Młodzież: Sezon JESIEŃ 2015


Juniorzy młodsi rozegrali osiem meczy ligowych w rundzie jesiennej. Zawodnicy Wiesława Ciepielewskiego dwa wygrali, jeden zremisowali, a pięć przegrali.


Kolejka 1:
Płomień - NKS Niepruszewo 2:2 [Tomasz Kowalski, Martin Urbański]

Kolejka 2:
Lech IV Poznań - Płomień 23:0

Kolejka 3:
Płomień - Wielkopolska Komorniki 2:4 [Miłosz Madaj-2]

Kolejka 4:
Płomień - Sokół Rakoniewice 0:8

Kolejka 5:
NKS Niepruszewo - Płomień 0:2 [Wiktor Maćkowski-2]

Kolejka 6:
Płomień - Lech IV Poznań 0:17

Kolejka 7:
Wielkopolska Komorniki - Płomień 1:3 [Wiktor Maćkowski, Miłosz Madaj-2]

Kolejka 8:
Sokół Rakoniewice - Płomień 8:0



Kadra:
Dominiak Kacper (2/0)
Fabian Adrian (7/0)
Frasz Aleksander (8/0)
Grabaciak Oskar (8/0)
Garczyński Filip (8/0)
Gaweł Adam (2/0)
Kowalski Tomasz (8/1)
Laskowski Jakub (0/0)
Lekki Eryk (8/0)
Łukasik Kamil (4/0)
Maciejewski Mikołaj - wypożyczony do Obry Zbąszyń
Maćkowski Wiktor (7/3)
Madaj Miłosz (7/4)
Mazur Damian (5/0)
Piter Sebastian (8/0)
Rząd Aleksander (5/0)
Seifert Dawid (6/0)
Spychała Marcin (5/0)
Szczeciński Łukasz (0/0)
Śmiałek Mateusz (8/0)
Tobys Bartosz (0/0)
Urbański Martin (5/1)
Waga Adam (3/0)
Woźny Jakub (1/0)
Woźny Kacper (2/0)

Trener: Wiesław Ciepielewski

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox