Młodzież: Sezon JESIEŃ 2012


Juniorzy Starsi w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013 jeden mecz zremisowali, a siedem przegrali.

Kolejka 1:
Płomień - Korona Bukowiec 1:2 [Sebastian Gostyński]

Kolejka 2:
Promień Opalenica - Płomień 19:0

Kolejka 3:
Płomień - Obra Zbąszyń 2:4 [Krzysztof Mierzwa, Sebastian Gostyński]

Kolejka 4:
Lech II Poznań - Płomień 14:0

Kolejka 5:
Korona Bukowiec - Płomień 1:1 [Krzysztof Mierzwa]

Kolejka 6:
Płomień - Promień Opalenica 1:5 [Krzysztof Mierzwa]

Kolejka 7:
Obra Zbąszyń - Płomień 4:0

Kolejka 8:
Płomień - Lech II Poznań 0:10

darmowy hosting obrazków



Kadra:
Andrzejewski Błażej (09.11.1994), Antropik Jakub (6.09.1994), Bańdur Dariusz (20.12.1996), Czyżewski Bartosz (15.03.1994), Dąbrowski Dawid (9.08.1994), Drzewiecki Adrian (29.07.1996), Gostyński Sebastian (13.10.1994), Hołowacz Damian (19.11.1996), Hołowacz Kamil (20.11.1994), Jęcz Patryk (21.05.1996), Kańduła Norbert (26.11.1997), Kąkolewski Dominik (14.08.1996), Kostyra Przemysław (10.01.1994), Leśnik Grzegorz (12.10.1995), Lichterowicz Patryk (17.08.1995), Łodyga Mateusz (14.11.1997), Majcherek Dawid (4.05.1997), Makuch Dominik (13.08.1996), Mierzwa Krzysztof (27.01.1996), Napierała Grzegorz (28.11.1995), Puchacz Jakub (13.08.1997), Radny Bartosz (05.02.1997), Rzepa Artur (21.08.1997), Skałecki Wojciech (13.06.1997), Szarata Arkadiusz (01.02.1995), Wargoś Filip (09.05.1994), Wośkowiak Jakub (13.09.1994), Winiecki Oskar (9.09.1996), Wojciechowski Łukasz (05.10.1994).

Trener: Ciepielewski Wiesław.
Kierownik: Dudziński Przemysław.


darmowy hosting obrazków

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox