PPB: Sezon 2016/17


Płomień B w 22 meczach B Klasy zdobył 40 punktów, co pozwoliło na zajęcie piątego miejsca.


Kolejka 1:,
Płomień B - TS05 Nowy Tomyśl 1:1 [Krzysztof Kędzierski]

Kolejka 2:
Borusja Boruja Kościelna - Płomień B 1:2 [Dawid Kędzierzyński, Sebastian Gajewski]

Kolejka 3:
Płomień B - KS Gaj Wielki 5:3 [Tomasz Tomiak-2, Krzysztof Woźniak, Marcin Adamczak, Michał Kostyra]

Kolejka 4:
Sparta Brody - Płomień B 0:7 [Artur Rzepa-2, Patryk Pawlik, Przemysław Borkowski, Krzysztof Woźniak, Paweł Szott, Sebastian Gajewski]

Kolejka 5:
Płomień B - Błędno Nądnia 3:2 [Sebastian Gajewski, Krzysztof Woźniak, Artur Grabia]

Kolejka 6:
Płomień B - Orzeł Łowyń 1:3 [Tomasz Tomiak]

Kolejka 7:
LZS Wąsowo - Płomień B 1:0

Kolejka 8:
Płomień B - Czarni II Wróblewo 0:0

Kolejka 9:
Grom Zębowo - Płomień B 2:3 [Tomasz Tomiak, Rafał Kędzierzyński, Krzysztof Woźniak]

Kolejka 10:
Płomień B - Huragan Łomnica 2:4 [Przemysław Borkowski, Artur Grabia]

Kolejka 11:
Dąb Bolewice - Płomień B 2:1 [Tomasz Tomiak]

Kolejka 12:,
TS05 Nowy Tomyśl - Płomień B 1:1 [Łukasz Kaźmierczak]

Kolejka 13:
Płomień B - Borusja Boruja Kościelna 1:0 [Rafał Kędzierzyński]

Kolejka 14:
KS Gaj Wielki - Płomień B 1:5 [Marcin Adamczak, Przemysław Borkowski, Jakub Wośkowiak, Aleksander Frasz, Dawid Kędzierzyński]

Kolejka 15:
Płomień B - Sparta Brody 12:2 [Martin Mataczyna-2, Sebastian Gajewski-2, Dariusz Stefański-2, Michał Kostyra-2, Przemysław Borkowski, Marcin Ciszak, Marcin Adamczak, Krzysztof Woźniak]

Kolejka 16:
Błędno Nądnia - Płomień B 2:3 [Martin Mataczyna, Marcin Ciszak, Dariusz Stefański]

Kolejka 17:
Orzeł Łowyń - Płomień B 4:1 [Marcin Adamczak]

Kolejka 18:
Płomień B - LZS Wąsowo 1:2 [Michał Kostyra]

Kolejka 19:
Czarni II Wróblewo - Płomień B 1:1 [Sebastian Rajewski]

Kolejka 20:
Płomień B - Grom Zębowo 7:3 [Łukasz Kaźmierczak-2, Marcin Adamczak-2, Dawid Seifert, Arkadiusz Szarata]

Kolejka 21:
Huragan Łomnica - Płomień B [Przemysław Borkowski-2, Marcin Ciszak, Dawid Kuhnke]

Kolejka 22:
Płomień B - Dąb Bolewice 2:0 [Przemysław Borkowski, Marcin Adamczak]



1 - Jakub Nowak (2/0)
2 - Dawid Kędzierzyński (16/2)
3 - Przemysław Borkowski (19/7)
4 - Marek Dura (7/0)
5 - Tomasz Tomiak (19/5)
6 - Marcin Ciszak (14/3)
7 - Andrzej Górliński (0/0)
8 - Martin Mataczyna (14/3)
9 - Kamil Dąbrowski (0/0)
10 - Michał Kostyra (8/2)
11 - Patryk Pawlik (6/1)
12 - Aleksnader Rząd (1/0)
13 - Jakub Wośkowiak (2/1)
14 - Marcin Adamczak (16/7)
15 - Arkadiusz Szarata (9/1)
16 - Mateusz Łodyga (2/0)
17 - Krzysztof Woźniak (19/5)
18 - Sebastian Gajewski (15/5)
19 - Rafał Kędzierzyński (20/2)
20 - Tobiasz Basiński (0/0)
21 - Paweł Szott (5/1)
22 - Jarosław Gołek (4/0)
23 - Krzysztof Kędzierski (3/1)
24 - Karol Szaferski (0/0)
25 - Artur Rzepa (9/2)
26 - Dawid Pawlik (1/0)
27 - Artur Grabia (5/2)
28 - Dawid Kuhnke (3/1)
29 - Krzysztof Fleischer (0/0)
30 - Adam Eichler (1/0)
31 - Aleksander Frasz (9/1)
32 - Oskar Garbaciak (0/0)
33 - Jakub Borkowski (3/0)
34 - Tomasz Kowalski (12/0)
35 - Wiktor Maćkowski (2/0)
36 - Martin Urbański (2/0)
37 - Miłosz Madaj (4/0)
38 - Łukasz Kwaśny (0/0)
39 - Dawid Biały (0/0)
40 - Dawid Seifert (5/1) - wypożyczony na rundę jesienną do Obry Zbąszyń
41 - Łukasz Kaźmierczak (6/3) - wypożyczony na rundę jesienną do Obry Zbąszyń
42 - Eryk Lekki (0/0) - wypożyczony na rundę jesienną do Obry Zbąszyń
43 - Dariusz Stefański (6/3)
44 - Krystian Kraszewski (16/0)
45 - Daniel Borkowski (3/0)
46 - Dawid Dąbrowski (3/0)
47 - Sebastian Rajewski (1/1)
48 - Maciej Szarata (3/0)
49 - Marek Tomiak (1/0)

Trener: Tomasz Tomiak, Paweł Szott.
Kierownik drużyny: Damian Gaweł.

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 34 79 71
2 MKS KANIA Gostyń 34 77 47
3 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 34 70 54
4 LIPNO Stęszew 34 69 45
5 PRZEMYSŁAW Poznań 34 58 13
6 RAWIA Rawicz 34 55 18
7 WIARA LECHA Poznań 34 53 -9
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 34 49 5
9 STELLA Luboń 34 47 2
10 ORKAN Chorzemin 34 47 0
11 PKS Racot 34 42 -25
12 GROM Plewiska 34 41 -3
13 PROMIEŃ Krzywiń 34 41 -22
14 SOKÓŁ Pniewy 34 40 -10
15 GROM Wolsztyn 34 34 -31
16 PIAST Poniec 34 30 -23
17 PATRIA Buk 34 25 -66
18 POGOŃ Śmigiel 34 10 -66
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 22

POGOŃ Śmigiel  0 : PATRIA Buk
WIARA LECHA Poznań  3 : SOKÓŁ Pniewy
ORKAN Chorzemin  4 : PIAST Poniec
PRZEMYSŁAW Poznań  2 : GROM Plewiska
MKS KANIA Gostyń  2 : PKS Racot
STELLA Luboń  1 : RAWIA Rawicz
GROM Wolsztyn  3 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  7 : PROMIEŃ Krzywiń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

LikeBox