PPB: Sezon 2014/15


Sezon 2014/15 drużyna Płomienia B Przyprostynia w rozgrywkach B Klasowych zajęła trzecie miejsce. Zawodnicy Krzysztofa Fleischera czternaście meczów wygrali, pięć zremisowali i tyle samo przegrali.

Kolejka 1:
Płomień B - Dab Bolewice 1:2 [Tomasz Tomiak]

Kolejka 2:
Borusja Boruja Kościelna - Płomień B 2:1 [Marcin Ciszak]

Kolejka 3:
Płomień B - Błędno Nądnia 2:2 [Tomasz Tomiak, Sebastian Szulc]

Kolejka 4:
Zenit Wytmośyl - Płomień B 2:1 [Sebastian Szulc]

Kolejka 5:
Płomień B - TS05 Nowy Tomyśl 6:2 [Remigiusz Woźniak-2, Tobiasz Basiński, Sławomir Rychter, Arkadiusz Szarata, Przemysław Borkowski]

Kolejka 6:
Sam Jastrzębsko Stare - Płomień B 0:2 [Tomasz Tomiak, Sebastian Szulc]

Kolejka 7:
Płomień B - Błyskawica Pakosław 10:0* [Sebastian Szulc-5, Sławomir Rychter-2, Remigiusz Woźniak, Andrzej Górliński, Krystian Kraszewski]
mecz zakończony po 45 minutach, wynik anulowany, Błyskawica wycofała się z rozgrywek

Kolejka 8:
Płomień B - Piast Jabłonna 2:2 [Tomasz Tomiak, Andrzej Górlinśki]

Kolejka 9:
Orzeł Łowyń - Płomień B 3:3 [Jonasz Pietrzak-2, Sebastian Szulc]

Kolejka 10:
Płomień - Ogrol Sielinko 1:1 [Michał Kostyra]

Kolejka 11:
Płomień B - LZS Wąsowo 2:0 [Michał Gucia, bramka samobójcza]

Kolejka 12:
Płomień B - Jastrząb Rudniki 9:1 [Sebastian Szulc-4, Marcin Ciszak, Martin Mataczyna, Przemysław Borkowski, Remigiusz Woźniak, Patryk Pawlik]

Kolejka 13:
Grom Zębowo - Płomień B 1:4 [Sebastian Gajewski, Sebastian Szulc, Sławomir Rychter, Przemysław Borkowski]

Kolejka 14:
Dąb Bolewice - Płomień B 0:1 [Marcin Adamczak]

Kolejka 15:
Płomień B - Borusja Boruja Kościelna 3:0 [Przemysław Borkowski, Sebastian Gajewski, bramka samobójcza]

Kolejka 16:
Błędno Nądnoa - Płomień B 0:2 [Michał Kostyra, Sebastian Gajewski]

Kolejka 17:
Płomień B - Zenit Wytomyśl 4:1 [Artur Grabia-2, Karol Szaferski, Tomasz Tomiak]

Kolejka 18:
TS05 Nowy Tomyśl - Płomień B 0:5 [Remigiusz Woźniak-2, Mateusz Nowak, Sebastian Szulc, Przemysław Borkowski]

Kolejka 19:
Płomień B - Sam Jastrzębsko Stare 2:1 [Kamil Dąbrowski, Sebastian Szulc]

Kolejka 20:
Pauza

Kolejka 21:
Piast Jabłonna - Płomień B 0:0

Kolejka 22:
Płomień B - Orzeł Łowyń [Patryk Pawlik, Remigiusz Woźniak, Sebastian Gajewski]

Kolejka 23:
Ogrol Sielinko - Płomień B 2:1 [Tobiasz Basiński]

Kolejka 24:
Płomień B - LZS Wąsowo 6:1 [Sebastian Szulc-2, Dawid Kędzierzyński, Patryk Pawlik, Remigiusz Woźniak, Marcin Adamczak]

Kolejka 25:
Jastrząb Rudniki - Płomień B 0:4 [Sebastian Szulc, Sebastian Gajewski, Michał Kostyra]

Kolejka 26:
Płomień B - Grom Zębowo 4:6 [Sebastian Szulc-3, Remigiusz Woźniak]

ŁĄCZY NAS PIŁKA



darmowy hosting obrazków




Kadra:
1 - Krystian Kraszewski (16/1)
2 - Dawid Radny (2/0)
3 - Przemysław Borkowski (21/5)
4 - Marek Dura (4/0)
5 - Tomasz Tomiak (24/5)
6 - Marcin Ciszak (18/2)
7 - Krzysztof Fleischer (3/0)
8 - Sławomir Rychter (11/4)
9 - Andrzej Górliński (5/2)
10 - Paweł Szott (3/0)
11 - Wojciech Chwałkowski (11/1) - wypożyczony do Sokół Dąbrówka Wlkp. w rundzie jesiennej
12 - Wojciech Sitnik (3/0)
13 - Arkadiusz Szarata (14/1)
14 - Martin Mataczyna (21/1)
15 - Michał Kostyra (14/3)
16 - Karol Szaferski (13/1)
17 - Patryk Pawlik (14/4)
18 - Sebastian Gajewski (14/4)
19 - Rafał Kędzierzyński (21/0)
20 - Sebastian Szulc (22/20)
21 - Tobiasz Basiński (22/2)
22 - Jarosław Gołek (4/0)
23 - Paweł Merda (4/0)
24 - Artur Rzepa (3/0)
25 - Wojciech Puchacz (1/0)
26 - Dawid Kędzierzyński (20/1)
27 - Dariusz Stefański (4/0)
28 - Remigiusz Woźniak (17/8)
29 - Marcin Adamczak (10/2)
28 - Przemysław Król (0/0)
29 - Tomasz Śliwa (0/0)
30 - Krzysztof Bajończak (0/0)
31 - Michał Kaczmarek (0/0)
32 - Dawid Pawlik (0/0)
33 - Jakub Borkowski (5/0)
34 - Kamil Maciejewski (0/0)
35 - Paweł Kaczmarek (0/0)
36 - Michał Gucia (1/1)
37 - Daniel Borkowski (1/0)
38 - Jonasz Pietrzak (1/2)
39 - Artur Grabia (3/2)
40 - Kamil Dąbrowski (4/1)
41 - Grzegorz Siedlarz (0/0)
42 - Jakub Nowak (2/0)
43 - Nowak Mateusz (1/1)
44 - Jakub Wośkowiak (3/0)

Trener: Krzysztof Fleischer.

Kierownik drużyny: Damian Gaweł.

darmowy hosting obrazków



Statystki z meczów Płomienia B w rozgrywkach w Klasy B:



Mecze: 113 ;
Gole strzelone: 318;
Średnia zdobytych goli na mecz: 2.81;
Gole stracone: 174;
Średnia straconych goli na mecz: 1.53;
Zwycięstwa: 67;
Remisy: 18;
Porażki: 28;
Pierwszy mecz: vs. Korona II Bukowiec (8:3) 29.08.2010;
50 mecz: vs. Promień Opalenica (1:2) 28.09.2012;
100 mecz: vs. Ogrol Sielinko (1:1) 25.10.2014
Pierwsze zwycięstwo: vs. Korona II Bukowiec (8:3) 29.08.2010;
Pierwszy remis: vs. Piast Jabłonna (2:2)18.09.2010 ;
Pierwsza porażka: vs. Orzeł Granowo (1:5) 12.09.2010 ;
Najwyższe zwycięstwo: 10:0 Blyskawica Pakoslaw 04.10.2014;
Najwięcej meczów bez porażki z rzędu: 17;(14.09.2014 TS 05 Nowy Tomysl 6:2 - 24.05.2015 Orzeł Łowyń 3:2)
Najdłuższa kolejność zwycięstw: 9; (08.11.2014 LZS Wąsowo 2:0 - 26.04.2015 TS 05 Nowy Tomyśl 5:0 )
Najdłuższa kolejność bez zwycięstwa: 4 (24.08.2014 Bledno Nadnia 2:2 - 14.09.2014 Zenit Wytomysl 1:2)
Najwyższy remis: 3:3 (16.06.2013 vs.Orzel Rostarzewo);(19.10.2014 vs. Orzeł Łowyn)
Najwięcej remisów z rzędu: 2;(17.10.2010 Skra Wielkopolska Otusz 1:1 - 23.10.2010 TS 05 Nowy Tomyśl 0:0);( 11.10.2014 Piast Jablonna 2:2 - 10.10.2014 Orzeł Łowyń 3:3)
Najwyższa porażka: 1:8( 11.05.2014 Avia II Kamionki)
Najwięcej porażek z rzędu: 3 (20.10.2012 Pieczarka Wielichowo 1:2 - 04.11.2012 Patria II Buk 0:4),(31.08.2014 Dab Bolewice 1:2 - 14.09.2014 Zenit Wytomysl 1:2);
Najwięcej meczy: 98 Ciszak Marcin
Najwięcej bramek: 30,Rychter Sławomir
Najwięcej asyst: 27,Rychter Sławomir
Pierwsza bramka dla Płomienia B: Adamczak Marcin vs. Korona II Bukowiec 29.08.2010
50 bramka dla Płomienia B: Kędzierski Krzysztof vs. TS 05 Nowy Tomyśl 22.05.2011 (4:1)
100 bramka dla Płomienia B: Kędzierski Krzysztof vs. TS 05 Nowy Tomyśl 15.04.2012 (2:3)
150 bramka dla Płomienia B: Dudziński Bartosz vs. Pogrom Urbanowo 07.10.2012 (5:2)
200 bramka dla Płomienia B: Sebastian P. (bramka samobojcza)vs. Avia II Kamionki 22.09.2013 (2:2)
300 bramka dla Płomienia B: Karol Szaferski vs. Zenity Wytomyśl 19.04.2015 (4:1)
Najwięcej goli w ciągu meczu: 5,Sebastian Szulc (10:0 - Blyskawica Pakoslaw 04.20.2014)
Najwiecej punktów w rundzie: 28 (wiosna 2010)
Najmniej punktów w rundzie: 16 (jesień 2012)
Najwiecej strzelonych bramek w rundzie: 44 (jesien 2014)
Najmniej strzelonych bramek w rundzie: 30 (wiosna 2010)
Najmniej straconych bramek w rundzie: 13 (wiosna 2010)
Najwiecej straconych bramek w rundzie: 29 (jesień 2012)
Najwiecej punktow w sezonie:47 (2010/2011)
Najwiecej strzelonych bramek w sezonie:66 (2011/2012)
Najmniej straconych bramek w sezonie:30 (2011/2012)

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox