PPA: Sezon 2015/16


Płomień zakończył rozgrywki w Keeza IV Ligi na piętnastym miejscu i tym samym od sezonu 2016/17 nasza drużyna będzie rozgrywać swoje mecze w Klasie Okręgowej.

Łączy nas piłka



IV LIGA:

Kolejka 1:
Płomień - Lubuszanin Trzcianka 1:2 [Szymon Szulc]

Kolejka 2:
Warta Międzychód - Płomień 5:1 [Szymon Szulc]

Kolejka 3:
Płomień - GKS Dopiewo 0:2

Kolejka 4:
Grom Plewiska - Płomień 5:2 [Szymon Szulc, Mateusz Piechowiak]

Kolejka 5:
Płomień - Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:2

Kolejka 6:
Huragan Pobiedziska - Płomień 4:3 [Szymon Szulc, Kamil Maciejewski, Mateusz Nowak]

Kolejka 7:
Płomień - Zjednoczeni Trzemeszno 3:3 [Mateusz Piechowiak, Kamil Maciejewski, Tomasz Piątyszek]

Kolejka 8:
Wełna Skoki - Płomień 2:0

Kolejka 9:
Płomień - Iskra Szydłowo 1:3 [Mateusz Piechowiak]

Kolejka 10:
GLKS Wysoka - Płomień 1:2 [Jakub Beyer, Łukasz Rogowski]

Kolejka 11:
Płomień - Kotwica Kórnik 1:2 [Szymon Juszczak]

Kolejka 12:
Mawit Lwówek - Płomień 0:4 [Szymon Szulc-2, Mateusz Piechowiak, Łukasz Rogowski]

Kolejka 13:
Płomień - Lechia 1922 Kostrzyn 3:3 [Szymon Szulc, Mateusz Piechowiak, Mateusz Nowak]

Kolejka 14:
Płomień - Sparta Oborniki 0:0

Kolejka 15:
Mieszko Gniezno - Płomień 3:1 [Szymon Szulc]

Kolejka 16:
Lubuszanin Trzcianka - Płomień 2:0

Kolejka 17:
Płomień - Warta Międzychód 0:3

Kolejka 18:
GKS Dopiewo - Płomień 4:0

Kolejka 19:
Płomień - Grom Plewiska 0:2

Kolejka 20:
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Płomień 1:5 [Szymon Juszczak]

Kolejka 21:
Płomień - Huragan Pobiedziska 2:1 [Szymon Szulc, Kamil Maciejewski]

Kolejka 22:
Zjednoczeni Trzemeszno - Płomień 2:0

Kolejka 23:
Płomień - Wełna Skoki 2:1 [Szymon Juszczak, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 24:
Iskra Szydłowo - Płomień 1:0

Kolejka 25:
Płomień - GLKS Wysoka 0:2

Kolejka 26:
Kotwica Kórnik - Płomień 4:0

Kolejka 27:
Płomień - Mawit Lwówek 5:1 [Szymon Szulc-2, Jakub Wośkowiak, Mateusz Piechowiak, Kamil Dąbrowski]

Kolejka 28:
Lechia 1922 Kostrzyn - Płomień 1:0

Kolejka 29:
Sparta Oborniki - Płomień 3:0

Kolejka30:
Płomień - Mieszko Gniezno 1:5 [Jakub Wośkowiak]



PUCHAR POLSKI:
Płomień - Mawit Lwówek 1:1 k. 2:4 [Jakub Wośkowiak]



Bramkarze:
1 - Nowak Jakub (17/0)
33 - Borkowski Jakub (14/0)
44 - Kraszewski Krystian (4/0)

Obrońcy:
3 - Wasielewski Hubert (14/0)
4 - Kędziora Marcin (24/0)
7 - Fleischer Krzysztof (27/0)
17 - Borkowski Daniel (13/0)
20 - Piątyszek Tomasz (15/1)
21 - Bajończak Krzysztof (0/0)
22 - Beyer Jakub (28/1)
25 - Borkowski Przemysław (1/0)
26 - Kuhnke Dawid (10/0)
27 - Łodyga Mateusz (1/0)
28 - Jędrzejczak Hubert (8/0) - wypożyczony na rundę wiosenną z Zieloni Lubosz

Pomocnicy i napastnicy:
2 - Rogowski Łukasz (14/2) - wypożyczony na rundę wiosenną do Zryw Rzeczyca
5 - Juszczak Szymon (24/3)
6 - Kaczmarek Paweł (2/0)
8 - Kaczmarek Michał (14/0)
9 - Szulc Szymon (25/11)
10 - Pawlik Dawid (0/0)
11 - Maciejewski Kamil (17/3)
13 - Wośkowiak Jakub (16/4)
14 - Piechowiak Mateusz (30/6)
15 - Zimny Jan (28/0)
16 - Nowak Mateusz (30/2)
18 - Pietrzak Jonasz (17/0)
19 - Grabia Artur (17/0)
23 - Rzepa Artur (5/0) - wypożyczony na rundę jesienną do Huraganu Łomnica
24 - Dąbrowski Kamil (10/1) - wypożyczony na rundę jesienną do ATE Wicher Strzyżewo
29 - Maćkowski Wiktor (3/0)

Trener:
Kaniewski Dawid

Kierownik drużyny:
Kuchta Henryk

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox