Laureaci Zbąszyńskich Rozgrywek Piłki Nożnej Halowej


Edycja I: 2007


I: Ogień w Szopie
II: Skorpiony
III: Motopompa
IV: Golona z kłakiem

Najlepszy zawodnik: Tomasz Kroczek – Skorpiony
Najlepszy bramkarz: Bartosz Markiewicz – Motopompa
Najlepszy strzelec: Daniel Kulus – Ogień w Szopie 25 bramek

Edycja II: 2008


Profesjonalna:
I: Blokersi
II: Ogień w Szopie
III: UKS Junior II Zbąszynek
IV: Syrena Zbąszynek

Najlepszy zawodnik: Krzysztof Fleischer - Blokersi
Najlepszy bramkarz: Łukasz Miszta - UKS Juinor II Zbąszynek
Najlepszy strzelec: Paweł Nowak – Blokersi 26 bramek

Amatorska:
I: Old Boy
II: Dotknieta Idzie
III: Megaluta
IV: J.P.

Najlepszy zawodnik: Dawid Dura – Dotknięta Idzie
Najlepszy bramkarz: Jakub Borkowski - Prosto
Najlepszy strzelec: Damian Kolecki – Megaluta 28 bramek

Edycja III: 2009


I Liga:
I: Marciniec Team
II: Blokersi
III: Ogień w Szopie
IV: UKS Junior Zbąszynek

Najlepszy zawodnik: Krzysztof Fleischer - Blokersi
Najlepszy bramkarz: Jakub Nowak – Ogień w Szopie
Najlepszy strzelec: Grzegorz Pijanowski – UKS Junior Zbąszynek 26 bramek

II Liga:
I: UKS Junior I Zbąszynek
II: Old Boy
III: Dotknięta idzie
IV: UKS Junior II Zbąszynek

Najlepszy zawodnik: Damian Budnik – UKS Junior I Zbąszynek
Najlepszy bramkarz: Przemysław Maćkowiak - Sponiewieracze
Najlepszy strzelec: Paweł Przemysław Liszkowski, Paweł Gassem – Old Boy -29 bramek

Edycja IV - 3M Liga: 2010


I Liga:
I: Ogień w Szopie
II: Blokersi
III: UKS Junior Zbąszynek
IV: Skorpiony

Najlepszy zawodnik: Michał Kaczmarek – Syrena Zbąszynek
Najlepszy bramkarz: Jakub Borkowski – Spoceni w lodówce
Najlepszy strzelec: Grzegorz Pijanowski – Syrena Zbąszynek 30 bramek

II Liga:
I: Sponiewieracze
II: UKS Junior II Zbąszynek
III: Poszli z dymem
IV: TKKF Zbąszynek

Najlepszy zawodnik: Paweł Kaczmarek – Sponiewieracze
Najlepszy bramkarz: Wojciech Puchacz – Poszli z dymem
Najlepszy strzelec: Damian Kolecki – TKKF Zbąszynek 31 bramek

Edycja V - Kuvert Liga: 2011


I Liga:
I: Ogień w Szopie
II: Old Boy
III: Blokersi
IV: Sponiewieracze

Najlepszy zawodnik: Krzysztof Fleischer - Blokersi
Najlepszy bramkarz: Łukasz Weimann - Old Boy
Najlepszy strzelec: Szymon Szulc - Ogień w Szopie 17 bramek

II Liga:
I: Promil Zakrzewo
II: Kuvert Woda w Stodole
III: Poszli z dymem
IV: Wicherek

Najlepszy zawodnik: Piotr Zalisz - Promil Zakrzewo
Najlepszy bramkarz: Łukasz Rosiński - Promil Zakrzewo
Najlepszy strzelec: Janusz Śmaiłek - Znicz Kosieczyn 26 bramek

III Liga:
I: Lux Torpeda
II: RJ
III: Skorumpowani
IV: Obra Trzciel

Najlepszy zawodnik: Krzysztof Woźniak - RJ
Najlepszy bramkarz: Tomasz Flak - RJ
Najlepszy strzelec: Marcin Marchlewski - Skorumpowani 17 bramek

Edycja VI - Kuvert Liga: 2012


I Liga:
I: Ogień w Szopie
II: Promil Zakrzewo
III: Kuvert Woda w Stodole
IV: Blokersi

Najlepszy zawodnik: Tobiasz Rosiński - Promil Zakrzewo
Najlepszy bramkarz: Jakub Nowak - Ogień w Szopie
Najlepszy strzelec: Robert Turkowiak - Old Boy 12 bramek

II Liga:
I: Obra Trzciel
II: RJ
III: UKS Junior Zbaszynek
IV: Skorumpowani

Najlepszy zawodnik: Krzysztof Woźniak - RJ
Najlepszy bramkarz: Jakub Marciniak - UKS Junior Zbaszynek
Najlepszy strzelec: Grzegorz Pijanowski - 20 bramek

III Liga:
I: Ogień w Szopie II
II: RJ
III: Piątek Siedlec
IV: Radwansport

Najlepszy zawodnik: Kamil Maciejewski - FC Beton
Najlepszy bramkarz: Marek Kozłowski - Old Boy
Najlepszy strzelec: Szymon Żak - Piątek Siedlec 14 bramek

Edycja VII - Kuvert Liga: 2013


I Liga:
I: Ogień w Szopie
II: Promil Zakrzewo
III: Blokersi
IV: Old Boy

Najlepszy zawodnik: Kamil Maciejewski - Blokersi
Najlepszy bramkarz: Jakub Nowak - Ogień w Szopie
Najlepszy strzelec: Paweł Gassem - Old Boy 11 bramek

II Liga:
I: Piątek Siedelc
II: UKS Junior Zbąszynek
III: Ogień w Szopie II
IV: Skorumpowani

Najlepszy zawodnik: Janusz Śmiałek - Skorumpowani
Najlepszy bramkarz: Jakub Marciniak - UKS Junior Zbaszynek
Najlepszy strzelec: Adrian Matysiak - Piątek Siedelc 17bramek

III Liga:
I: Bez Celu
II: Jelenie
III: Emololki
IV: Błyskawica Jaromierz

Najlepszy zawodnik: Marcin Nowak - Jelenie
Najlepszy bramkarz: Krystian Kraszewski – Bez Celu
Najlepszy strzelec: Krystian Łukaszyk- Emoloki 30 bramek

Edycja VIII - Kuvert Liga: 2014


I Liga:
I: Ogień w Szopie
II: Blokersi
III: Piątek Siedlec
IV: Old Boy

Najlepszy zawodnik: Patryk Rau - Blokersi
Najlepszy bramkarz: Maciej Sarbok - Old Boy
Najlepszy strzelec: Hubert Wasielewski - Ogień w Szopie 11 bramek

II Liga:
I: Gop-Rol Jaromierz
II: Radwansport Emololki
III: Jelenie
IV: Spoceni w lodówce

Najlepszy zawodnik: Krystian Łukaszyk - Radwansport Emololki
Najlepszy bramkarz: Patryk Kaźmierczak - Gop-Rol Jaromiarz
Najlepszy strzelec: Paweł Nowak - Jelenie 13 bramek

III Liga:
I: Arnold to słaby wędkarz
II: Extaler Logistics
III: OC Squad
IV: Sam Jastrzębsko Stare

Najlepszy zawodnik: Patryk Niewola - OC Squad
Najlepszy bramkarz: Zbigniew Kossowski - Rozkorje
Najlepszy strzelec: Tomasz Tratwal - Arnold to słaby wędkarz 12 bramek

Edycja IX - Kuvert Liga: 2015


I Liga:
I: Ogień w Szopie
II: Radwansport Emololki
III: Blokersi
IV: Old Boy

Najlepszy zawodnik: Artur Grabia - Promil
Najlepszy bramkarz: Bartosz Markiewicz - Blokersi
Najlepszy strzelec: Maciej Monczyn - Ogień w Szopie 16 bramek

II Liga:
I: Jelenie
II: ZAP Zbąszynek
III: Skorumpowani
IV: Euro płyta

Najlepszy zawodnik: Kamil Dąbrowski - Jelenie
Najlepszy bramkarz: Jakub Marciniak - ZAP Zbąszynek
Najlepszy strzelec: Patryk Niewola - ZAP Zbąszynek 15 bramek

III Liga:
I: Sedan
II: Lux Torpeda
III: FC Melanż
IV: Ogórki Zdzisława

Najlepszy zawodnik: Jakub Konieczek - Lux Torpeda
Najlepszy bramkarz: Dawid Skrzypek - FC Melanż
Najlepszy strzelec: Marcin Orkisz - FC Melanż 16 bramek

Edycja X - Kuvert Liga: 2016


I Liga:
I: Blokersi
II: Old Boy
III: ZAP Zbąszynek
IV: Ogień w Szopie

Najlepszy zawodnik: Paweł Kamyszek - ZAP Zbąszynek
Najlepszy bramkarz: Bartosz Markiewicz - Blokersi
Najlepszy strzelec: Łukasz Masiorek - GOP-ROL Jaromierz 14 bramek

II Liga:
I: Euro-Płyta
II: Sedan
III: Extaler - Logistics
IV: Patriotyczny Zbąszyń

Najlepszy zawodnik: Mariusz Połomka - Extaler - Logistics
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Kubaś - Patriotyczny Zbąszyń
Najlepszy strzelec: Tomasz Tratwal - Euro-Płyta 18 bramek

Edycja XI - Kuvert Liga: 2017


I Liga:
I: ZAP Zbąszynek
II: Blokersi
III: Old Boy
IV: Jelenie

Najlepszy zawodnik: Kamil Maciejewski - Blokersi
Najlepszy bramkarz: Roman Stróżyk - Jelenie
Najlepszy strzelec: Tomasz Tratwal - Euro-Płyta 21 bramek

II Liga:
I: Drużyna AA
II: Skorumpowani
III: Extaler - Logistics
IV: Blok- Ekipa

Najlepszy zawodnik: Bartosz Gbiorczyk - Skorumpowani
Najlepszy bramkarz: Krystian Kraszewski - Drużyna AA
Najlepszy strzelec: Krzysztof Woźniak, Daniel Borkowski - RJ 17 bramek

Edycja XII - Kuvert Liga: 2018


I Liga:
I: Kaffe Bar u Jacka
II: Blokersi
III: Old Boy
IV: ZAP Zbąszynek

Najlepszy zawodnik: Kamil Maciejewski - Blokersi
Najlepszy bramkarz: Konrad Galus - Kaffe Bar u Jacka,
Najlepszy strzelec: Piotr Śron - Kaffe Bar u Jacka, 17 bramek

II Liga:
I: Skorumpowani
II: RJ
III: FC Gustaw
IV: Extaler - Logistics

Najlepszy zawodnik: Bartosz Gbiorczyk - Skorumpowani
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Staszyk - Kuvert Ecobag,
Najlepszy strzelec: Tomasz Trawtal - Extaler - Logistics, 21 bramek

Edycja XIII - Kuvert Liga: 2019


I Liga:
I: WNP
II: Blokersi
III: Old Boy
IV: Skorumpowani

Najlepszy zawodnik: Piotr Bimek - WNP
Najlepszy bramkarz: Mikołaj Włodarek - Forever Young
Najlepszy strzelec: Jakub Wośkowiak - WNP, 14 bramek

II Liga:
I: Drużyna AA
II: RJ
III: Extaler - Logistics
IV: The Naturat

Najlepszy zawodnik: Daniel Basiński - Drużyna AA
Najlepszy bramkarz: Krystian Kraszewski - Drużyna AA
Najlepszy strzelec: Krzysztof Woźniak - RJ, 21 bramek

Puchar Ligi:
I: Drużyna AA
II: RJ
III: WNP, Spoceni w lodówce

Edycja XIV - Kuvert Liga: 2020


I Liga:
I: WNP
II: Drużyna AA
III: Spoceni w lodówce
IV: Old Boy

Najlepszy zawodnik: Kamil Rzepa - Drużyna AA
Najlepszy bramkarz: Mikołaj Włodarek - Forever Young
Najlepszy strzelec: Andrzej Parlak - Skorumpowani, 12 bramek

II Liga:
I: Blokersi
II: Extaler - Logistics
III: Remiza Team
IV: FC Gustaw

Najlepszy zawodnik: Roksana Jagodzińska - FC Gustaw
Najlepszy bramkarz: Karol Michalski - Drwale z kopalni
Najlepszy strzelec: Michał Gucia - Blokersi, 28 bramek

Puchar Ligi:
I: WNP
II: Old Boy
III: RJ, Drużyna AA

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox