Młodzież: Sezon WIOSNA 2014


W rundzie wiosennej juniorzy młodsi rozegrali dziesięć spotkań z tego trzy wygrali, jeden zremisowali oraz sześć przegrali. Zawodnicy Wiesława Ciepielewskiego uplasowali się na piątym miejscu.

Kolejka 1:
Orzeł Granowo - Płomień 3:0

Kolejka 2:
Płomień - NAP Nowy Tomyśl 1:1 [Kamil Dąbrowski]

Kolejka 3:
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Płomień 3:2 [Kamil Dąbrowski, Sebastian Starszak]

Kolejka 4:
Płomień - Gminy Kamieniec 3:2 [Artur Rzepa, Mateusz Łodyga, Dawid Szabłowski]

Kolejka 5:
Pogoń Lwówek - Płomień 2:3 [Kamil Dąbrowski, Dawid Szabłowski, Artur Rzepa]

Kolejka 6:
Płomień - Orzeł Granowo 1:2 [Gracjan Bartczak]

Kolejka 7:
NAP Nowy Tomyśl - Płomień 7:0

Kolejka 8:
Płomień - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:7 [Kamil Dąbrowski, Dominik Halasz]

Kolejka 9:
Gminy Kamieniec - Płomień 9:0

Kolejka 10:
Płomień - Pogoń Lwówek 5:5 [Kamil Dąbrowski-4, Gracjan Bartczak]

darmowy hosting obrazków



Kadra:
Bartczak Gracjan (1998-11-02)
Biały Dawid (1998-02-10)
Dąbrowski Kamil (1997-04-07)
Eichler Adam (1998-05-09)
Frasz Aleksnader (1999-06-17)
Gaweł Adam (1999-03-04)
Gorgiel Oskar (1997-11-03)
Halasz Dominik (1997-01-07) - wypożyczony na rundę wiosenną z Obry Zbąszyń
Heit Michał (1998-08-28)
Hołowacz Mateusz (1998-04-17)
Jagodziński Krystian (1998-06-16)
Kańduła Norbert (1997-11-26)
Kitta Krystian (1998-10-15)
Kubiak Adrian (1999-10-30)
Kwaśny Łukasz (1998-03-13)
Łodyga Mateusz (1997-11-14)
Maćkowski Wiktor (1999-07-25)
Miebs Kamil (1998-01-28)
Nowotnik Krystian, (1998-09-28)
Pazdan Adam (1999-01-25)
Puchacz Jakub (1997-08-13)
Pusiak Arkadiusz (1998-02-05)
Radny Bartosz (1997-02-05)
Rajewski Robert (1997-04-14)
Rychter Mateusz (1998-03-31)
Rzepa Artur (1997-08-21)
Sitnik Wojciech (1997-07-09)
Skrzypczak Szymon (1998-06-05)
Starszak Sebastian (1997-04-18) - wypożyczony na rundę wiosenną z Obry Zbąszyń
Staniszewski Filip (1998-11-03)
Szabłowski Dawid (1998-01-13)

Trener: Wiesław Ciepielewski.

Kierownik drużyny: Łukasz Wojciechowski.

darmowy hosting obrazków

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox