PPB: Sezon 2017/18


Płomień B w rundzie jesiennej zdobył 20 punktów, natomiast w rundzie wiosennej 24, co co pozwoliło zająć 6 miejsce w sezonie 2017/18.

Kolejka 1:
Dąb Bolewice - Płomień B 4:0

Kolejka 2:
Płomień B - Borusja Boruja Kościelna 2:1 [Michał Kostyra-2]

Kolejka 3:
Błędno Nądnia - Płomień B 0:5 [Przemysław Borkowski-2, Miłosz Madaj-2, Michał Kostyra]

Kolejka 4:
Płomień B - Piast Jabłonna 4:1 [Miłosz Madaj-2, Wiktor Maćkowski, Martin Mataczyna]

Kolejka 5:
Pieczarka Wielichowo - Płomień B 4:0

Kolejka 6:
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Płomień B 0:1 [Przemysław Borkowski]

Kolejka 7:
Płomień B - Orzeł Rostarzewo 1:1 [Krzysztof Woźniak]

Kolejka 8:
Orlik Sepno - Płomień B 2:0

Kolejka 9:
Płomień B - Ogrol Sielinko 1:3 [Marcin Adamczak]

Kolejka 10:
TS05 Nowy Tomyśl - Płomień B 4:2 [Martin Mataczyna, Krzysztof Woźniak]

Kolejka 11:
Płomień B - Sparta II Szamotuły 3:3 [Miłosz Madaj, Przemysław Borkowski, Marcin Adamczak]

Kolejka 12:
Huragan Łomnica - Płomień B 0:16 [Miłosz Madaj-5, Marcin Adamaczak-2, Łukasz Kaźmierczak-3, Kamil Rzepa-2, Przemysław Borkowski, Wiktor Maćkowski, Tomasz Kowalski, Dawid Seifert]

Kolejka 13:
Płomień B - Grom Zębowo 7:2 [Łukasz Kaźmierczak-5, Jakub Wośkowiak, Przemysław Borkowski]

Kolejka 14:
Płomień B - Dąb Bolewice 4:1 [Łukasz Kaźmierczak-3, Przemysław Borkowski]

Kolejka 15:
Borusja Boruja Kościelna - Płomień B 2:1 [Kamil Rzepa, Krzysztof Woźniak, Przemysław Borkowski]

Kolejka 16:
Płomień B - Błędno Nądnia 4:1 [Krzysztof Woźniak-2, Tomasz Kowalski, Przemysław Borkowsk]

Kolejka 17:
Piast Jabłonna - Płomień B 4:7 [Marcin Adamczak-3, Wiktor Maćkowski, Klaudiusz Kurosz, Tomasz Kowalski, Patryk Pawlik]

Kolejka 18:
Płomień B - Pieczarka Wielichowo 0:3

Kolejka 19:
Płomień B - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 1:5 [Marcin Adamczak]

Kolejka 20:
Orzeł Rostarzewo - Płomień B 3:1 [Krzysztof Woźniak]

Kolejka 21:
Płomień B - Orlik Sepno 2:0 [Łukasz Kaźmierczak-2]

Kolejka 22:
Ogrol Sielinko - Płomień B 2:1 [Krzysztof Woźniak]

Kolejka 23:
Płomień B - TS05 Nowy Tomyśl 2:1 [Martin Mataczyna, Michał Kostyra]

Kolejka 24:
Sparta II Szamotuły - Płomień B 5:2 [Tomasz Kowalski, Michał Kostyra]

Kolejka 25:
Płomień B - Huragan Łomnica 9:2 [Krzysztof Woźniak, Tomasz Kowalski, Jakub Borkowski - 2, Kamil Rzepa, Wiktor Maćkowski, Marcin Adamczak, Klaudiusz Kurosz, Martin Mataczyna]

Kolejka 26:
Grom Zębowo - Płomień B 2:6 [Jakub Borkowski-3, Tomasz Kowalski-2, Marcin Adamczak]



Łączy nas piłka





Indywidualne statystki w rozgrywkach w B Klasy - sezon 2017/2018:

1 - Jakub Nowak (1/0)
2 - Dawid Kędzierzyński (1/0)
3 - Przemysław Borkowski (25/9)
4 - Marek Dura (13/0)
5 - Tomasz Tomiak (22/0)
6 - Marcin Ciszak (13/0)
7 - Tomasz Kowalski (20/7)
8 - Martin Mataczyna (15/4)
9 - Maciej Szarata (4/0)
10 - Michał Kostyra (14/5)
11 - Patryk Pawlik (5/1)
12 - Aleksnader Rząd (6/0)
13 - Aleksander Frasz (5/0)
14 - Marcin Adamczak (21/10)
15 - Arkadiusz Szarata (4/0)
16 - Dawid Kuhnke (7/0)
17 - Krzysztof Woźniak (20/8)
18 - Sebastian Gajewski (3/0)
19 - Rafał Kędzierzyński (21/0)
20 - Dariusz Bańdur (1/0)
21 - Paweł Szott (6/0)
22 - Dariusz Stefański (9/0)
23 - Łukasz Kaźmierczak (5/13)
24 - Miłosz Madaj (8/10)
25 - Artur Rzepa (6/0)
26 - Dawid Pawlik (0/0)
27 - Dawid Seifert (13/1)
28 - Wiktor Maćkowski (10/4)
29 - Klaudiusz Kurosz (14/2)
30 - Adam Eichler (2/0)
31 - Damian Mazur (0/0)
32 - Kacper Odbrony (8/0)
33 - Jakub Borkowski (2/5)
34 - Kamil Rzepa (21/4)
35 - Jakub Wośkowiak (2/1)
36 - Kamil Dąbrowski (0/0)
37 - Jakub Antropik (9/0)
38 - Michał Kaczmarek (2/0)
39 - Sebastian Piter (1/0)
40 - Kamil Grunwald (7/0)
44 - Krystian Kraszewski (19/0)



Statystyki Płomienia B w rozgrywkach B Klasowych:

Mecze: 184
Gole strzelone: 523
Średnia zdobytych goli na mecz: 2.84
Gole stracone: 308
Średnia straconych goli na mecz: 1.67
Zwycięstwa: 106
Remisy: 29
Porażki: 49
Najwyższe zwycięstwo: 16:0 - (11.11.2017 Huragan Łomnica)
Najwyższy remis: 3:3 - (16.06.2013 vs. Orzel Rostarzewo), (19.10.2014 vs. Orzeł Łowyn), (05.11.2017 vs. Sparta II Szamotuły)
Najwyższa porażka: 1:8 - (11.05.2014 Avia II Kamionki)
Najwięcej meczy: 157 - Przemysław Borkowski
Najwięcej bramek: 44 - Marcin Adamczak
1 bramka dla PPB: Adamczak Marcin vs. Korona II Bukowiec 29.08.2010
50 bramka dla PPB: Kędzierski Krzysztof vs. TS 05 Nowy Tomyśl 22.05.2011 (4:1)
100 bramka dla PPB: Kędzierski Krzysztof vs. TS 05 Nowy Tomyśl 15.04.2012 (2:3)
200 bramka dla PPB: Sebastian P. (bramka samobojcza) vs. Avia II Kamionki 22.09.2013 (2:2)
300 bramka dla PPB: Karol Szaferski vs. Zenity Wytomyśl 19.04.2015 (4:1)
400 bramka dla PPB: Artur Grabia vs. Huragan Łomnica 29.10.2016 (2:4)
500 bramka dla PPB: Klaudiusz Kurosz vs. Piast Jabłonna 22.04.2018 (7:4)

Indywidualne statystki zawodników w Płomieniu B:

Borkowski Przemysław (157/43)
Tomiak Tomasz (155/27)
Ciszak Marcin (155/12)
Kędzierzyński Rafał (146/3)
Gajewski Sebastian (123/25)
Adamczak Marcin (116/44)
Rychter Sławomir (98/30)
Kostyra Michał (80/28)
Górliński Andrzej (74/13)
Dura Marek (78/9)
Mataczyna Martin (74/7)
Kraszewski Krystian (68/1)
Pawlik Patryk (66/24)
Chwałkowski Wojciech (58/11)
Kędzierski Krzysztof (57/17)
Woźniak Krzysztof (53/13)
Kędzierzyński Dawid (52/3)
Szarata Arkadiusz (50/4)
Radny Dawid (49/3)
Gołek Jarosław (49/0)
Maćkowiak Dawid (44/2)
Basiński Tobiasz (38/6)
Borkowski Jakub (35/7)
Merda Paweł (34/0)
Wośkowiak Jakub (33/18)
Woźniak Remigiusz (32/14)
Kowalski Tomasz (32/7)
Wawrzyński Maciej (31/4)
Szaferski Karol (30/1)
Przybylski Mariusz (29/1)
Szulc Szymon (28/24)
Michalak Mateusz (26/3)
Puchacz Wojciech (24/0)
Rzepa Kamil (21/4)
Szott Paweł (21/2)
Rzepa Artur (21/2)
Bańdur Dariusz (20/0)
Stefański Dariusz (19/3)
Seifert Dawid (18/2)
Szarata Maciej (17/4)
Dalecki Grzegorz (17/2)
Dudziński Bartosz (15/4)
Frasz Aleksander (14/1)
Hypta Marcin (14/0)
Kuhnke Dawid (13/1)
Madaj Miłosz (12/10)
Kurosz Klaudiusz (12/2)
Kaźmierczak Łukasz (11/16)
Maćkowski Wiktor (11/4)
Borkowski Radosław (11/2)
Łodyga Mateusz (11/0)
Grabia Artur (10/5)
Borkowski Daniel (10/0)
Mierzwa Krzysztof (9/9)
Tadeusz Jakub (9/2)
Antropik Jakub (9/0)
Dąbrowski Kamil (8/2)
Odrobny Kacper (8/0)
Adamczak Waldemar (8/0)
Pawlik Dawid (7/3)
Grunwald Kamil (7/0)
Rząd Aleksander (7/0)
Radwan Leszek (7/0)
Nowak Jakub (7/0)
Brambor Jakub (5/2)
Skotarczyk Piotr (5/1)
Radwan Tomasz (5/1)
Pietrzak Jonasz (4/2)
Fleischer Krzysztof (4/1)
Gaweł Mateusz (4/0)
Sitnik Wojciech (3/0)
Marchewska Marcin (3/0)
Eichler Adam (3/0)
Marciniak Łukasz (2/0)
Leśnik Grzegorz (2/0)
Urbański Martin (2/0)
Król Przemysław (2/0)
Bajończak Krzysztof (2/0)
Kaczmarek Michał (2/0)
Gucia Michał (1/1)
Rajewski Sebastian (1/1)
Nowak Mateusz (1/1)
Tomiak Marek (1/0)
Czyżewski Damian (1/0)
Piter Sebastian (1/0)
Szulc Szymon (1/0)

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox