PPA: Sezon 2004/05


Kolejka 1 - 29 sierpnia
Sokół Chrośnica     0-3     Płomień Przyprostynia    
[Skręty Wojciech-2; Kwaśny Bartłomiej]

Kolejka 2 - 5 września
Płomień Przyprostynia     3-2     Borusja Boruja Kościelna    
[Kwaśny Bartłomiej-3]

Kolejka 3 - 12 września
Pogrom Urbanowo     1-4     Płomień Przyprostynia    
[Kwaśny Bartłomiej-2; Tomiak Tomasz; Ciszak Marcin]

Kolejka 4 - 19 września
Płomień Przyprostynia     6-0     Huragan Łomnica    
[Skręty Wojciech-3; Kwaśny Bartłomiej-2; Kuszczyk Edwin]

Kolejka 5 - 26 września
Tęcza Stefanowo     0-10     Płomień Przyprostynia    
[Kuszczyk Edwin-2; Kwaśny Bartłomiej; Tomiak Tomasz-2; Ciszak Marcin; Zieliński Marek-2;  Brzozowski Mariusz]

Kolejka 6 - 3 października
Orzeł Rostarzewo     1-6     Płomień Przyprostynia    
[Kuszczyk Edwin; Skręty Wojciech; Liszkowski Przemysław-2; Orłowski Andrzej; Tomiak Tomasz]

Kolejka 7 - 10 października
Płomień Przyprostynia     6-1     Błędno Nądnia    
[Ciszak Marcin; Skręty Wojciech; Kwaśny Bartłomiej; Zieliński Marek; Tomiak Tomasz]

Kolejka 8 - 17 października
Obra II Zbąszyń     0-4     Płomień Przyprostynia    
[Skręty Wojciech-3; Tomiak Tomasz]

Kolejka 9 - 24 października
Płomień Przyprostynia     4-0     Korona II Bukowiec    
[Kwaśny Bartłomiej-2; Skręty Wojciech; Kuszczyk Edwin]

Kolejka 10 - 10 kwietnia
Płomień Przyprostynia     4-0     Sokół Chrośnica    
[Liszkowski Przemysław-2; Skręty Wojciech; Wesoły Marek]

Kolejka 11 - 17 kwietnia
Borusja Boruja Kościelna     0-1     Płomień Przyprostynia    
[Tomiak Tomasz]

Kolejka 12 - 24 kwietnia
Płomień Przyprostynia     5-0     Pogrom Urbanowo    
[Tomiak Tomasz; Skręty Wojciech-3; Orłowski Andrzej]

Kolejka 13 - 8 maja
Huragan Łomnica     1-5     Płomień Przyprostynia    
[Skręty Wojciech-2; Wesoły Marek; Zieliński Marek; Liszkowski Przemysław]

Kolejka 14 - 15 maja
Płomień Przyprostynia     4-1     Tęcza Stefanowo     15 maja, 14:00
[Orłowski Andrzej; Tomiak Tomasz; Skręty Wojciech-2]

Kolejka 15 - 22 maja
Płomień Przyprostynia     2-0     Orzeł Rostarzewo     22 maja, 14:00
[Zieliński Marek; Wesoły Marek]

Kolejka 16 - 29 maja
Błędno Nądnia     1-1     Płomień Przyprostynia     29 maja, 13:00
[Skręty Wojciech]

Kolejka 17 - 5 czerwca
Płomień Przyprostynia     1-0     Obra II Zbąszyń     5 czerwca, 14:00
[Skręty Wojciech]

Kolejka 18 - 12 czerwca
Korona II Bukowiec     0-8     Płomień Przyprostynia     12 czerwca, 14:00
[Wesoły Marek; Brzozowski Mariusz; Zieliński Marek-2; Skręty Wojciech-3; Śmiałek Krzysztof]

  Lokata   Nazwa zespołu          Mecze  Pkt.  Bramki 
1.  Płomień Przyprostynia          18   52   79-8    
2.  Borusja Boruja Kościelna       18   37   38-19   
3.  Błędno Nądnia                  18   35   51-38   
4.  Orzeł Rostarzewo               18   34   63-31   
5.  Pogrom Urbanowo                18   27   45-56   
6.  Obra II Zbąszyń                18   20   37-45   
7.  Huragan Łomnica                18   18   35-48   
8.  Sokół Chrośnica                18   17   20-39    
9.  Korona II Bukowiec             18   11   21-51    
10.  Tęcza Stefanowo                18   11   22-76

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox