Młodzież: Sezon 2010/11 GLPN


Rozgrywki w sezonie 2010/2011 prowadzone były systemem dwurundowym jesień – wiosna, w każdej rundzie mecz i rewanż na podstawie Regulaminu i terminarza GLPN „Orliki-16” w oparciu o przepisy gry w piłkę nożną. Czas trwania zawodów dwa razy 30 min. z 10 min. przerwą.
W rozgrywkach udział wzięło 118 dzieci i młodzieży zamieszkałych na terenie Gminy Zbąszyń do 16 roku życia, tj. rocznik 1995 i młodsi (uczniowie Gimnazjów i Szkół Podstawowych), zrzeszonych w 6-ciu zespołach reprezentujących: Łomnicę, Nądnię, Strzyżewo, Przyprostynię i Zbąszyń.
Celem rozgrywek było wyłonienie najlepszych zespołów, zawodników, popularyzacja piłki nożnej, podnoszenie poziomu wyszkolenia piłkarskiego, sprawności ogólnej i tężyzny fizycznej oraz odciągnięcie młodzieży od zagrożeń patologicznych.
Poszczególne drużyny posiadały listy uprawnionych zawodników do gry, zgodnie z regulaminem rozgrywek GLPN w sezonie 2010/2011.
Obsadę sędziowską stanowili: Andrzej Wachowski, Przemysław Antosz i Jan Prządka.
Zgodnie ze sprawozdaniami sędziowskimi z poszczególnych meczy nie odnotowano żadnych urazów i innych zdarzeń wśród uczestników zawodów.
Rozegrano 60 meczy w 20 kolejkach na boiskach w Łomnicy, Nądni, Nowego Dworu i Przyprostyni:
1. Zawodnicy strzelili w sezonie 506 bramek, z tego:
 281 bramek jesienią, co daje śr. na mecz 9,4 bramki
 225 bramek wiosną, co daje śr. na mecz 7,5 bramki
 średnio 8,4 bramki na mecz w sezonie.
2. Najwięcej zwycięstw: 18 Błędno Nądnia
3. Najwięcej remisów: 3 Obra Orliki Zbąszyń
4. Najwięcej strzelonych bramek: 162 Błędno Nądnia
5. Najmniej straconych bramek: 26 Błędno Nądnia.

Nagrody i wyróżnienia indywidualne:
 Najlepszy strzelec Marcin Skrzypczak (95) Błędno Nądnia
 Najlepszym zawodnikiem (MVP) wybrano: Adriana Białego (95) Błędno Nądnia
 Najlepszym bramkarzem wybrano: Bartosza Merdę (95) – Obra Orliki Zbąszyń

Organizator:
Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Zbąszyniu
Gminna Liga Piłki Nożnej Orliki-16 w Zbąszyniu.

Patronat:
Rada Miejska w Zbąszyniu.


Kolejka 1:
Płomień – Błędno Nądnia 1:4 [Patryk Lichtarowicz]
ATE Wicher Strzyżewo – Płomyk 8:2 [Maciej Kubiak, Gracjan Bartczak]

Kolejka 2:
Płomyk - Huragan Łomnica 1:10 [Gracjan Bartczak]
Płomień - ATE Wicher Strzyżewo 8:1 [Dominik Straszak-3, Marcin Fischbach, Łukasz Kaiser, Marcin Wawrzyński, Karol Kubika, Adrian Dziewiecki]

Kolejka 3:
Obra Zbąszyń - Płomyk 12:1 [Patryk Konopczyński]
Huragan Łomnica - Płomień 2:7 [Dominik Starszak-2, Patryk Lichtarowicz-2, Łukasz Kaiser-2, Dominik Makuch]

Kolejka 4:
Płomień - Obra Zbąszyń 3:0 (walkower)
Błędno Nądnia - Płomyk 19:3 [Gracjan Bartczak, Anna Borkowska, Bartosz Pusiak]

Kolejka 5:
Płomyk - Płomień 5:15 [3-Gracjan Bartczak, Krystian Jagodziński, Anna Borkowska. – Marcin Wawrzyński-3, Karol Kubiak-3, Dominik Makuch-2, Dominik Starszak, Adrian Drzewiecki, Paweł Sęk, Patryk Lichtarowicz, Michał Mikułko, Oskar Winecki, Norbert Kańduła]

Kolejka 6:
Płomyk - ATE Wicher Strzyżewo 0:12
Błędno Nądnia - Płomień 5:1 [Dominik Makuch]

Kolejka 7:
Huragan Łomnica - Płomyk 4:2 [Gracjan Bartczak, Anna Borkowska]
Wicher Strzyżewo - Płomień 3:1 [Dominik Starszak]

Kolejka 8:
Płomyk - Obra Zbąszyń 1:19 [Maciej Kubiak]
Płomień - Huragan Łomnica 10:0 [Marcin Wawrzyński-3,Dominik Starszak-3,Marcin Fischbach-2, Łukasz Kaiser, Karol Kubiak]

Kolejka 9:
Płomyk - Błędno Nądnia 1:23 [Maciej Kubiak]
Obra Zbąszyń - Płomień 2:6 [Dominik Starszak-3, Patryk Lichtorowicz-2, Marcin Wawrzyński]

Kolejka 10:
Płomień – Płomyk 13:2 [Dominik Starszak-4, Sebastian Starszak-2, Łukasz Kaiser-2, Marcin Wawrzyński-2, Kubiak Karol-2, Adrian Drzewiecki -- Szymon Skrzypczak-2]

Kolejka 11:
Wicher Strzyżewo - Płomyk 8:0
Płomień - Błędno Nądnia 2:8 [Dominik Starszak]

Kolejka 12:
Płomyk - Huragan Łomnica 0:3
Płomień - Wicher Strzyżewo 4:0 [Patryk Lichterowicz-3, Marcin Wawrzyński]

Kolejka 13:
Płomyk - Obra Zbąszyń 4:9 [Szymon Skrzypczak-2, Artur Kromski, Jakub Ganczarek]
Huragan Łomnica - Płomień 1:7 [Patryk Lichterowcz-2, Sebastian Starszak, Łukasz Kaiser, Marcin Wawrzyński, Jakub Puchacz, Adrian Drzewiecki]

Kolejka 14:
Błędno Nądnia - Płomyk 11:2 [Łukasz Kwaśny, Dawid Biały]
Płomień - Obra Zbąszyń 5:5 [Łukasz Kaiser-3, Dominik Makuch, Patryk Lichterowicz]

Kolejka 15:
Płomyk - Płomień 1:3 [Krystian Brychcy - Karol Kubiak, Dominik Makuch, Patryk Lichterowicz]

Kolejka 16:
Płomyk - Wicher Strzyżewo 2:7 [Gracjan Bartczak-2]
Błędno Nądnia - Płomień 10:1 [Marcin Wawrzyński]

Kolejka 17:
Płomyk - Obra Zbąszyń 2:3 [Gracjan Bartczak-2]
Płomień - Huragan Łomnica 5:1 [Patryk Lichterowicz-3, Karol Kubiak, Adrian Drzewiecki]

Kolejka 18:
Wicher Strzyżewo - Płomień 0:1 [Dominik Makuch]
Huragan Łomnica - Płomyk 8:0

Kolejka 19:
Płomień - Płomyk 7:4 [Łukasz Kaiser, Dominik Makuch-2, Marcin Wawrzyński-2, Norbert Kańduła-2 - Gracjan Bartczak-3, Dawid Biały]

Kolejka 20:
Obra Zbąszyń - Płomień 3:3 [Łukasz Kasier-2, Dominik Makuch]
Płomyk - Błędno Nądnia 4:15 [Gracjan Bartczak-2, Daniel Ross, Dawid Biały]

Tabela GLPN



Orliki GLPN 16



Płomyk Przyprostynia:

Borkowska Anna (31.07.1998), Brychcy Krystian (05.11.2001), Cholewa Marcin (20.11.1998), Fabian Adrian (05.08.1999), Franczak Maksymilian (14.12.1999), Galusik Oliwia (02.04.1999), Ganczarek Jakub (15.04.1999), Janowski Jakub (04.09.1998), Knopczyński Damian (15.05.2001), Konopczyński Patryk (05.08.1999), Kitta Piotr (31.08.1999), Kubiak Maciej (09.12.2001), Kwaśny Grzegorz (14.09.2001), Kwaśny Łukasz (13.03.1998), Pusiak Arkadiusz (02.05.1998), Pusiak Bartosz (02.08.2001), Rybacki Rafał (08.07.2000), Rychter Mateusz (31.03.1998), Rychter Przemysław (05.04.2001), Stachowiak Filip (22.12.1997), Trocholepszy Łukasz (29.05.2002), Szczeciński Łukasz (11.05.2000), Śliwa Wiktor (30.05.2001), Wawrzyniak Paweł (18.06.2000), Wierciński Miłosz (10.03.1999), Woźny Kacper (05.08.2000), Wróbel Filip (01.09.1998), Kowalski Przemysław (07.06.1999), Stasik Wiktor, Torzewski Dawid, Biały Dawid (02.11.1998), Mirek Bartosz (02.09.1998), Jagodziński Krystian (16.06.1998), Kromski Artur (14.05.1998), Plugiewicz Michał (11.03.1998), Skrzypczak Szymon (05.06.1998), Skrzypczak Jakub (01.06.1998), Staniszewski Filip (11.11.1998), Połomka Dawid (24.09.1998)

Trener:
Borkowski Przemysław

Płomień Przyprostynia:

Bartczak Gracjan (02.11.1998), Nowotnik Krystian (28.09.1998), Bocian Marcin (02.03.1995), Kluj Adam (30.08.1995), Kubiak Karol (28.04.1995), Makuch Dominik (13.08.1996), Starszak Dominik (23.03.1995), Warogś Marcin (01.10.1996), Wawrzyński Marcin (14.09.1995), Starszak Sebastian (12.05.1997), Bańdur Dariusz (20.12.1996), Śliwa Mateusz (08.03.1996), Winecki Oskar (09.09.1996), Kaiser Łukasz (01.06.1995), Lichatrowicz Patryk (17.08.1995), Kańduła Norbert (26.11.1997), Mikułko Michał (26.08.1997), Puchacz Jakub (13.08.1997), Sęk Paweł (17.06.1998), Jęcz Patryk (21.05.1996), Rosiński Szymon (15.07.1995), Pielichowski Bartosz (04.08.1997), Fischbach Marcin (11.04.1996), Drzewiecki Adrian (29.07.1996)

Trener:
Baran Szymon

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox