Młodzież: Sezon 2017/18 GLPN


Płomień na piątym, a Płomyk na ósmym zakończył rozgrywki Gminnej Ligi Piłki Nożnej.

Kolejka 1:
Płomyk - Płomień 6:11 [Wiktor Prentki-2, Korneliusz Knop, Maksymilian Lejwoda-3 -- Dawid Korcz-2, Mateusz Tomaszewski-2, Oliwier Rzepa-2, Marcel Szarata, Kacper Ratajczak-3, Kacper Konieczek]

Kolejka 2:
Sokół Chrośnica - Płomyk 6:1 [Błażej Rucioch]
Błędno Nądnia - Płomień 12:0

Kolejka 3:
Płomyk - Wicher Strzyżewo 4:9 [Korneliusz Knop-2, Maksymilian Lejwoda, Adam Czubak]
Płomień - Obra Młodzik Zbąszyń 3:9 [Nikodem Śmiałek, Mikołaj Bok, Kamil Janowski]

Kolejka 4:
Obra Orlik Zbąszyń - Płomień 6:4 [Nikodem Śmiałek-3, Mateusz Tomaszewski]
Błędno Nądnia - Płomyk 21:0

Kolejka 5:
Płomień - Sokół Chrośnica 8:2 [Adrian Winiarz-2, Kamil Janowski-2, Mateusz Tomaszewski, Marcel Szarata, Michał Kubiak]
Płomyk - Huragan Łomnica 2:17 [Korneliusz Knop, Igor Szkudlarek]

Kolejka 6:
Huragan Łomnica - Płomień 9:3 [Nikodem Śmiałek-2, Mateusz Tomaszewski]
Obra Młodzik Zbąszyń - Płomyk 25:2 [Korneliusz Knop-2]

Kolejka 7:
Płomyk - Obra Orlik Zbąszyń 4:14 [Igor Szkudlarek-3, Korneliusz Knop]
Płomień - Wicher Strzyżewo 9:3 [Nikodem Śmiałek-3, Adrian Winiarz-2, Dawid Korcz-2, Michał Kubiak, Mateusz Tomaszewski]

Kolejka 8:
Płomień - Płomyk 9:2 [0:1 Nikodem Śmiałek-4, Oliwier Rzepa-2, Kamil Janowski, Mateusz Tomaszewski, Adrian Winiarz -- Paweł Jankowiak, Igor Szkudlarek]


Kolejka 9:
Płomyk - Sokół Chrośnica 2:13 [Igor Szkudlarek-2]
Płomień - Błędno Nądnia 7:11 [Nikodem Śmiałek-3, Kacper Ratajczak-2, Marcel Szarata, Adrian Winiarz]

Kolejka 10:
Wicher Strzyżewo - Płomyk 11:2 [Wiktor Prentki, Igor Szkudlarek]
Obra Młodzik Zbąszyń - Płomień 14:6 [Nikodem Śmiałek-5, Mateusz Śmiałek]

Kolejka 11:
Płomień - Obra Orlik Zbąszyń 6:4 [Nikodem Śmiałek-4, Kacper Ratajczak, Michał Kubiak]
Płomyk - Błędno Nądnia 0:14

Kolejka 12:
Sokół Chrośnica - Płomień 3:3 [Nikodem Śmiałek-3]
Huragan Łomnica - Płomyk 19:1 [Igor Szkudlarek]

Kolejka 13:
Płomień - Huragan Łomnica 2:6 Mateusz Tomaszewski, Kacper Ratajczak.]
Płomyk - Obra Młodzik Zbąszyń 0:27

Kolejka 14:
Obra Orlik Zbąszyń - Płomyk 8:1 [Igor Szkudlarek]
Wicher Strzyżewo - Płomień 5:6 [Marcel Tobys, Kacper Ratajczak-2, Mateusz Tomaszewski-2, Nikodem Śmiałek]





PŁOMIEŃ:
2. Mikołaj Bok
3. Kamil Nowak
6. Wojciech Ratajczak
7. Kacper Konieczek
8. Kamil Janowski
9. Nikodem Śmiałek
10. Kacper Ratajczak
11. Mateusz Tomaszewski
12. Kamil Kaczmarek
13. Oliwier Rzepa
15. Marcel Tobys
16. Marcel Szarata
18. Nikodem Rzepa
19. Marcin Hamrol
20. Dawid Korcz
21. Adrian Winiarz
Michał Kubiak
Karol Szelzchen
Oskar Białecki


PŁOMYK:
2. Marcel Dombrowski
4. Jacek Bronczak
7. Igor Bujnowski
8. Igor Szkudlarek
9. Maksymilian Lejwoda
10. Korneliusz Knop
11. Paweł Jankowiak
13. Wojciech Walkowiak
14. Miłosz Rzepa
15. Juliusz Rząd
16. Bartosz Herhold
17. Nikodem Bielaszewski
18. Kacper Rzepa
20. Alan Wachowski
21. Błażej Rucioch
22. Michał Tomiak
23. Wojciech Gwiazda
Alan Wachowski
Wiktor Prentki
Aleks Kasier
Marcel Artf
Szymon Nizałek
Adam Czubak
Aleks Lejwoda
Alan Szulczyk
Eryk Majchrowski
Bartosz Sołtysik






Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 34 79 71
2 MKS KANIA Gostyń 34 77 47
3 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 34 70 54
4 LIPNO Stęszew 34 69 45
5 PRZEMYSŁAW Poznań 34 58 13
6 RAWIA Rawicz 34 55 18
7 WIARA LECHA Poznań 34 53 -9
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 34 49 5
9 STELLA Luboń 34 47 2
10 ORKAN Chorzemin 34 47 0
11 PKS Racot 34 42 -25
12 GROM Plewiska 34 41 -3
13 PROMIEŃ Krzywiń 34 41 -22
14 SOKÓŁ Pniewy 34 40 -10
15 GROM Wolsztyn 34 34 -31
16 PIAST Poniec 34 30 -23
17 PATRIA Buk 34 25 -66
18 POGOŃ Śmigiel 34 10 -66
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 22

POGOŃ Śmigiel  0 : PATRIA Buk
WIARA LECHA Poznań  3 : SOKÓŁ Pniewy
ORKAN Chorzemin  4 : PIAST Poniec
PRZEMYSŁAW Poznań  2 : GROM Plewiska
MKS KANIA Gostyń  2 : PKS Racot
STELLA Luboń  1 : RAWIA Rawicz
GROM Wolsztyn  3 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  7 : PROMIEŃ Krzywiń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

LikeBox