Młodzież: Sezon JESIEŃ 2011 WZPN


Nasi najmłodsi adepci rozegrali w rundzie jesiennej osiem meczy z czego trzy wygrali, a pięć przegrali i ostatecznie uplasowali się na czwartym miejscu.


Kolejka 1:
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Płomień 14:2 [Krystian Brychcy-2]

Kolejka 2:
Płomień - Sokół Rakoniewice 0:2

Kolejka 3:
Promień Opalenica - Płomień 9:3 [Jakub Hajduk-2, Krystian Brychcy]

Kolejka 4:
Patria Buk - Płomień 0:7 [Krystian Brychcy-4, Łukasz Trocholepszy-2, 1-Mikołaj Maciejewski]

Kolejka 6:
Płomień - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 1:7 [Grzegorz Kwaśny]

Kolejka 7
Sokół Rakoniewice - Płomień 7:6 [Krystian Brychcy-3, Grzegorz Kwaśny, Jakub Hajduk, Marcel Stefan]

Kolejka 8:
Płomień - Promień Opalenica 3:1 [Łukasz Trocholepszy-2, Jakub Hajduk]

Kolejka 9:
Płomień - Patria Buk 7:2 [Krystian Brychcy-4, Jakub Hajduk-2, Mikołaj Maciejewski]

Tabela po rundzie jesiennej:




Kadra:
Bok Jakub (29.05.2001), Brychcy Krystian (05.11.2001), Hajduk Jakub (05.06.2002), Kostera Wojciech (01.10.2002), Kwaśny Grzegorz (14.09.2001), Maciejewski Mikołaj (22.08.2003), Mewas Krzysztof (08.04.2002), Nawrot Mikołaj (03.07.2001), Olejniczak Patryk (10.03.2001), Opic Julia (08.07.2001), Owczarczak Jakub (04.01.2002), Pusiak Bartosz (02.08.2001), Remtel Mateusz (20.03.2001), Rogoża Dawid (30.05.2001), Rzyski Patryk (12.12.2001), Skotarczyk Adrian (20.07.2002), Stefan Marcel (17.04.2001), Tomiak Oskar (04.01.2001), Trocholepszy Łukasz (29.05.2002), Śliwa Wiktor (30.05.2001), Woźny Jakub (11.01.2002),

Trener: Borkowski Przemysław.

Kierownik drużyny: Dobra Katarzyna.

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox