Laureaci Zakładowych Rozgrywek Piłki Nożnej Halowej




Edycja I: 2008
I: Bestem
II: Swedwood
III: Balda
IV: BOR-Szott
Najlepszy bramkarz: Łukasz Brambor - Balda
Najlepszy strzelec: Dawid Stankowski - Wikoma

Edycja II: 2009
I: Swedwood ZK-1
II: Bestem
III: Balda
IV: Swedwood MPS
Najlepszy bramkarz: Łukasz Brambor - Balda
Najlepszy strzelec: Dawid Stankowski - Wikoma

Edycja III: 2010
I: Bestem
II: Swedwood MPS
III: Wikoma
IV: BOR-Szott
Najlepszy zawodnik: Krzysztof Fleischer – Bestem
Najlepszy bramkarz: Tomasz Flak - Ardom&Mercor
Najlepszy strzelec: Grzegorz Pijanowski - Swedwood MPS

Edycja IV: 2011
I: Bestem
II: Swedwood MPS
III: Swedwood
IV: Kuvert
Najlepszy zawodnik: Krzysztof Fleischer – Bestem
Najlepszy bramkarz: Tomasz Flak - Ardom&Mercor
Najlepszy strzelec: Damian Kolecki - Swedwood

Edycja V: 2012
I: Cech Rzemiosł
II: Swedwood
III: Piątek Siedlec
IV: Bestem
Najlepszy zawodnik: Tomasz Kroczek - Swedwood
Najlepszy bramkarz: Robert Dominiczak - Muszkieterki Intermarche
Najlepszy strzelec: Damian Kolecki - Swedwood

Edycja VI: 2013
I: BOR-Szott
II: Piątek&Wojtkowiak Team
III: Bestem
IV: Swedwood MPS
Najlepszy zawodnik: Adrian Matysiak - Piątek&Wojtkowiak Team
Najlepszy bramkarz: Stanisław Leszczyński - Swedwood MPS
Najlepszy strzelec: Dawid Stankowski - Wikoma
Najlepsza zawodniczka: Katarzyna Olszańska - Muszkieterki Intermarche

Edycja VII: 2014
I: Wojtkowiak
II: Aesculap Chifa
III: Swedwood MPS
IV: TFP
Najlepszy zawodnik: Łukasz Rosiński - Wojtkowiak
Najlepszy bramkarz: Roman Stróżyk - Swedwood MPS
Najlepszy strzelec: Damian Gaweł - Aesculap Chifa

Edycja VIII: 2015
I: BOR-Szott
II: Wikoma
III: Bestem
IV: Aesculap Chifa
Najlepszy zawodnik: Krzysztof Rogala - Wikoma
Najlepszy bramkarz: Dawid Skrzypek - Zakłady Mięsne Sobkowiak
Najlepszy strzelec: Dawid Stankowski - Wikoma

Edycja IX: 2016
I: BOR-Szott
II: Wod-Kan
III: TFP
IV: Wikoma
Najlepszy zawodnik: Jakub Wośkowiak - BOR-Szott
Najlepszy bramkarz: Dawid Skrzypek - Zakłady Mięsne Sobkowiak
Najlepszy strzelec: Marek Żak – Wod-Kan

Edycja X: 2017
I: BOR-Szott
II: Welton
III: TFP
IV: Sobkowiak
Najlepszy zawodnik: Kamil Maciejewski - BOR-Szott
Najlepszy bramkarz: Mateusz Dzioch – Wellton
Najlepszy strzelec: Adrian Matysiak – Sobkowiak

Edycja XI: 2018
I: BOR-Szott
II: Bestem
III: Welton
IV: Sobkowiak
Najlepszy zawodnik: Krzysztof Fleischer - Bestem
Najlepszy bramkarz: Jakub Borkowski - BOR-Szott
Najlepszy strzelec: Adrian Matysiak – Sobkowiak

Edycja XII: 2019
I: BOR-Szott
II: Sobkowiak
III: GAL-PAL
IV: IKEA
Najlepszy zawodnik: Daniel Kulus - IKEA
Najlepszy bramkarz: Łukasz Rosiński - Sobkowiak
Najlepszy strzelec: Adrian Matysiak – Sobkowiak

Edycja XII: 2020
I: Sobkowiak
II: IKEA
III: Wikoma
IV: Szukalski
Najlepszy zawodnik: Klaudia Grabia - IKEA
Najlepszy bramkarz: Łukasz Rosiński - Sobkowiak
Najlepszy strzelec: Kamil Rzepa - Wikoma

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox