PPB: Sezon 2018/19


Płomień B w 24 kolejkach B Klasy zdobył 39 punktów co pozwoliło zająć szóste miejsce.

Kolejka 1:
Pieczarka Wielichowo - Płomień B 3:2 [Damian Gaweł, Paweł Szott]

Kolejka 2:
Płomień B - Orlik Sepno 2:2 [Daniel Borkowski, Marcin Szutta]

Kolejka 3:
Gminy Grodzisk Wlkp. - Płomień B 1:3 [Marcin Adamczak-3]

Kolejka 4:
Płomień B - Okoń Sapowice 0:1

Kolejka 5:
Korona Bukowiec - Płomień B 2:1 [Łukasz Kaźmierczak]

Kolejka 6:
Płomień B - Dąb Bolewice 0:2

Kolejka 7:
Huragan Łomnica - Płomień B 2:3 [Tomasz Kowalski, Marcin Adamczak, Tobiasz Basiński]

Kolejka 8:
Płomień B - Grom Zębowo 8:0 [Marcin Szutta-3, Krzysztof Woźniak-2, Łukasz Adamczak-2, Marcin Adamczak]

Kolejka 9:
Piast Jabłonna - Płomień B 4:3 [Tomasz Tomiak-2, Tomasz Kowalski]

Kolejka 10:
Błędno Nądnia - Płomień B 0:2 [Przemysław Borkowski, Michał Kostyra]

Kolejka 11:
Płomień B - Borusja Boruja Kościenla 2:1 [Marcin Adamczak, Michał Kaczmarek]

Kolejka 12:
TS05 Nowy Tomyśl - Płomień B 1:1 [Tomasz Tomiak]

Kolejka 13:
Płomień B - Jastrząb Rudniki 4:4 [Krzysztof Woźniak, Martin Mataczyna, Przemysław Borkowski, Tobiasz Basiński]

Kolejka 14:
Płomień B - Pieczarka Wielichowo 5:3 [Tobiasz Basiński-2, Marcin Adamczak, Kamil Grunwald, Tomasz Kowalski]

Kolejka 15:
Orlik Sepno - Płomień B 2:2 [Łukasz Adamczak, Daniel Borkowski]

Kolejka 16:
Płomień B - Gminy Grodzisk Wlkp. 2:0 [Martin Mataczyna-2]

Kolejka 17:
Okoń Sapowice - Płomień B 1:4 [Marcin Adamczak-2, Kamil Rzepa, Krzysztof Woźniak]

Kolejka 18:
Płomień B - Korona Bukowiec 0:3

Kolejka 19:
Dąb Bolewice - Płomień B 2:2 [Tobiasz Basiński-2]

Kolejka 20:
Płomień B - Huragan Łomnica 5:3 [Łukasz Kaźmierczak-4, Daniel Borkowski]

Kolejka 21:
Grom Zębowo - Płomień B 3:0 walkower (w meczu 4:3 Daniel Borkowski, Marcin Adamczak, Damian Gaweł)

Kolejka 22:
Płomień B - Piast Jabłonna 3:0 walkower

Kolejka 23:
pauza

Kolejka 24:
Borusja Boruja Kościenla - Płomień B 0:0

Kolejka 25:
Płomień B - TS05 Nowy Tomyśl 4:2 [Marcin Adamczak-2, Tobiasz Basiński, Tomasz Tomiak]

Kolejka 26:
Jastrząb Rudniki - Płomień B 1:3 [Tomasz Kowalski, Damian Gaweł, bramka samobójcza]



KADRA PPB:
1. Jakub Nowak (12/0)
2. Łukasz Adamczak (21/3)
3. Przemysław Borkowski (20/2)
4. Marek Dura (4/0)
5. Tomasz Tomiak (20/4)
6. Bartosz Sobiak (13/0)
7. Daniel Borkowski (14/4)
8. Martin Mataczyna (16/3)
9. Marcin Szutta (16/5)
10. Michał Kostyra (12/1)
11. Tomasz Kowalski (15/4)
12. Aleksander Rząd (2/0)
13. Wiktor Maćkowski (4/0)
14. Marcin Adamczak (20/12)
15. Kacper Odrobny (3/0)
16. Dawid Seifert (6/0)
17. Krzysztof Woźniak (18/4)
18. Klaudiusz Kurosz (3/0)
19. Rafał Kędzierzyński (22/0)
20. Tobiasz Basiński (14/7)
21. Jakub Wośkowiak (0/0)
22. Paweł Szott (6/1)
23. Dariusz Stefański (4/0)
24. Kamil Rzepa (9/1)
25. Bartek Pusiak (3/0)
26. Dawid Kędzierzyński (0/0)
27. Łukasz Kaźmierczak (2/6)
28. Michał Kaczmarek (1/1)
29. Kamil Grunwald (6/1)
30. Damian Gaweł (5/3)
31. Krzysztof Fleischer (0/0)
32. Maciej Szarata (3/0)
33. Jakub Borkowski (3/0)
34. Dawid Kuhnke (0/0)
35. Jarosław Gołek (9/0)
36. Bartosz Radny (13/0)
37. Sebastian Rajewski (7/0)
44. Krystian Kraszewski (8/0)

Kierownik drużyny: Damian Gaweł

Łączy nas piłka





Statystyki Płomienia B w rozgrywkach B Klasowych:

Mecze: 209
Gole strzelone: 587
Średnia zdobytych goli na mecz: 2.81
Gole stracone: 352
Średnia straconych goli na mecz: 1.68
Zwycięstwa: 119
Remisy: 35
Porażki: 55
Najwyższe zwycięstwo: 16:0 - (11.11.2017 Huragan Łomnica)
Najwyższy remis: 4:4 - (10.11.2018 vs. Jastrząb Rudniki)
Najwięcej meczy: 177 - Przemysław Borkowski
Najwięcej bramek: 56 - Marcin Adamczak
1 bramka dla PPB: Adamczak Marcin vs. Korona II Bukowiec 29.08.2010
50 bramka dla PPB: Kędzierski Krzysztof vs. TS 05 Nowy Tomyśl 22.05.2011 (4:1)
100 bramka dla PPB: Kędzierski Krzysztof vs. TS 05 Nowy Tomyśl 15.04.2012 (2:3)
200 bramka dla PPB: Sebastian P. (bramka samobojcza) vs. Avia II Kamionki 22.09.2013 (2:2)
300 bramka dla PPB: Karol Szaferski vs. Zenity Wytomyśl 19.04.2015 (4:1)
400 bramka dla PPB: Artur Grabia vs. Huragan Łomnica 29.10.2016 (2:4)
500 bramka dla PPB: Klaudiusz Kurosz vs. Piast Jabłonna 22.04.2018 (7:4)

Indywidualne statystki zawodników w Płomieniu B:

Borkowski Przemysław (177/45)
Tomiak Tomasz (175/31)
Kędzierzyński Rafał (168/3)
Ciszak Marcin (155/12)
Adamczak Marcin (136/56)
Gajewski Sebastian (123/25)
Rychter Sławomir (98/30)
Kostyra Michał (92/29)
Mataczyna Martin (90/10)
Dura Marek (82/9)
Kraszewski Krystian (76/1)
Górliński Andrzej (74/13)
Woźniak Krzysztof (71/17)
Pawlik Patryk (66/24)
Chwałkowski Wojciech (58/11)
Gołek Jarosław (58/0)
Kędzierski Krzysztof (57/17)
Basiński Tobiasz (52/13)
Kędzierzyński Dawid (52/3)
Szarata Arkadiusz (50/4)
Radny Dawid (49/3)
Kowalski Tomasz (47/11)
Maćkowiak Dawid (44/2)
Borkowski Jakub (38/7)
Merda Paweł (34/0)
Wośkowiak Jakub (33/18)
Woźniak Remigiusz (32/14)
Wawrzyński Maciej (31/4)
Rzepa Kamil (30/5)
Szaferski Karol (30/1)
Przybylski Mariusz (29/1)
Szulc Szymon (28/24)
Szott Paweł (27/3)
Michalak Mateusz (26/3)
Borkowski Daniel (24/4)
Seifert Dawid (24/2)
Puchacz Wojciech (24/0)
Stefański Dariusz (23/3)
Adamczak Łukasz (21/3)
Rzepa Artur (21/2)
Szarata Maciej (20/4)
Bańdur Dariusz (20/0)
Nowak Jakub (19/0)
Dalecki Grzegorz (17/2)
Szutta Marcin (16/5)
Dudziński Bartosz (15/4)
Maćkowski Wiktor (15/4)
Kurosz Klaudiusz (15/2)
Frasz Aleksander (14/1)
Hypta Marcin (14/0)
Kaźmierczak Łukasz (13/22)
Grunwald Kamil (13/1)
Kuhnke Dawid (13/1)
Radny Bartosz (13/0)
Sobiak Bartosz (13/0)
Madaj Miłosz (12/10)
Borkowski Radosław (11/2)
Łodyga Mateusz (11/0)
Odrobny Kacper (11/0)
Grabia Artur (10/5)
Mierzwa Krzysztof (9/9)
Tadeusz Jakub (9/2)
Antropik Jakub (9/0)
Rząd Aleksander (9/0)
Dąbrowski Kamil (8/2)
Rajewski Sebastian (8/1)
Adamczak Waldemar (8/0)
Pawlik Dawid (7/3)
Radwan Leszek (7/0)
Gaweł Damian (5/3)
Brambor Jakub (5/2)
Skotarczyk Piotr (5/1)
Radwan Tomasz (5/1)
Pietrzak Jonasz (4/2)
Fleischer Krzysztof (4/1)
Gaweł Mateusz (4/0)
Kaczmarek Michał (3/1)
Pusiak Bartosz (3/0)
Sitnik Wojciech (3/0)
Marchewska Marcin (3/0)
Eichler Adam (3/0)
Marciniak Łukasz (2/0)
Leśnik Grzegorz (2/0)
Urbański Martin (2/0)
Król Przemysław (2/0)
Bajończak Krzysztof (2/0)
Gucia Michał (1/1)
Nowak Mateusz (1/1)
Tomiak Marek (1/0)
Czyżewski Damian (1/0)
Piter Sebastian (1/0)
Szulc Szymon (1/0)

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox