Młodzież: Sezon 2007/08 Orliki


Nagrody i wyróżnienia zespołowe:

1. miejsce Świt Nowy Dwór
2. miejsce Obra Zbąszyń
3. miejsce Huragan Łomnica
4. miejsce Przyprostynia/Perzyny
5. miejsce Szaleni Ministranci
6. miejsce Wicher Strzyżewo
7. miejsce Błędno Nądnia

Nagrody i wyróżnienia indywidualne:

Królem Strzelców sezonu 2007/2008 został: Marcin Marchlewski – Obra Zbąszyń

Rada trenerów, opiekunów i sędziów przyznała tytuły i wyróżnienia:

Najlepszym zawodnikiem wybrano: Mateusza Leśnika – Świt Nowy Dwór
Najlepszym bramkarzem wybrano: Artura Wróbla – Obra Zbąszyń

Wyróżnienia otrzymują:

Bartkowiak Marcin – Huragan Łomnica
Buda Mateusz – Błędno Nądnia
Czyżewski Damian – Przyprostynia/Perzyny
Dudziński Bartosz – Szaleni Ministranci
Kuberska Paulina – Wicher Strzyżewo
Kuberski Bartłomiej – Wicher Strzyżewo
Waleszkowski Adam – Obra Zbąszyń

Organizator:
Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Zbąszyniu

Patronat:
Rada Miejska w Zbąszyniu

Kadra Przyprostynia/Perzyny:
Bramkarze:
1. Przemysław Kostyra
Obrońcy:
2. Michał Kostyra
3. Piotr Śliwa
4. Tomasz Białecki
5. Sebastian Sytniejewski
Pomocnicy:
6. Maciej Szarata
7. Damian Czyżewski
8. Bartosz Czyżewski
9. Błażej Andrzejewski
10. Łukasz Kaiser
11. Sebastian Nowak
Napastnicy:
12. Jakub Antropik
13. Emil Idzi
14. Jakub Wośkowiak
15. Patrycja Leśnik
16. Lucyna Radna
17. Justyna Śliwa
Trener:
Szymon Baran

Wyniki rundy wiosennej:

19-04-2008 g. 15.00 Przyprostynia/Perzyny – Szaleni Ministranci 2:1 [Damian Czyżewski; Maciej Szarata]
03.05.2008 g. 15.00 Przyprostynia/Perzyny - Obra Zbąszyń 0:5
10.05.2008 g. 16.00 Przyprostynia/Perzyny - Wicher Strzyżewo 4:1 [Michał Kostyra; Jakub Antropik-3]

24.05.2008 g. 16.00 Przyprostynia/Perzyny - Błędno Nądnia 5:3 [Tomasz Białecki; Maciej Szarata-2; Emil Idzi; Jakub Antropik]
01.06.2008 g. 14.00 Świt Nowy Dwór - Przyprostynia/Perzyny 7:2 [Sebastian Sytniejewski; Damian Czyżewski]
07.06.2008 g. 16.00 Przyprostynia/Perzyny - Huragan Łomnica 1:3 [Maciej Szarata]

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox