Młodzież: Sezon JESIEŃ 2011


Podopieczni Wisława Ciepielewskiego rundę jesienną zakończyli na trzecim miejscu. Nasi juniorzy starsi trzy mecze wygrali, jeden zremisowali i cztery przegrali.

Kolejka 1:
Pogoń Lwówek – Płomień Przyprostynia 2:2 [Jakub Wośkowiak, Sebastian Gostyński]

Kolejka 2:
Korona Bukowiec – Płomień Przyprostynia 1:2 [Arkadiusz Szarata, Grzegorz Dalecki]

Kolejka 4:
Obra Zbąszyń - Płomień Przyprostynia 0:2 [Jakub Wośkowiak, Sebastian Gostyński]

Kolejka 5:
Płomień Przyprostynia – Polonia Nowy Tomyśl 0:2

Kolejka 6:
Płomień Przyprostynia – Pogoń Lwówek 0:2

Kolejka 7:
Płomień Przyprostynia – Korona Bukowiec 6:2 [Jakub Wośkowiak-3, Dominik Makuch, Michał Kostyra, bramka samobójcza]

Kolejka 9:
Płomień Przyprostynia – Obra Zbąszyń 1:3 [Michał Kostyra]

Kolejka 10:
Polonia Nowy Tomyśl - Płomień Przyprostynia 3:0

darmowy hosting obrazków



Kadra:
Andrzejewski Błażej (09.11.1994), Antropik Jakub (06.09.1994), Bańdur Dariusz (20.12.1996), Czyżewski Bartosz (15.03.1994), Dalecki Grzegorz (07.12.1993), Dalecki Tomasz (29.06.1995), Gaweł Mateusz (19.03.1993), Fabian Mateusz (11.10.1994), Gostyński Sebastian (13.10.1994), Hołowacz Kamil (20.11.1994), Jęcz Patryk (21.05.1996), Kasier Łukasz (01.06.1995), Kostyra Michał (03.11.1993), Kostyra Przemysław (1994.01.10), Leśnik Grzegorz (12.10.1995), Lichterowcz Patryk (17.08.1995), Makuch Dominik (13.08.1996), Napierała Grzegorz (28.11.1995) Prętki Radosław (1994.04.26), Szarata Arkadiusz (01.02.1995), Wachoński Kamil (27.04.1993), Wargoś Filip (1994.05.09), Wośkowiak Jakub (13.09.1994).

Trener: Ciepielewski Wiesław.

Kierownik: Dudziński Przemysław.

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox