Młodzież: Sezon 2007/08 Orliki


Nagrody i wyróżnienia zespołowe:

1. miejsce Świt Nowy Dwór
2. miejsce Obra Zbąszyń
3. miejsce Huragan Łomnica
4. miejsce Przyprostynia/Perzyny
5. miejsce Szaleni Ministranci
6. miejsce Wicher Strzyżewo
7. miejsce Błędno Nądnia

Nagrody i wyróżnienia indywidualne:

Królem Strzelców sezonu 2007/2008 został: Marcin Marchlewski – Obra Zbąszyń

Rada trenerów, opiekunów i sędziów przyznała tytuły i wyróżnienia:

Najlepszym zawodnikiem wybrano: Mateusza Leśnika – Świt Nowy Dwór
Najlepszym bramkarzem wybrano: Artura Wróbla – Obra Zbąszyń

Wyróżnienia otrzymują:

Bartkowiak Marcin – Huragan Łomnica
Buda Mateusz – Błędno Nądnia
Czyżewski Damian – Przyprostynia/Perzyny
Dudziński Bartosz – Szaleni Ministranci
Kuberska Paulina – Wicher Strzyżewo
Kuberski Bartłomiej – Wicher Strzyżewo
Waleszkowski Adam – Obra Zbąszyń

Organizator:
Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Zbąszyniu

Patronat:
Rada Miejska w Zbąszyniu

Kadra Przyprostynia/Perzyny:
Bramkarze:
1. Przemysław Kostyra
Obrońcy:
2. Michał Kostyra
3. Piotr Śliwa
4. Tomasz Białecki
5. Sebastian Sytniejewski
Pomocnicy:
6. Maciej Szarata
7. Damian Czyżewski
8. Bartosz Czyżewski
9. Błażej Andrzejewski
10. Łukasz Kaiser
11. Sebastian Nowak
Napastnicy:
12. Jakub Antropik
13. Emil Idzi
14. Jakub Wośkowiak
15. Patrycja Leśnik
16. Lucyna Radna
17. Justyna Śliwa
Trener:
Szymon Baran

Wyniki rundy wiosennej:

19-04-2008 g. 15.00 Przyprostynia/Perzyny – Szaleni Ministranci 2:1 [Damian Czyżewski; Maciej Szarata]
03.05.2008 g. 15.00 Przyprostynia/Perzyny - Obra Zbąszyń 0:5
10.05.2008 g. 16.00 Przyprostynia/Perzyny - Wicher Strzyżewo 4:1 [Michał Kostyra; Jakub Antropik-3]

24.05.2008 g. 16.00 Przyprostynia/Perzyny - Błędno Nądnia 5:3 [Tomasz Białecki; Maciej Szarata-2; Emil Idzi; Jakub Antropik]
01.06.2008 g. 14.00 Świt Nowy Dwór - Przyprostynia/Perzyny 7:2 [Sebastian Sytniejewski; Damian Czyżewski]
07.06.2008 g. 16.00 Przyprostynia/Perzyny - Huragan Łomnica 1:3 [Maciej Szarata]

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 34 79 71
2 MKS KANIA Gostyń 34 77 47
3 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 34 70 54
4 LIPNO Stęszew 34 69 45
5 PRZEMYSŁAW Poznań 34 58 13
6 RAWIA Rawicz 34 55 18
7 WIARA LECHA Poznań 34 53 -9
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 34 49 5
9 STELLA Luboń 34 47 2
10 ORKAN Chorzemin 34 47 0
11 PKS Racot 34 42 -25
12 GROM Plewiska 34 41 -3
13 PROMIEŃ Krzywiń 34 41 -22
14 SOKÓŁ Pniewy 34 40 -10
15 GROM Wolsztyn 34 34 -31
16 PIAST Poniec 34 30 -23
17 PATRIA Buk 34 25 -66
18 POGOŃ Śmigiel 34 10 -66
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 22

POGOŃ Śmigiel  0 : PATRIA Buk
WIARA LECHA Poznań  3 : SOKÓŁ Pniewy
ORKAN Chorzemin  4 : PIAST Poniec
PRZEMYSŁAW Poznań  2 : GROM Plewiska
MKS KANIA Gostyń  2 : PKS Racot
STELLA Luboń  1 : RAWIA Rawicz
GROM Wolsztyn  3 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  7 : PROMIEŃ Krzywiń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

LikeBox