Młodzież: Sezon WIOSNA 2015


W rundzie wiosennej trampkarze rozegrali osiem spotkań z tego dwa wygrali oraz sześć przegrali. Zawodnicy Przemysława Borkowskiego uplasowali się na czwartym miejscu.

ŁĄCZY NAS PIŁKA



Kolejka 1:
NKS Niepruszewo - Płomień 4:1 [Krystian Brychcy]

Kolejka 2:
Grom Plewiska - Płomień 8:2 [Kacper Woźny, Miłosz Madaj]

Kolejka 3:
Płomień - Wielkopolska Komorniki 3:0 (walkower)

Kolejka 4:
Spójnia Strykowo - Płomień 6:2 [Miłosz Madaj-2]

Kolejka 5:
Płomień - NKS Niepruszewo 3:5 [Oskar Garbaciak, Miłosz Madaj, bramka samobójcza]

Kolejka 6:
Płomień - Grom Plewiska 3:2 [Miłosz Madaj-2, Krystian Brychcy]

Kolejka 7:
Wielkopolska Komorniki - Płomień 6:1 [Miłosz Madaj]

Kolejka 8:
Płomień - Spójnia Strykowo 1:4 [Miłosz Madaj]

darmowy hosting obrazków



1 - Eryk Lekki (2000-05-26)
3 - Kamil Łukasik (2000-04-09)
4 - Martin Urbański (2000-05-04)
5 - Adam Waga (2000-01-02)
6 - Miłosz Madaj (2000-12-27)
7 - Krystian Brychcy (2001-11-05)
8 - Grzegorz Kwaśny (2001-09-14)
9 - Jakub Woźny (2002-01-11)
10 - Oskar Garbaciak (2000-01-19)
11 - Oskar Tomiak (2001-01-04)
12 - Sebastian Piter (2001-09-30)
13 - Kamil Pielichowski (2001-06-04)
14 - Dawid Seifert (2000-01-05)
16 - Kacper Woźny (2000-08-05)
19 - Marcin Spychała (2000-05-09)
20 - Wiktor Wachowiak (2001-12-29)
Jakub Laskowski (2000-01-06)
Kamil Rzepa (2002-05-10)
Dawid Tratwal (2000-06-03)
Michał Szulczyk (2003-08-10)
Mikołaj Maciejewski (2003-08-22)
Maksymilian Olech (2002-09-08) - w rundzie wiosennej w Obrze Zbąszyń
Dawid Chwałkowski (2003-01-06)
Jakub Gassem (2002-06-28) - w rundzie wiosennej w Obrze Zbąszyń
Adrian Lewandowski (2003-10-30)
Marcin Feliksiak (2002-05-14)
Oskar Pawelski (2002-12-24)
Dawid Przybylski (2002-08-21) - w rundzie wiosennej w Obrze Zbąszyń
Damian Mazur (2001-02-28)
Mateusz Przygodzki (2001-03-13)
Adrian Skotarczyk (2002-08-20)
Bartosz Tobys (2001-12-05)
Jakub Urbański (2002-06-06)
Mateusz Żybura (2003-06-18)
Dominik Lichy (2000-07-04)
Kacper Dominiak (2000-02-03)

Trener: Przemysław Borkowski

darmowy hosting obrazków



darmowy hosting obrazków

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox