PPA: Sezon 2003/04


Kolejka 1 - 23-24 sierpnia
Pogrom Urbanowo     1-2     Płomień Przyprostynia    
[Kwaśny Bartłomiej-2]

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia
Płomień Przyprostynia     3-0     Korona II Bukowiec    
[Orłowski Andrzej-2; Zieliński Marek]

Kolejka 3 - 6-7 września
Sam Jastrzębsko Stare     4-2     Płomień Przyprostynia    
[Kwaśny Bartłomiej; Tomiak Marek]

Kolejka 4 - 13-14 września
Płomień Przyprostynia     4-1     Huragan Łomnica    
[Orłowski Andrzej; Liszkowski Przemysław; Maniecki Bartosz; Kuszczyk Edwin]

Kolejka 5 - 20-21 września

Orzeł Rostarzewo     0-5     Płomień Przyprostynia    
[Orłowski Andrzej-2; Kwaśny Bartłomiej-2; Zieliński Sławomir]

Kolejka 6 - 27-28 września
Płomień Przyprostynia     5-0     Tęcza Stefanowo    
[Kwaśny Bartłomiej; Orłowski Andrzej; Kuszczyk Edwin; Liszkowski Przemysław; Utrata Andrzej]

Kolejka 7 - 4-5 października
Borusja Boruja Kościelna     1-11     Płomień Przyprostynia    
[Liszkowski Przemysław-2; Tomiak Tomasz; Kwaśny Bartłomiej-3; Maniecki Bartosz-2; Zieliński Sławomir]

Kolejka 8 - 11-12 października
Pauza: Płomień Przyprostynia.

Kolejka 9 - 18-19 października
Obra II Zbąszyń     1-6     Płomień Przyprostynia    
[Tomiak Tomasz; Liszkowski Przemysław-2; Kwaśny Bartłomiej-2; Zieliński Sławomir]

Kolejka 10 - 25-26 października
LSSG Grodzisk Wielkopolski     0-1     Płomień Przyprostynia    
[Liszkowski Przemysław]

Kolejka 11 - 8-9 listopada
Płomień Przyprostynia     3-0     SSG Kamieniec    
[Orłowski Andrzej; Liszkowski Przemysław; Kwaśny Bartłomiej]

Kolejka 12 - 4 kwietnia
Płomień Przyprostynia     6-0     Pogrom Urbanowo    
[Orłowski Andrzej; Tomiak Tomasz; Antosz Marek]

Kolejka 13 - 18 kwietnia
Korona II Bukowiec     0-4     Płomień Przyprostynia   
[Tomiak Tomasz-2; Skręty Wojciech; samobójcza]   

Kolejka 14 - 25 kwietnia

Płomień Przyprostynia     1-2     Sam Jastrzębsko Stare        
[Skręty Wojciech]

Kolejka 15 - 2 maja
Huragan Łomnica     2-2     Płomień Przyprostynia    
[Kwaśny Bartłomiej-2]

Kolejka 16 - 9 maja
Płomień Przyprostynia     5-0     Orzeł Rostarzewo        
[Kwaśny Bartłomiej-3; Skręty Wojciech; Białecki Grzegorz]

Kolejka 17 - 16 maja
Tęcza Stefanowo     0-2     Płomień Przyprostynia    
[Maniecki Bartosz; Ciszak Marcin]

Kolejka 18 - 23 maja

Płomień Przyprostynia     0-2     Borusja Boruja Kościelna    

Kolejka 19 - 29-30 maja

Pauza: Płomień Przyprostynia.

Kolejka 20 - 6 czerwca
Płomień Przyprostynia     3-1     Obra II Zbąszyń    
[Skręty Wojciech-2; Białecki Grzegorz]

Kolejka 21 - 13 czerwca
Płomień Przyprostynia     2-0     LSSG Grodzisk Wielkopolski    
[Skręty Wojciech; Kwaśny Bartłomiej]

Kolejka 22 - 20 czerwca
SSG Kamieniec     6-1     Płomień Przyprostynia
[Ciszak Marcin]

Kadra sezonu 2003/04:
Antosz Marek (5/1)
Białecki Grzegorz (11/2)
Ciszak Marcin (11/2)
Dulat Dariusz (12/0)
Fornalkiewicz Grzegorz (13/0)
Gołek Jarosław (11/0)
Hoffman Bogdan (14/0)
Kulus Marcin (20/0)
Kuszczyk Edwin (10/2)
Kwaśny Bartłomiej (20/18)
Liszkowski Przemysław (19/9)
Maniecki Bartosz (18/6)
Orłowski Andrzej (20/10)
Skręty Wojciech (10/5)
Śmiałek Sławomir (9/0)
Tomiak Marek (16/1)
Tomiak Sławomir (20/0)
Tomiak Tomasz (20/5)
Utrata Andrzej (18/1)
Wachowski Piotr (6/0)
Zieliński Marek (10/1)
Zieliński Sławomir (5/3)
Ziemecki Maciej (0/0)
*/ W nawiasach podano:  liczbę  meczy w sezonie 2003/04  / liczbę strzelonych bramek

nazwa zespołu                 mecze pkt bramki .
1. Sam Jastrzębsko Stare        20   55   65-23  
2. Płomień Przyprostynia        20   46   68-21
3. LSS Gminy Grodzisk Wlkp.    20   34   41-30  
4. Huragan Łomnica            20   34   51-44  
5. Borusja Boruja Kościelna    20   33   34-42  
6.  Obra II Zbąszyń            20   28   40-39  
7. SS Gminy Kamieniec        20   25   30-39  
8. Pogrom Urbanowo            20   20   29-40  
9. Tęcza Stefanowo            20   14   22-44  
10. Korona II Bukowiec        20   14   29-53  
11. Orzeł Rostarzewo        20   13   21-55

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox