Młodzież: Sezon 2014/15 GLPN


Rozgrywki w zakończonym sezonie 2014/2015 podobnie jak w latach poprzednich prowadzone były systemem dwurundowym jesień – wiosna, w każdej rundzie mecz i rewanż. Mecze odbywały się na boiskach w Nądni, Przyprostyni, Strzyżewie i Zbąszyniu. W rozgrywkach udział wzięło 113 chłopców, w tym 5 dziewcząt z terenu gminy Zbąszyń. Celem rozgrywek było wyłonienie najlepszych zespołów, zawodników, popularyzacja piłki nożnej, podnoszenie poziomu wyszkolenia piłkarskiego, sprawności ogólnej oraz odciągnięcie młodzieży od współczesnych zagrożeń. Ligę tworzy sześć zespołów: Błędno Nądnia, Obra Młodzik, Obra Orliki, Płomień Przyprostynia, Płomyk Przyprostynia i Wicher Strzyżewo. Obsadę sędziowską stanowili: Przemysław Antosz i Andrzej Wachowski.

GALERIA Z PODSUMOWANIA GLPN



I kolejka:
Wicher Strzyżewo - Obra Młodzik Zbąszyń 0-17
Błędno Nądnia - Obra Orlik Zbąszyń 5-2
Płomień Przyprostynia - Płomyk Przyprostynia 13-2 (Mikołaj Furman, Dawid Przybylski-4, Oskar Pawelski-5, Adrian Skotarczyk-2, Michał Szulczyk -- Mikołaj Maciejewski, Joachim Walentowski)

II kolejka:
Płomień Przyprostynia - Obra Młodzik Zbąszyń 4-10 [Oskar Pawelski-3, Kamil Rzepa]
Wicher Strzyżewo - Obra Orlik Zbąszyń 3-2
Płomyk Przyprostynia - Błędno Nądnia 2-3 [Mikołaj Maciejewski, Alan Pawelski]

III kolejka:
Błędno Nądnia - Wicher Strzyżewo 2-6
Płomyk Przyprostynia - Obra Młodzik Zbąszyń 3-23 [Mikołaj Maciejewski-2, Joachim Walentowski]
Płomień Przyprostynia - Obra Orlik Zbąszyń 17-0 [Oskar Pawelski-12, Michał Szulczyk-3, Dawid Przybylski-2]

IV kolejka:
Wicher Strzyżewo - Płomyk Przyprostynia 7-2 [Mikołaj Maciejewski-2]
Obra Orlik Zbąszyń - Obra Młodzik Zbąszyń 1-11
Błędno Nądnia - Płomień Przyprostynia 1-10 [Michał Szulczyk-3, Oskar Pawelski-3, Mikołaj Furman-2, Dawid Przybylski, Kamil Rzepa]

V kolejka:
Błędno Nądnia - Obra Młodzik Zbąszyń 0-27
Płomyk Przyprostynia - Obra Orlik Zbąszyń 5-6 [Mikołaj Maciejewski-4, Adrian Lewandowski]
Wicher Strzyżewo - Płomień Przyprostynia 2-1 [Michał Szulczyk]

VI kolejka:
Płomyk Przyprostynia - Płomień Przyprostynia 3-6 [Mikołaj Maciejewski-2, Jakub Woźny -- Michał Szulczyk, Dawid Przybylski, Jakub Urbański, Oskar Pawelski, Marcin Feliksiak, Kamil Rzepa]
Obra Młodzik Zbąszyń - Wicher Strzyżewo 6-2
Obra Orlik Zbąszyń - Błędno Nądnia 1-0

VII kolejka:
Obra Młodzik Zbąszyń - Płomień Przyprostynia 17-2 [Oskar Pawelski, Jakub Urbański]
Obra Orlik Zbąszyń - Wicher Strzyżewo 1-3
Błędno Nądnia - Płomyk Przyprostynia 1-5 [Alan Pawelski-2, Joachim Walentowski-2, Mikołaj Maciejewski]

VIII kolejka:
Obra Orlik Zbąszyń - Płomień Przyprostynia 0-14 [Jakub Urbański-5, Oskar Pawelski-5, Dawid Przybylski-2, Kamil Rzepa, Maksymilian Olech]
Wicher Strzyżewo - Błedno Nądnia 18-0
Obra Młodzik Zbąszyń - Płomyk Przyprostynia 16-0

IX kolejka:
Obra Orlik Zbąszyń - Obra Młodzik Zbąszyń 3-15
Płomyk Przyprostynia - Wicher Strzyżewo 1-8 [Mikołaj Maciejewsk]
Płomień Przyprostynia - Błedno Nądnia 29-1 [Oskar Pawelski-8, Dawid Przybylski-4, Maksymilian Olech-4, Kamil Rzepa-4, Jakub Gassem-3, Jakub Urbański-3, Marcin Feliksiak-2, Michał Szulczyk]

X kolejka:
Obra Orlik Zbąszyń - Płomyk Przyprostynia 2-3 [Mikołaj Maciejewski-2, Karol Lichy]
Płomień Przyprostynia - Wicher Strzyżewo 1-3 [Dawid Przybylski]
Obra Młodzik Zbąszyń - Błedno Nądnia 36-1

XI kolejka:
Wicher Strzyżewo - Obra Młodzik Zbąszyń
Błędno Nądnia - Obra Orlik Zbąszyń
Płomień Przyprostynia - Płomyk Przyprostynia 9:4 [Oskar Pawelski-4, Adrian Lewandowski-3, Karol Lichy-1, Jakub Urbański-1 -- Kacper Piter-2, Mikołaj Maciejewski-1. Dawid Chwałkowski-1]

XII kolejka:
Płomień Przyprostynia - Obra Młodzik Zbąszyń 3:22 [Oskar Pawelski-3]
Wicher Strzyżewo - Obra Orlik Zbąszyń
Płomyk Przyprostynia - Błędno Nądnia 7:4 [Mikołaj Maciejewski-2, Kacper Piter-2, Roksana Jagodzińska, Michał Szaferski, Alan Pawelski]

XIII kolejka:
Błędno Nądnia - Wicher Strzyżewo
Płomyk Przyprostynia - Obra Młodzik Zbąszyń 0:18
Płomień Przyprostynia - Obra Orlik Zbąszyń 6:3 [Oskar Pawelski-5, Adrian Lewandowski]

XIV kolejka:
Wicher Strzyżewo - Płomyk Przyprostynia 7:1 [Alan Pawelski]
Obra Orlik Zbąszyń - Obra Młodzik Zbąszyń
Błędno Nądnia - Płomień Przyprostynia 6:5 [Karol Lichy-2, Jakub Urbański, Adrian Skotarczyk, Michał Szulczyk]

XV kolejka:
Błędno Nądnia - Obra Młodzik Zbąszyń
Płomyk Przyprostynia - Obra Orlik Zbąszyń 6:2 [Kacper Piter-4, Mikołaj Maciejewski-2]
Wicher Strzyżewo - Płomień Przyprostynia 5:7 [Oskar Pawelski-6, Adrian Lewandowski]

XVI kolejka:
Płomyk Przyprostynia - Płomień Przyprostynia 6:8 [Mikołaj Maciejewski-2, Roksana Jagodzińska-2, Alan Pawelski-1, Kacper Piter-1 -- Oskar Pawelski-6, Michał Szulczyk-1, Karol Lichy-1]
Obra Młodzik Zbąszyń - Wicher Strzyżewo
Obra Orlik Zbąszyń - Błędno Nądnia

VII kolejka:
Obra Młodzik Zbąszyń - Płomień Przyprostynia 3:0 (walkower)
Obra Orlik Zbąszyń - Wicher Strzyżewo
Błędno Nądnia - Płomyk Przyprostynia 2:3 [Kacper Piter, Dawid Łukasik, Mikołaj Maciejewski]

VIII kolejka:
Obra Orlik Zbąszyń - Płomień Przyprostynia 7:8 [Oskar Pawelski-7, Karol Lichy-1]
Wicher Strzyżewo - Błedno Nądnia
Obra Młodzik Zbąszyń - Płomyk Przyprostynia 25:0

IX kolejka:
Obra Orlik Zbąszyń - Obra Młodzik Zbąszyń
Płomyk Przyprostynia - Wicher Strzyżewo 0:7
Płomień Przyprostynia - Błedno Nądnia 4:6 [Oskar Pawelski-2, Adrian Lewandowski-2, Marcin Feliksiak]

X kolejka:
Obra Orlik Zbąszyń - Płomyk Przyprostynia 6:6 [Mikołaj Maciejewski-3, Kacper Piter, Mateusz Chwałkowski, Roksana Jagodzińska]
Płomień Przyprostynia - Wicher Strzyżewo 0:9
Obra Młodzik Zbąszyń - Błedno Nądnia

darmowy hosting obrazków



Wyróżnienia dla najlepszych zawodników sezonu 2014/2015:
Najlepszy strzelec – 131 bramek – Łukasz Trocholepszy - Obra Młodzik
Najlepszy bramkarz – Przemysław Szymota – Wicher Strzyżewo.
Najlepszy zawodnik – Kajetan Wachowski - Obra Orlik.

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA



darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków



9-Joachim Walentowski (24.09.2003) - w rundzie jesiennej w Płomyku
6-Kamil Rzepa (10.05.2002)
7-Oskar Pawelski (24.12.2002)
8-Mikołaj Furman (14.09.2002)
9-Dawid Przybylski (21.06.2002) - w rundzie wiosennej w Obrze Młodzik Zbąszyń
10-Maksymilian Olech (08.09.2002) - w rundzie wiosennej w Obrze Młodzik Zbąszyń
11-Michał Szulczyk (10.08.2003)
13-Jakub Gassem (28.06.2002) - w rundzie wiosennej w Obrze Młodzik Zbąszyń
15-Marcin Feliksiak (14.05.2002)
17-Jakub Urbański (06.06.2002)
18-Marcel Napierała (11.04.2003)
20-Adrian Skotarczyk (20.08.2002)
Wojciech Ratajczak (25.03.2006) - w rundzie jesiennej w Płomyku
Karol Lichy (11.08.2004) - w rundzie jesiennej w Płomyku
Dawid Korcz (30.09.2007) - w rundzie jesiennej w Płomyku
Adrian Lewandowski (30.10.2003) - w rundzie jesiennej w Płomyku
Nikodem Śmiałek
Mateusz Tomaszewski

Trener: Martin Mataczyna

PŁOMYK PRZYPROSTYNIA



darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków



1-Dawid Chwałkowski (06.01.2003)
2-Igor Michalski (10.04.2003)
3-Kacper Ratajczak (22.06.2006)
4-Oskar Nowak (27.09.2005)
6-Bartosz Krygier (21.12.2004)
7-Alan Pawelski (08.06.2006)
8-Amani Runiga (29.04.2004)
9-Joachim Walentowski (24.09.2003) - w rundzie wiosennej w Płomieniu
10-Adrian Lewandowski (30.10.2003) - w rundzie wiosennej w Płomieniu
11-Mikołaj Maciejewski (22.08.2003)
15-Mikołaj Łysakowski (08.072004)
16-Kacper Piter (23.01.2005)
17-Jakub Woźny (11.01.2002)
18-Mateusz Żybura (18.06.2003)
19-Wojciech Ratajczak (25.03.2006) - w rundzie wiosennej w Płomieniu
21-Dawid Łukasik (16.08.2006)
22-Karol Lichy (11.08.2004) - w rundzie wiosennej w Płomieniu
Dawid Korcz (30.09.2007) - w rundzie wiosennej w Płomieniu
Marcel Tobys (10.09.2007)
Adam Nowak(09.05.2007)
Klaudia Brambor (26.12.2006)
Mateusz Chwałkowski (20.10.2003)
Michał Szaferski (23.05.2002)
Robert Kliemann (25.11.2003)
Eryk Staśkowiak (12.08.2003)
Marcel Szarata (15.11.2006)
Kamil Janowski (18.04.2006)

Trener: Kamil Maciejewski

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox