Młodzież: Sezon 2012/13 GLPN


Płomień został mistrzem Gminnej Ligi Piłki Nożnej, natomiast Płomyk zajął trzecie miejsce. Indywidualne wyróżnienie od organizatorów rozgrywek dostali Dawid Biały (Płomień) oraz Krystian Jagodziński (Płomyk).


Kolejka 1:
Płomień - Płomyk 15:8 [4-Gracjan Bartczak, 3-Krystian Nowotnik, 2-Michał Heit, 2-Dawid Biały, 1-Mateusz Rychter, 1-Mateusz Hołowacz, 1-Aleksander Frasz, 1-Filip Staniszewski -- 3-Adrian Skotarczyk, 2-Sebastian Piter, 2-Krystian Brychcy, 1-Dawid Tratwal]

Kolejka 2:
Wiecher Strzyżewo - Płomień 5:6 [2-Gracjan Bartczak, 2-Krystian Nowotnik, 1-Aleksander Frasz, 1-Filip Staniszewski]

Kolejka 3:
Płomyk - Wicher Strzyżewo 2:9 [Anna Borkowska, Adrian Kubiak]
Płomień - Błędno Nądnia 16:0 [4-Krystian Nowotnik, 3-Gracjan Bartczak, 2-Mateusz Hołowacz, Aleksander Frasz, Adam Gaweł, Filip Staniszewski, Krystian Jagodziński, Krystian Kitta, Dawid Biały]

Kolejka 4:
Błędno - Płomyk 4:1 [Adrian Kubiak]
Błędno 2 - Płomień 2:10 [4-Gracjan Bartczak, 3-Krystian Nowotnik, 2-Adam Gaweł, Aleksander Frasz]

Kolejka 5:
Płomyk - Błędno 2 Nądnia 5:4 [2-Adrian Kubiak, 2-Marcin Spychała, 1-Dawid Tratwal]

Kolejka 6:
Płomień - Płomyk 9:6 [2-Mateusz Hołowacz, 3-Aleksander Frasz, Michał Heit, Dawid Biały, Gracjan Bartczak, Krystian Nowotnik -- 3-Adrian Skotarczyk, Adrian Kubiak, Jakub Hajduk, Grzegorz Kwaśny]

Kolejka 7:
Błędno Nądnia - Płomień 0:3 [walkower]
Wicher Strzyżewo - Płomyk 17:5 [4-Adrian Kubiak, Marcin Spychała]

Kolejka 8:
Płomień - Błędno 2 Nądnia 5:3 [2-Krystian Nowotnik, Aleksander Frasz, Michał Heit. Filip Staniszewski]
Płomyk - Błędno Nądnia 3:4 [Adrian Kubiak, Anna Borkowska, Marcin Spychała]

Kolejka 9:
Płomień - Wicher Strzyżewo 7:4 [3-Krystian Nowotnik, 3-Aleksander Frasz, Gracjan Bartczak]

Kolejka 10:
Błędno 2 Nądnia - Płomyk 5:6 [5-Adrian Kubiak, Aleksander Rząd]

Kolejka 11:
Płomień - Płomyk 7:3 [2-Aleksander Frasz, 2-Gracjan Bartczak, Mateusz Hołowacz, Krystian Nowotnik, Dawid Biały -- 2-Wiktor Maćkowski, Adrian Kubiak]

Kolejka 12:
Wiecher Strzyżewo - Płomień 2:11 [3-Gracjan Bartczak, 2-Aleksander Frasz, 2-Krystian Nowotnik, 2-Filip Staniszewski, Adam Gaweł, Dawid Biały]

Kolejka 13:
Płomyk - Wicher Strzyżewo 4:3 [3-Wiktor Maćkowski, Marcin Spychała]
Płomień - Błędno Nądnia 5:3 [3-Mateusz Hołowacz, Filip Staniszewski, Gracjan Bartczak]

Kolejka 4:
Błędno - Płomyk 3:3 [Wiktor Maćkowski, Marcin Spychała, Krystian Jagodziński]
Błędno 2 - Płomień 1:11 [7-Gracjan Bartczak, 3-Dawid Biały, Mateusz Rychter]

Kolejka 15:
Płomyk - Błędno 2 Nądnia 3:1 [2-Krystian Brychcy, Aleksander Rząd]

Kolejka 16:
Płomyk - Płomień 8:8 [4-Eryk Lekki, 2-Adrian Kubiak, 1-Wiktor Maćkowski, 1-Marcin Spychała -- 4-Gracjan Bartczak, 2-Filip Staniszewski, 1-Krystian Nowotnik, 1-Dawid Biały]

Kolejka 17:
Błędno Nądnia - Płomień 0:9 [4-Gracjan Bartczak, 3-Krystian Nowotnik, 2-Szymon Skrzypczak]
Wicher Strzyżewo - Płomyk 5:4 [3-Adrian Kubiak, 1-Wiktor Maćkowski]

Kolejka 18:
Płomień - Błędno 2 Nądnia 6:2 [ 3-Krystian Nowotnik, 2-Mateusz Rychter, Szymon Skrzypczak]
Płomyk - Błędno Nądnia 3:2 [2-Wiktror Maćkowski, Krystian Brychcy]

Kolejka 19:
Płomień - Wicher Strzyżewo 8:3 [3-Filip Staniszewski, 3-Aleksander Frasz, Krystian Nowotnik, Arkadiusz Pusiak]

Kolejka 10:
Błędno 2 Nądnia - Płomyk 4:0

1. Płomień Przyprostynia 16 46
2. Wicher Strzyżewo 16 30
3. Płomyk Przyprostynia 16 17
4. Błędno Nądnia 16 16
5. Błędno 2 Nądnia 16 9





Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox