PPB: Sezon 2013/14


Płomień B Przyprostynia w sezonie 2013/14 zajął szóste miejsce. Zawodnicy Krzysztofa Fleischera zdobyli 38 punktów w 22 spotkaniach. Nasza drużyna dwanaście meczów wygrała, dwa zremisowała, a osiem przegrała.

Kolejka 1:
Płomień B - Borusja Boruja Kościelna 2:1 [Krzysztof Mierzwa, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 2:
Błędno Nądnia - Płomień B 2:5 [Patryk Pawlik-3, Marcin Adamczak, Krzysztof Mierzwa]

Kolejka 3:
Płomień B - Tęcza Skrzyniki 0:2

Kolejka 4:
Sam Jastrzębsko Stare - Płomień B 0:2 [Krzysztof Mierzwa, Patryk Pawlik]

Kolejka 5:
Płomień B - Avia II Kamionki 2:2 [bramka samobójcza, Sławomir Rychter]

Kolejka 6:
Płomień B - Piast Jabłonna 1:2 [Marcin Ciszak]

Kolejka 7:
Patria II Buk - Płomień B 0:3 [Wojciech Chwałkowski, Krzysztof Mierzwa, Sławomir Rychter]

Kolejka 8:
Płomień B - Orzeł Rostarzewo 2:1 [Sławomir Rychter, Andrzej Górliński]

Kolejka 9:
Okoń Sapowice - Płomień B 3:0

Kolejka 10:
Płomień B - Ogrol Sielinko 2:0 [Krzysztof Mierzwa-2]

Kolejka 11:
LZS Wąsowo - Płomień B 0:6 [Krzysztof Mierzwa-3, Przemysław Borkowski, Marek Dura, Wojciech Chwałkowski]

Kolejka 12:
Borusja Boruja Kościelna - Płomień B 1:1 [Arkadiusz Szarata]

Kolejka 11:
Płomień B - Błędno Nądnia 6:3 [Michał Kostyra-3, Tomasz Tomiak, Arkadiusz Szarata, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 11:
Tęcza Skrzynki - Płomień B 0:3 [Dawid Radny, Wojciech Chwałkowski, Tomasz Tomiak]

Kolejka 11:
Płomień B - Sam Jastrzębsko Stare 3:0 [Sebastian Gajewski, Jakub Wośkowiak, Michał Kostyra]

Kolejka 11:
Avia II Kamionki - Płomień B 8:1 [Jakub Wośkowiak]

Kolejka 11:
Piast Jabłonna - Płomień B 5:0

Kolejka 11:
Płomień B - Patria Buk 3:0 [walkower]

Kolejka 11:
Orzeł Rostarzewo - Płomień B 2:1 [Arkadiusz Szarata]

Kolejka 11:
Płomień B - Okoń Sapowice 8:2 [Sebastian Szulc-3, Sławomir Rychter, Tomasz Tomiak, Patryk Pawlik, Arkadiusz Szarata, Marcin Ciszak]

Kolejka 11:
Ogorl Sielinko - Płomień B 7:1 [Paweł Szott]

Kolejka 11:
Płomień B - LZS Wąsowo 3:0 [walkower] w meczu: 3:4 [Jakub Borkowski-2, Sławomir Rychter]

darmowy hosting obrazków



1 - Przemysław Król (2/0)
2 - Dawid Radny (10/1)
3 - Przemysław Borkowski (18/1)
4 - Marek Dura (5/1) 7
5 - Tomasz Tomiak (21/3)
6 - Marcin Ciszak (19/2)
7 - Patryk Pawlik (12/5)
8 - Sławomir Rychter (20/5)
9 - Andrzej Górliński (12/1)
10 - Paweł Szott (6/1)
11 - Wojciech Chwałkowski (16/3)
12 - Martin Mataczyna (8/0)
13 - Paweł Merda (4/0)
14 - Marcin Adamczak (8/1)
15 - Michał Kostyra (9/4)
16 - Karol Szaferski (13/0)
17 - Jarosław Gołek (3/0)
18 - Sebastian Gajewski (18/1)
19 - Rafał Kędzierzyński (16/0)
20 - Krzysztof Mierzwa (9/9)
21 - Michał Kaczmarek (0/0)
22 - Jakub Wośkowiak (9/4)
23 - Krzysztof Bajończak (2/0)
24 - Dariusz Bańdur (15/0)
25 - Wojciech Puchacz (3/0)
26 - Grzegorz Dalecki (7/0)
27 - Dawid Pawlik (3/0)
28 - Krzysztof Kędzierski (0/0)
29 - Krzysztof Fleischer (0/0)
30 - Bartosz Markiewicz (3/0)
31 - Artur Grabia (2/0)
32 - Arkadiusz Szarata (9/4)
33 - Jakub Borkowski (8/2)
34 - Sebastian Szulc (2/3)

Trener: Fleischer Krzysztof.

Kierownik: Damian Gaweł.

darmowy hosting obrazków

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox