Młodzież: Sezon JESIEŃ 2016


Juniorzy Starsi w rundzie jesiennej w swojej grupie rozgrywkowej zajęli piąte miejsce z dorobkiem jednego zwycięstwa i 7 porażek.


Kolejka 1:
Płomień - Patria Buk 0:1

Kolejka 2:
Płomień - Sokół Rakoniewice 1:2 [Tomasz Kowalski]

Kolejka 3:
Sokół Pniewy - Płomień 3:1 [Miłosz Madaj]

Kolejka 4:
Płomień - Ma Same Kozaki Dobra 3:4 [Tomasz Kowalski-2, Mikołaj Wiśniewski]

Kolejka 5:
Patria Buk - Płomień 3:0

Kolejka 6:
Płomień - Sokół Pniewy 7:3 [Miłosz Madaj-4, Aleksander Frasz, Sebastian Piter, bramka samobójcza]

Kolejka 7:
Ma Same Kozaki Dobra - Płomień 4:1 [Artur Dominiczak]

Kolejka 8:
Płomień - Patria Buk 0:1




Kadra:
3 - Aleksander Frasz (17.06.1999)
4 - Mateusz Śmiałek (03.05.1999)
5 - Roman Przymuszała (21.08.2002)
6 - Miłosz Madaj (27.12.2000)
7 - Tomasz Kowalski (20.11.1999)
8 - Damian Mazur (28.02.2001)
9 - Jakub Woźny (11.01.2002)
10 - Szymon Skrzypczak (05.06.1998)
11 - Dawid Biały (10.02.1998)
13 - Łukasz Kwaśny (13.03.1998)
14 - Mikołaj Wiśniewski (23.09.1999)
15 - Artur Dominiczak (16.12.2001)
16 - Martin Urbański (04.05.2000)
17 - Oskar Garbaciak (19.01.2000)
18 - Adam Eichler (09.05.1998)
19 - Mateusz Małycha (20.12.2000)
20 - Wiktor Śliwa (30.05.2001)
21 - Bartosz Tobys (05.12.2001)
22 - Sebastian Rajewski (08.09.1998)
23 - Sebastian Piter (30.09.12001)
24 - Wiktor Maćkowski (25.07.1999)
25 - Aleksander Rząd (28.01.1999)
26 - Marcin Kubiak (29.10.2001)

Trener: Wiesław Ciepielewski

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox