Młodzież: Sezon JESIEŃ 2012


W rundzie jesiennej w kategorii młodzik nasi zawodnicy jeden mecz wygrali, a pięć razy przegrali i tym samym uplasowali się na czwartym miejscu w swoim debiutanckim sezonie.





darmowy hosting obrazków




Kolejka 1:
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Płomień 7:1 [Łukasz Trocholepszy]

Kolejka 2:
Pogoń Lwówek - Płomień 3:0

Kolejka 3:
Warta Sieraków 4:1 [Łukasz Trocholepszy-2, Krystian Brychcy oraz Jakub Hajduk]

Kolejka 4:
Płomień - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:4

Kolejka 5:
Płomień - Pogoń Lwówek 0:2

Kolejka 6:
Warta Sieraków - Płomień 8:1 [Łukasz Trocholepszy]

darmowy hosting obrazków



Kadra:
Białecki Oskar (08.07.2005), Bok Jakub (29.05.2001), Brychcy Krystian (5.11.2001), Chwałkowski Dawid (06.01.2003), Gassem Jakub (28.06.2002), Grześko Ignacy (21.03.2003), Hajduk Jakub (5.06.2002), Konopa Dawid (25.01.2002), Korbanek Łukasz (14.03.2003), Kropp Filip (02.06.2001), Kwaśny Grzegorz (14.09.2001), Lewandowski Adrian (30.10.2003), Maciejewski Mikołaj (22.08.2003), Mazur Damian (28.02.2001), Mazur Kamil (29.07.2004), Mewes Krzysztof (8.04.2002), Młodystach Miłosz (28.11.2001), Opic Julia (8.07.2001), Owczarczak Jakub (4.01.2002), Pawelski Oskar (24.12.2002), Pielichowski Kamil (4.06.2001), Piter Kacper (23.01.2005), Piter Sebastian (30.09.2001), Przybylski Dawid (21.08.2002), Pusiak Bartosz (2.08.2001), Rzepa Kamil (10.05.2002), Sołtysik Klaudiusz (14.05.2001), Stefan Marcel (17.04.2001), Szymański Miłosz (18.05.2002), Tobys Bartosz (5.12.2001), Tomiak Oskar (4.01.2001), Trocholepszy Łukasz (29.05.2002), Woźny Jakub (11.01.2002).

Trener: Borkowski Przemysław.
Kierownik drużyny: Dobra Katarzyna.

darmowy hosting obrazków

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox