Najlepszy bramkarz: Kamil Dąbrowski
Najlepszy strzelec: Bartosz Kubaś

Edycja V: 2011
starsi - 1994:
I: Ogień w Szopie
II: Blokersi
III: Spoceni w lodówce
IV: Wicher junior

Najlepszy zawodnik: Daniel Kulus
Najlepszy bramkarz: Jakub Nowak
Najlepszy strzelec: Dawid Stankowski

1995 - 1997:
I: Dzikie Joye
II: Beton
III: Szybkie Strzały
IV: ZIP Skład

Najlepszy zawodnik: Kamil Maciejewski
Najlepszy bramkarz: Jakub Wrębel
Najlepszy strzelec: Marcin Skrzypczak

1998 - młodsi:
I: Snerfy
II: Zawodnicy z kosmosu
III: Dzikie Pasztety
IV: Czarne Pantery

Najlepszy zawodnik: Oliwia Galusik
Najlepszy bramkarz: Dawid Seifert
Najlepszy strzelec: Łukasz Kaźmierczak

Edycja VI: 2012
starsi - 1993:
I: FC Zbąszynek
II: Wicher junior
III: Niewidomi Skorzęcin
IV: Blokersi

Najlepszy strzelec: Macej Grześ - PSP Wolsztyn
Najlepszy zawodnik: Kamil Maciejewski - Blokersi
Najlepszy bramkarz: Jakub Marciniak - FC Zbąszynek

1994 - 1998:
I: Białe Orły NT
II: Korbaksy
III: Wnęka Skład
IV: Batteam

Najlepszy strzelec: Dawid Majcherek - Batteam
Najlepszy zawodnik: Kamil Śmigielski - Białe Orły NT
Najlepszy bramkarz: Igor Mrozkowiak - Wnęka Skład


1999 - młodsi:
I: Laggery
II: Wicher Perzyny
III: Smerfy
IV: Wymiatacze

Najlepszy strzelec: Łukasz Wrębel - Smerfy
Najlepszy zawodnik: Olek Frasz - Laggery
Najlepszy bramkarz: Dawid Seifert - Smerfy

Kobiety:
I: Lechia Women
II: Crazy Chicken
III: Muszkieterki Intermarche
IV: Nieuchwytne

Najlepszy strzelec: Monika Olszewska - Lechia Women
Najlepszy zawodnik: Klaudia Pawlik - Muszkieterki Intermarche
Najlepszy bramkarz: Ola Napierała - Nieuchwytne


Edycja VII: 2013
starsi - 1992:
I: Blokersi
II: UKS Junior Zbąszynek
III: Old Boy
IV: Ogień w Szopie

Najlepszy strzelec: Patryk Rau - Blokersi
Najlepszy zawodnik: Damian Budnik - UKS Junior Zbąszynek
Najlepszy bramkarz: Bartosz Markiewicz - Blokersi

1993 - 1997:
I: Laggry
II: Zawodnicy z kosmosu
III: Dziki w żołędziach
IV: Bat team

Najlepszy strzelec: Arkadiusz Mańczyński - Dziki w żołędziach
Najlepszy zawodnik: Aleksander Frasz - Laggery
Najlepszy bramkarz: Gracjan Bartczak - Zawodnicy z kosmosu

1999 - młodsi:
I: Dzikie boby
II: FC Krawężniki
III: Szósty bieg
IV: FC Orły

Najlepszy strzelec: Miłosz Madaj - Dzikie boby
Najlepszy zawodnik: Bartosz Pusiak - Dzikie boby
Najlepszy bramkarz: Mikołaj Włodarek - FC Krawężniki

Kobiety:
I: Stelmet UKP Zielona Góra - Ogień
II: Redbull Team
III: Stelmet UKP Zielona Góra - Opór
IV: Ambitne

Najlepszy strzelec: Aleksandra Wierzbicka - Stelmet UKP Zielona Góra - Ogień
Najlepszy zawodnik: Angeleika Derek - Stelmet UKP Zielona Góra - Ogień
Najlepszy bramkarz: Zuzanna Grześkowiak - Redbull Team

Edycja VIII: 2014
starsi - 1993:
I: Niewidomi Skorzęcin
II: Old Boy
III: Spoceni w Lodówce
IV: Blokersi

Najlepszy strzelec: Marcin Walda – Niewidomi Skorzęcin
Najlepszy zawodnik: Jacek Żmuda – Old Boy
Najlepszy bramkarz: Jakub Borkowski – Spoceni W Lodówce

1994 - 1998:
I: Laggry
II: Wykokosani
III: Smerfy
IV: Haeshaes

Najlepszy strzelec: Norbert Mazepa – Laggery
Najlepszy zawodnik:Gracjan Bartczak - Laggery
Najlepszy bramkarz: Eryk Lekki - Smerfy

1999 - młodsi:
I: Drużyna Actimela
II: Łowcy Bramek
III: Bakusie
IV: Planktony

Najlepszy strzelec: Krystian Brychcy – Łowcy Bramek
Najlepszy zawodnik: Gabriel Zieliński – Drużyna Actimela
Najlepszy bramkarz: Oskar Tomiak– Łowcy Bramek

Kobiety:
I: UKP Opór
II: TP Ostrovoia Ostrów Wielkopolski
III: UKP Ogień
IV: Liceum Ogólnokszałcące w Zbąszyniu
V: KS Grom Wolsztyn

Najlepszy strzelec: Ewa Siemianowska – Stelmet / Opór
Najlepszy zawodnik:Karolina Siepko – Stelmet / Ogień
Najlepszy bramkarz: Adrianna Grocholewska – LO Zbąszyń

Edycja IX: 2015
starsi - 1998:
I: Blokersi
II: Old Boy
III: A Plu
IV: FC Melanż

Najlepszy strzelec: Kamil Maciejewski – Blokersi
Najlepszy zawodnik: Patryk Rau – Blokersi
Najlepszy bramkarz: Krystian Kraszewski – A Plu

1999 - 2001:
I: Kosmiczne boty
II: Pompa Team
III: Grotołazy

Najlepszy strzelec: Łukasz Kaźmierczak – Kosmiczne Boty
Najlepszy zawodnik: Miłosz Madaj – Kosmiczne Boty
Najlepszy bramkarz: Mikołaj Włodarek- Pompa Team

2002 - młodsi:
IAlbańskie murzyny
II: Hajsownicy gimpera
IIIMini Barcelona
IV: Bibersi

Najlepszy strzelec: Jakub Hajduk – Albańskie Murzyny
Najlepszy zawodnik: Mikołaj Maciejewski – Hajsownicy Gimpera
Najlepszy bramkarz: Jakub Gassem– Albańskie Murzyny

Kobiety:
I: Grom Wolsztyn
II: Baby w depresji

Najlepszy strzelec: Dominika Siejak - Grom Wolsztyn
Najlepszy zawodnik:Oliwia Galusik - Baby w depresji
Najlepszy bramkarz: Zuzanna Grześkowiak - Grom Wolsztyn

Edycja X: 2016
starsi - 1999
I: Termalika
II: Old Boy
III: Czarne Konie
IV: Game Over

Najlepszy strzelec: Krystian Łukaszyk - Termalika
Najlepszy zawodnik:Daniel Baszczyn - Termalika
Najlepszy bramkarz: Dawid Skrzypek - FC Melanż

1998 - 2002
I: Dream Team
II: Aktimelki
III: Natka Pietruszki
IV: FKS Zunik Opalenica

Najlepszy strzelec: Łukasza Kaźmierczaka - Dream Team
Najlepszy zawodnik: Bartosza Pusiaka - Aktimelki
Najlepszy bramkarz: Dawida Seiferta - Dream Team

2003 - młodsi
I: FC Drewnianki
II: Zamrożeni w piekarniku
III: Skija nie kupisz
IV: FC Żyły

Najlepszy strzelec: Wiktor Kuberski - FC Drewniaki
Najlepszy zawodnik: Fryderyk Zieliński - FC Żyły
Najlepszy bramkarz: Krystian Waśkowiak - FC Drewniaki

Kobiety:
I: No name
II: Respect

Najlepszy strzelec: Dominika Lechman - No name
Najlepszy zawodnik: Anna Borkowska - No name
Najlepszy bramkarz: Agnieszka Przewoźna - No name

Edycja XI: 2018
starsi - 2001
I: Blokersi
II: Przepraszamy, że gramy
III: A plu
IV: Gramy-Piach

Najlepszy strzelec: Michał Gucia - Blokersi
Najlepszy zawodnik: Kamil Dąbrowski - A plu
Najlepszy bramkarz: Mikołaj Włodarek - Przepraszamy, że gramy

2002 - 2004
I: Abcdef
II: SB Mafia
III: Zwycięzcy

Najlepszy strzelec: Marcin Weber - Abcdef
Najlepszy zawodnik: Dawid Woźniak - Zwycięzcy
Najlepszy bramkarz: Amani Runiga - SB Mafia

2005 - 2007
I: ZAP Zbąszynek I
II: Lamy
III: ZAP Zbąszynek II
IV: Dąb Kębłowo

Najlepszy strzelec: Karol Utrata - Lamy
Najlepszy zawodnik: Kacper Michalak - ZAP Zbąszynek I
Najlepszy bramkarz: Kacper Kaniecki - ZAP Zbąszynek I

2008 - młodsi
I: Obra

Najlepszy strzelec: Dariusz Woźniak - Obra
Najlepszy zawodnik: Miłosz Szopniewski - Obra
Najlepszy bramkarz: Eryk Kręcichwost - Obra

Edycja XII: 2019
starsi - 2002
I: Old Boy
II: Drużyna AA
III: FC Zbieranina
IV: Spoceni w Lodówce

Najlepszy strzelec: Norbert Chełmiński - Old Boy
Najlepszy zawodnik: Łukasz Kaźmierczak - Drużyna AA
Najlepszy bramkarz: Krystian Kraszewski - Drużyna AA

2003 - 2005
I: Białe Czekolady
II: Dyslexia United
III: Emeryci i Renciści

Najlepszy strzelec: Maciej Miszta - Białe Czekolady
Najlepszy zawodnik: Jakub Peda - Białe Czekolady
Najlepszy bramkarz: Karol Michalski - Emeryci i Renciści

2006 - 2007
I: ZAP Zbąszynek I
II: Zbąszyńskie Smerfy
III: ZAP Zbąszynek II
IV: ZAP Zbąszynek III

Najlepszy strzelec: Oskar Piętka - ZAP Zbąszynek I
Najlepszy zawodnik: Tymoteusz Sołtysik - Zbąszyńskie Smerfy
Najlepszy bramkarz: Kamil Mikołajczak - ZAP Zbąszynek I

2008 - młodsi
I: ZAP Zbąszynek
II: Ekipa Nowa Wieś

Najlepszy strzelec: Oskar Ławrynowicz - ZAP Zbąszynek
Najlepszy zawodnik: Michał Jaśkowiak - ZAP Zbąszynek
Najlepszy bramkarz: Kornel Zalewski - ZAP Zbąszynek


Edycja XIII: 2020
starsi - 2003
I: FC Posetce
II: FC Zbieranina
III: LPNW Relax
IVOld Boy

Najlepszy strzelec: Paweł Nowak - Old Boy
Najlepszy zawodnik: Jakub Peda - FC Posetce
Najlepszy bramkarz: Jakub Seifert - FC Zbieranina

2004 - 2006
I: Obra Zbąszyń
II: FC Haransie
III: Wicherek
IV: Wybrzeże Klatki Schodowej
V: JD_Mafia_JD


Najlepszy strzelec: Mateusz Świderski - Wicherek
Najlepszy zawodnik: Jakub Wasiek - Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Amani Runiga - FC Haransie

2007 - młodsi
I: Orkan Chorzemin
II: Orkan II Chorzemin 
III: Utopieni w kałuży 
IV: Byki

Najlepszy strzelec: Filip Szczęsny - Orkan Chorzemin
Najlepszy zawodnik: Oliwier Stasik - Orkan Chorzemin
Najlepszy bramkarz: Dawid Korcz - Byki


Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox