Młodzież: Sezon 2009/10


W sezonie 2009/10 juniorzy Płomienia Przyprostynia rozegrali 22 mecze. Zawodnicy z Przyprostyni 8 meczy wygrali, 2 zremisowali, a 12 przegrali. We wszystkich meczach juniorzy trafili 26 bramek, tracąc przy tym 43 bramki. W ligowej tabeli Płomień zajął ósme miejsce.


darmowy hosting obrazków
Wiesław Ciepielewski przejął drużynę po rundzie jesiennej


Kolejka 1
Płomień Przyprostynia - Polonia Redos Nowy Tomyœl 0:4

Kolejka 2
ATE Wicher Strzyżewo - Płomień Przyprostynia 2:1 [Michalak Mateusz]

Kolejka 3
Płomień Przyprostynia - Warta Wartosław 0:1

Kolejka 4
Sokół Rakoniewice - Płomień Przyprostynia 2:0

Kolejka 5
Płomień Przyprostynia - Kłos Gałowo 0:3

Kolejka 6
Obra Zbąszyń - Płomień Przyprostynia 1:3 [Wojciech Puchacz, Bartosz Dudziński, Dawid Radny]

darmowy hosting obrazków
Najlepszym strzelcem drużyny został Bartosz Dudziński z 7 bramkami


Kolejka 7
ŚŒwit Piotrowo - Płomień Przyprostynia 3:0 (walkower)

Kolejka 8
Płomień Przyprostynia - Warta Sieraków 0:2

Kolejka 9
Sokół Duszniki - Płomień Przyprostynia 3:1 [Damian Przepiórka]

Kolejka 10
Płomień Przyprostynia - Czarni KaŸmierz 1:0 [Bartosz Dudziński]

Kolejka 11
Warta Międzychód - Płomień Przyprostynia 8:0

darmowy hosting obrazków
Drużyna juniorów po rundzie jesiennej zajmowała dwunaste miejsce

Kolejka 12
Polonia-Redos Nowy Tomyśl - Płomień Przyprostynia 2:1 [Adrian Kostyra]

Kolejka 13
Płomień Przyprostynia - ATE Wicher Strzyżewo 3:2 [Adrian Anders-2, Bartosz Dudziński]

Kolejka 14
Warta Wartosław - Płomień Przyprostynia 3:2 [Bartosz Dudziński, Wojciech Puchacz]

Kolejka 15
Płomień Przyprostynia - Sokół Rakoniewice 1:0 [Damian Przepiórka]

Kolejka 16
Kłos Gałowo - Płomień Przyprostynia 0:1 [Jakub Borkowski]

Kolejka 17
Płomień Przyprostynia - Obra Zbąszyń 3:0 [Adrian Kostyra, Dawid Radny, Jakub Borkowski]

darmowy hosting obrazków
Jakub Borkowski trafił dwie bramki w sezonie, a Dawid Radny pięć razy pokonał bramkarza rywali

Kolejka 18
Płomień Przyprostynia - Świt Piotrowo 4:1 [Dawid Radny-2, Damian Przepiórka, Bartosz Dudziński]

Kolejka 19
Warta Sieraków - Płomień Przyprostynia 1:2 [Damian Przepiórka, Bartosz Dudziński]

Kolejka 20
Płomień Przyprostynia - Sokół Duszniki 1:1 [Dawid Radny]

Kolejka 21
Czarni Kaźmierz - Płomień Przyprostynia 1:1 [Bartosz Dudziński]

Kolejka 22
Płomień Przyprostynia - Warta Międzychód 1:3 [Adrian Anders]

darmowy hosting obrazków
Ostatecznie juniorzy uplasowali się na ósmym miejscu

Poz.

Nazwa drużyny

Meczów

Pkt.

Wyg.

Rem.

Por.

Bramki

Bilans
bramkowy

1.

Warta Międzychód

22

59

19

2

1

88 - 18

+70

2.

Polonia-Redos Nowy Tomyśl

22

53

17

2

3

96 - 31

+65

3.

Warta Sieraków

22

37

12

1

9

55 - 45

+10

4.

ATE Wicher Strzyżewo

22

37

12

1

9

47 - 44

+3

5.

Świt Piotrowo

22

34

11

1

10

46 - 46

0

6.

Czarni Kaźmierz

22

33

10

3

9

49 - 39

+10

7.

Sokół Duszniki

22

29

9

2

11

48 - 55

-7

8.

Płomień Przyprostynia

22

26

8

2

12

26 - 43

-17

9.

Warta Wartosław

22

23

7

2

13

33 - 69

-36

10.

Kłos Gałowo

22

22

7

1

14

38 - 64

-26

11.

Sokół Rakoniewice

22

18

6

0

16

34 - 61

-27

12.

Obra Zbąszyń

22

16

5

1

16

26 - 71

-45

Bramkarze:
Borkowski Jakub (14.11.1991), Kardach Maciej (24.04.1992);

Obrońcy:
Radny Dawid (18.01.1991), Puchacz Wojciech (02.07.1992), Michalak Mateusz (07.01.1992), Szarata Maciej (28.12.1992), Brambor Jakub (18.11.1991), Kostyra Adrian (17.07.1991), Czyżewski Damian (18.01.1992); Szarata Arkadiusz (01.02.1995)

Pomocnicy:
Czyżewski Bartosz (15.03.1994), Dudziński Bartosz (10.12.1992), Przepiórka Damian (12.06.1992), Andrzejewski Błażej (09.11.1994), Białecki Tomasz (13.05.1992), Kostyra Michał (03.11.1993) Wośkowiak Jakub (13.09.1994) Kamień Jakub (10.03.1993 W);

Napastnicy:
Anders Adrian (20.10.1991 W), Gołek Marcin (29.06.1991 W), Sytniejewski Sebastian (26.01.1994), Ognik Hubert (27.06.1991), Pukacki Dominik (06.01.1993);

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox