Młodzież: Sezon 2015/16 GLPN


Drużyny młodzieżowe rozgrywające swoje mecze w Gminnej Lidzie Piłki Nożnej zajęły odpowiednio piąte (Płomień) miejsce oraz szóste (Płomyk).

Kolejka 1:
Płomień - Płomyk 10:4 [Michał Szulczyk-5, Kacper Piter-2, Karol Lichy, Alan Pawelski, Adrian Lewandowski -- Eryk Staśkowiak-3, Adrian Kramski]

Kolejka 2:
Płomyk - Błędno 2:16 [Nikodem Śmiałek, Mateusz Tomaszewski]
Płomień - Obra Młodzik 6:6 [Kacper Piter-3, Mikołaj Maciejewski, Daniel Korbanek, Michał Szulczyk]

Kolejka 3:
Płomyk - Obra Młodzik 0:12
Płomień - Obra Orlik 5:5 [Michał Szulczyk-4, Mikołaj Maciejewski]

Kolejka 4:
Wicher - Płomyk 3"4 [Marcel Szarata-2, Eryk Staśkowiak, Robert Kliemann]
Błędno - Płomień 10:2 [Kacper Piter-2]

Kolejka 5:
Płomyk - Obra Orlik 4:5 [Eryk Staśkowiak-2, Robert Kliemann-2]
Wicher - Płomień 3:7 [Michał Szulczyk-3, Karol Lichy-2, Mikołaj Maciejewski, Kacper Piter]

Kolejka 6:
Płomyk - Płomień 8:12 [Dawid Chwałkowski-5, Robert Kliemann, Marcel Szarata, Nikodem Śmiałek -- Kacper Piter-6, Mikołaj Maciejewski-4, Michał Szulczyk-2]

Kolejka 7:
Błędno - Płomyk 17:2 [Robert Kliemann, Nikodem Śmiałek]
Obra Młodzik - Płomień 13:0

Kolejka 8:
Obra Orlik - Płomień 7:4 [Mikołaj Maciejewski-2, Kacper Piter-2]
Obra Młodzik - Płomyk 22:1 [Dawid Chwałkowski]

Kolejka 9:
Płomyk - Wicher 2:15 [Dawid Chwałkowski, Nikodem Śmiałek]
Płomień - Błędno 0:3

Kolejka 10:
Płomień - Wicher 7:8 [Kacper Piter-3, Adrian Lewandowski-3, Mikołaj Maciejewski]
Obra Orlik - Płomyk 16:0


Kolejka 11:
Płomień - Płomyk 8:8 [Michał Szulczyk-5, Daniel Korbanek, Mikołaj Maciejewski, Ignacy Grześko -- Dawid Chwałkowski-3, Eryk Staśkowiak-2, Mateusz Chwałkowski-2, Mikołaj Rucioch]

Kolejka 12:
Płomyk - Błędno 1:16 [Mateusz Chwałkowski]
Płomień - Obra Młodzik 4:9 [Karol Lichy-2, Daniel Korbanek, Adrian Lewandowski]

Kolejka 13:
Płomyk - Obra Młodzik 0:17
Płomień - Obra Orlik 4:12 [Alan Pawelski-2, Adrian Lewandowski, Daniel Korbanek]

Kolejka 14:
Wicher - Płomyk 8:4 [Mateusz Chwałkowski-2, Nikodem Śmiałek, Robert Kliemann]
Błędno - Płomień 6:2 [Adrian Lewandowski-2]

Kolejka 15:
Płomyk - Obra Orlik 1:2 [Eryk Staśkowiak]
Wicher - Płomień 6:7 [Michał Szulczyk-3, Marcel Klejbuk-2, Karol Lichy, Dawid Korcz]

Kolejka 16:
Płomyk - Płomień 6:2 [Eryk Staśkowiak-2, Nikodem Śmiałek-2, Kamil Janowski, Dawid Chwałkowski -- Mateusz Mały, Daniel Korbanek]

Kolejka 17:
Błędno - Płomyk 14:0
Obra Młodzik - Płomień 7:1 [Marcel Klejbuk]

Kolejka 18:
Obra Orlik - Płomień 5:5 [Marcel Klejbuk-2, Dawid Korcz, Adrian Lewandowski, Daniel Korbanek]
Obra Młodzik - Płomyk 10:0

Kolejka 19:
Płomyk - Wicher 4:11 [Eryk Staśkowiak-2, Mateusz Chwałkowski, Mikołaj Rucioch]
Płomień - Błędno 5:5 [Michał Szulczyk-4, Mateusz Skałecki]

Kolejka 20:
Płomień - Wicher 5:13 [Marcel Klejbuk-3, Michał Szulczyk, Karol Lichy]
Obra Orlik - Płomyk 19:2 [Eryk Staśkowiak]



Płomień Przyprostynia:






1 - Amani Runiga (29.04.2004) - w rundzie jesiennej w Płomyk Przyprostynia
2 - Mateusz Mały (29.04.2006)
3 - Marcel Klejbuk (19.07.2003)
4 - Marcel Tobys (10.09.2007)
5 - Kacper Nowak (4.11.2004)
7 - Adrian Lewandowski (30.10.2003)
8 - Karol Lichy (11.08.2004)
9 - Mikołaj Maciejewski (22.08.2003)
10 - Ignacy Grześko (21.03.2003)
11 - Michał Szulczyk (10.08.2003)
12 - Igor Michalski (10.04.2003)
13 - Joachim Walentowski (24.09.2003)
14 - Dawid Korcz (11.03.2007)
15 - Kamil Nowak (18.04.2006)
16 - Łukasz Korbanek (14.03.2003)
17 - Daniel Korbanek (17.11.2004)
18 - Michał Kubiak (07.08.2007)
19 - Juliusz Rząd (21.05.2007)
20 - Mateusz Skałecki (13.08.2003)
21 - Alan Pawelski (08.06.2006)
22 - Kacper Piter (23.01.2005) - w rundzie wiosennej w Obra Orlik Zbąszyń
23 - Aleksandra Korcz (29.03.2006)
24 - Łukasz Tomaszewski (11.03.2007)
25 - Piotr Różański (31.01.2007)
26 - Bartosz Krygier (21.12.2004) - w rundzie wiosennej w Płomyk Przyprostynia
27 - Wojciech Ratajczak (25.03.2006)


Trenerzy: Kamil Maciejewski, Przemysław Borkowski

Płomyk Przyprostynia:






1 - Kacper Ratajczak (22.06.2006)
2 - Marcel Dombrowski (13.08.2008)
3 - Kamil Janowski (18.04.2006)
4 - Miłosz Rucioch (27.08.2006)
5 - Korneliusz Knop (20.11.2008)
7 - Mikołaj Rucioch (23.12.2003)
8 - Nikodem Śmiałek (06.08.2005)
9 - Mateusz Tomaszewski (05.05.2005)
10 - Eryk Staśkowiak (12.08.2003)
11 - Robert Kliemann (25.11.2003)
13 - Adam Czubak (26.02.2007)
14 - Oskar Nowacki (23.05.2003)
14 - Nikodem Rzepa (13.12.2007)
15 - Błażej Rucioch (16.02.2008)
16 - Mateusz Chwałkowski (20.10.2003)
17 - Mikołaj Bok (17.03.2005)
18 - Bartosz Krygier (21.12.2004) - w rundzie jesiennej w Płomieniu Przyprostynia
20 - Jakub Dombrowski (27.06.2003)
21 - Dawid Chwałkowski (06.01.2003)
22 - Marcel Szarata (15.11.2006)
23 - Amani Runiga (29.04.2004)- w rundzie wiosennej w Płomień Przyprostynia
24 - Bartosz Brambor (25.10.2006)
25 - Zuzanna Brambor (19.02.2004)
26 - Dawid Kramski (03.10.2003)
27 - Adrian Kramski (30.08.2005)

Trenerzy: Kamil Maciejewski, Przemysław Borkowski

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox