PPA: Sezon 2002/03


Kolejka 1 - 25 sierpnia
Dąb Bolewice     1-3     Płomień Przyprostynia    
[Ciszak Daniel; Dulat Dariusz; Cyranek Tomasz]

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września
Płomień Przyprostynia     1-0     Obra II Zbąszyń    
[Cyranek Tomasz]

Kolejka 3 - 8 września
Grom Zębowo     0-6     Płomień Przyprostynia    
[Tomiak Tomasz; Cyranek Tomasz; Zieliński Sławomir; Orłowski Andrzej; Gołek Jarosław-2]

Kolejka 4 - 15 września
Płomień Przyprostynia     6-1     Tęcza Stefanowo    
[Zieliński Marek-2; Zieliński Sławomir-2; Cyranek Tomasz; Wachowski Piotr]

Kolejka 5 - 22 września
Błyskawica Pakosław     2-0     Płomień Przyprostynia    

Kolejka 6 - 29 września
Płomień Przyprostynia     2-1     Korona II Bukowiec    
[Marciniak Paweł; Fornalkiewicz Grzegorz]

Kolejka 7 - 6 października
Rakieta Głuponie     3-3     Płomień Przyprostynia    
[Zieliński Sławomir; Cyranek Tomasz; Dulat Dariusz]

Kolejka 8 - 13 października
Płomień Przyprostynia     1-3     Błędno Nądnia    
[Orłowski Andrzej]

Kolejka 9 - 20 października
LZS Wąsowo     3-2     Płomień Przyprostynia    
[Zieliński Sławomir; Orłowski Andrzej]

Kolejka 10 - 27 października
Płomień Przyprostynia     3-0     Huragan Łomnica    
[Ciszak Marcin; Gołek Jarosław; Cyranek Tomasz]

Kolejka 11 - 3 listopada
Sparta Brody     1-3     Płomień Przyprostynia    
[Zieliński Sławomir; Orłowski Andrzej-2]

Kolejka 12 - 10 listopada
Pauza: Płomień Przyprostynia.

Kolejka 13 - 17 listopada
Płomień Przyprostynia     7-2     Borusja Boruja Kościelna    
[Zieliński Marek; Cyranek Tomasz; Zieliński Sławomir; Dulat Dariusz; Orłowski Andrzej; Ciszak Marcin; Tomiak Tomasz]

Kolejka 14 - 23 marca

Płomień Przyprostynia     4-0     Dąb Bolewice    
[Maniecki Bartosz; Hoffman Bogdan; Tomiak Tomasz; Bandura Artur]
Kolejka 15 - 30 marca

Kolejka 15 - 30 marca
Obra II Zbąszyń     0-1     Płomień Przyprostynia    
[Maniecki Bartosz]

Kolejka 16 - 6 kwietnia
Płomień Przyprostynia     2-1     Grom Zębowo    
[Liszkowski Przemysław-2]

Kolejka 17 - 13 kwietnia
Tęcza Stefanowo     0-3     Płomień Przyprostynia    
[Tomiak Tomasz-2; Zieliński Marek]

Kolejka 18 - 27 kwietnia
Płomień Przyprostynia     0-1     Błyskawica Pakosław    

Kolejka 19 - 1 maja
Korona II Bukowiec     2-2     Płomień Przyprostynia    
[Orłowski Andrzej; Zieliński Marek]

Kolejka 20 - 4 maja
Płomień Przyprostynia     2-0     Rakieta Głuponie    
[Zieliński Sławomir; Bandura Artur]

Kolejka 21 - 11 maja
Błędno Nądnia     5-0     Płomień Przyprostynia    

Kolejka 22 - 18 maja
Płomień Przyprostynia     0-2     LZS Wąsowo    

Kolejka 23 - 24-25 maja
Huragan Łomnica     0-7     Płomień Przyprostynia    
[Fornalkiewicz Grzegorz-3; Liszkowski Przemysław-2; Maniecki Bartosz; Bandura Artur]

Kolejka 24 - 1 czerwca
Płomień Przyprostynia     4-0     Sparta Brody    
[Liszkowski Przemysław-2; Dulat Dariusz]

Kolejka 25 - 8 czerwca
Pauza: Płomień Przyprostynia.

Kolejka 26 - 15 czerwca
Borusja Boruja Kościelna     3-6     Płomień Przyprostynia    
[Zieliński Marek; Orłowski Andrzej; Liszkowski Przemysław]


nazwa zespołu             mecze pkt bramki 
1. Błędno Nądnia            24   62   81-22  
2. Sparta Brody                24   51   69-35  
3. Płomień Przyprostynia    24   50   68-31
4. Rakieta Głuponie        24   47   65-32  
5. LZS Wąsowo                24   45   55-39     
6. Ines Boruja Kościelna    24   42   76-50 
7. Błyskawica Pakosław    24   36   52-60  
8. Dąb Bolewice                24   34   63-50  
9. Obra II Zbąszyń            24   28   43-60  
10. Huragan Łomnica        24   21   48-79  
11. Korona II Bukowiec    24   13   42-80  
12. Grom Zębowo            24   11   25-79 
13. Tęcza Stefanowo        24   11   20-90

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox