PPA: Sezon 2005/06


Kolejka 1 - 20-21 sierpnia
Płomień Przyprostynia     4-0     Sparta II Brody     
[Brzozowski Mariusz; Kawa Tomasz; Zieliński Marek]

Kolejka 2 - 28 sierpnia
Huragan Michorzewo     0-1     Płomień Przyprostynia     
[Tomiak Tomasz]

Kolejka 3 - 31 sierpnia
Płomień Przyprostynia     3-0     Ogrol Wojnowice     
[Chwałkowski Wojciech-2; Skręty Wojciech]

Kolejka 4 - 4 września

Płomień Przyprostynia     1-1     Warta Sieraków     
[Ciszak Marcin]

Kolejka 5 - 11 września
Płomień Przyprostynia     0-0     Orzeł Łowyń

Kolejka 6 - 17-18 września
Promień II Opalenica     5-2     Płomień Przyprostynia     
[Kawa Tomasz; Chwałkowski Wojciech]

Kolejka 7 - 25 września

Pauza: Płomień Przyprostynia.

Kolejka 8 - 1-2 października
Płomień Przyprostynia     10-2     Huragan Podrzewie     
[Orłowski Andrzej-2; Chwałkowski Wojciech-3; Tomiak Tomasz-2; Zieliński Marek-2; Kuszczyk Edwin]

Kolejka 9 - 9 października

Błędno Nądnia     0-0     Płomień Przyprostynia     

Kolejka 10 - 15-16 października
Płomień Przyprostynia     7-1     Borusja Boruja Kościelna     
[Kawa Tomasz-2; Tomiak Tomasz-2; Chwałkowski Wojciech-2; Zieliński Marek]

Kolejka 11 - 23 października
Wicher Strzyżewo     0-0     Płomień Przyprostynia     

Kolejka 12 - 29-30 października
Płomień Przyprostynia     0-2     Sam Jastrzębsko Stare     

Kolejka 13 - 6 listopada
PAECH Kamionna     1-2     Płomień Przyprostynia     
[Skręty Wojciech; Orłowski Andrzej]

Kolejka 14 - 12-13 listopada
Płomień Przyprostynia     2-1     Rzemieślnik Kwilcz     
[Chwałkowski Wojciech; Orłowski Andrzej]

Kolejka 15 - 20 listopada
KS Sękowo     4-6     Płomień Przyprostynia
[Kawa Tomasz-3; Skręty Wojciech; Kusztyk Edwin; Orłowski Andrzej]    

Kolejka 16 - 19 kwietnia
Sparta II Brody     1-1     Płomień Przyprostynia     
[Zieliński Marek]

Kolejka 17 - 26 marca
Płomień Przyprostynia     1-0     Huragan Michorzewo     
[Orłowski Andrzej]

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia
Ogrol Wojnowice     1-0     Płomień Przyprostynia     

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia
Warta Sieraków     0-2     Płomień Przyprostynia     
[Chwałkowski Wojciech; Skręty Wojciech]

Kolejka 20 - 15 kwietnia
Orzeł Łowyń     1-2     Płomień Przyprostynia     
[Skręty Wojciech-2]

Kolejka 21 - 23 kwietnia
Płomień Przyprostynia     0-1     Promień II Opalenica     

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia
Pauza: Płomień Przyprostynia.

Kolejka 23 - 3 maja
Huragan Podrzewie     0-3     Płomień Przyprostynia (wo)

Kolejka 24 - 6-7 maja
Płomień Przyprostynia     3-0     Błędno Nądnia     
[Wesoły Marek-2; Zieliński Marek]

Kolejka 25 - 13-14 maja
Borusja Boruja Kościelna     1-0     Płomień Przyprostynia     

Kolejka 26 - 20-21 maja
Płomień Przyprostynia     4-0     Wicher Strzyżewo
[Wesoły Marek-2; Skręty Wojciech; Orłowski Andrzej]

Kolejka 27 - 24 maja
Sam Jastrzębsko Stare     1-2     Płomień Przyprostynia     
[Stramski Tomasz; Chwałkowski Wojciech]    

Kolejka 28 - 27-28 maja
Płomień Przyprostynia     0-1     PAECH Kamionna     

Kolejka 29 - 4 czerwca
Rzemieślnik Kwilcz     0-1     Płomień Przyprostynia     
[Orłowski Andrzej]

Kolejka 30 - 11 czerwca
Płomień Przyprostynia     2-0     KS Sękowo     
[Stramski Tomasz; Kuszczyk Edwin]

Kadra sezonu 2005/06:
Białecki Grzegorz (17/0)
Brzozowski Mariusz (12/1)
Ciszak Marcin (19/1)
Chwałkowski Wojciech (25/11)
Dulat Dariusz (1/0)
Fornalkiewicz Grzegorz (9/0)
Gołek Jarosław (1/0)
Hoffman Bogdan (26/0)
Jankowiak Marek (0/0)
Jankowiak Zbigniew (1/0)
Jęcz Łukasz (0/0)
Kawa Tomasz (15/7)
Kulus Marcin (8/0)
Kłysz Maurycy (24/0)
Kuszczyk Edwin (26/2)
Orłowski Andrzej (23/8)
Skręty Wojciech (25/7)
Śmiałek Krzysztof (23/0)
Stramski Tomasz (10/2)
Tomiak Marek (15/0)
Tomiak Tomasz (26/5)
Tomiak Sławomir (23/0)
Tośta Sławomir (25/0)
Wachowski Piotr (12/0)
Wesoły Marek (20/4)
Zieliński Marek (26/6)
*/ W nawiasach podano:  liczbę  meczy w sezonie 2005/06  / liczbę strzelonych bramek

Lokata   Nazwa zespołu          Mecze  Pkt.  Bramki  
  1.  Remes Promień II Opalenica     28   73  136-20  
  2.  Warta Sieraków                 28   60   68-26   
  3.  Płomień Przyprostynia          28   56   59-24   
  4.  PAECH Kamionna                 28   54   48-42   
  5.  Rzemieślnik Kwilcz             28   53   58-32   
  6.  Huragan Michorzewo             28   52   56-34   
  7.  KS Sękowo                      28   51   75-62   
  8.  A.T.E. Wicher Strzyżewo        28   33   43-65   
9.  Ogrol Wojnowice                28   33   36-41   
 10.  Orzeł Łowyń                    28   32   46-55   
 11.  Sam Jastrzębsko Stare          28   27   33-51   
12.  Sparta II Brody                28   24   33-81   
 13.  Borusja Boruja Kościelna       28   24   29-57   
 14.  Błędno Nądnia                  28   18   32-87   
 15.  Sano-Huragan Podrzewie         28    7   20-95 

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox