Młodzież: Sezon WIOSNA 2012


Podopieczni Wiesława Ciepielewskiego wiosną 2012 wygrali jeden mecz i przegrali pięć tym samym zajęli czwarte miejsce.

Jesień 2011

Kolejka 1:
Płomień - Korona Bukowiec 1:2 [Sebastian Gostyński]

Kolejka 2:
Promień Opalenica - Płomień 6:0

Kolejka 5:
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Płomień 8:0

Kolejka 6:
Korona Bukowiec - Płomień 5:2 [Błażej Andrzejewski, Dawid Dąbrowski]

Kolejka 7:
Płomień - Promień Opalenica 3:1 [Marcin Skrzypczak-3]

Kolejka 10:
Płomień - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:4 [Michał Kostyra, Marcin Skrzypczak]

darmowy hosting obrazków



Kadra:

Andrzejewski Błażej (09.11.1994), Antropik Jakub (06.09.1994), Bańdur Dariusz (20.12.1996), Czyżewski Bartosz (15.03.1994), Dalecki Grzegorz (07.12.1993), Dalecki Tomasz (29.06.1995), Dąbrowski Dawid (09.08.1994), Drzewiecki Adrian (29.07.1996), Gaweł Mateusz (19.03.1993), Fabian Mateusz (11.10.1994), Gostyński Sebastian (13.10.1994), Hołowacz Kamil (20.11.1994), Jęcz Patryk (21.05.1996), Kasier Łukasz (01.06.1995), Kostyra Michał (03.11.1993), Kostyra Przemysław (1994.01.10), Leśnik Grzegorz (12.10.1995), Lichterowcz Patryk (17.08.1995), Makuch Dominik (13.08.1996), Mierzwa Krzysztof (27.01.1996), Napierała Grzegorz (28.11.1995), Prętki Radosław (1994.04.26), Skrzypczak Marcin (25.01.1995), Szarata Arkadiusz (01.02.1995), Wachoński Kamil (27.04.1993), Wargoś Filip (1994.05.09), Wośkowiak Jakub (13.09.1994), Winiecki Oskar (09.09.1996).

Trener: Ciepielewski Wiesław.

Kierownik: Dudziński Przemysław.

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox