PPA: Sezon 2016/17


Zawodnicy Dawida Kaniewskiego zajęli czwarte miejsce w sezonie 2016/17 w Klasie Okręgowej. Zdobywając w 26 meczach 45 punktów.

Klasa Okręgowa:
Kolejka 1:
Płomień - Spójnia Strykowo 2:2 [Mateusz Piechowiak, bramka samobójcza]

Kolejka 2:
Błękitni Wronki - Płomień 2:3 [Jakub Wośkowiak-3]

Kolejka 3:
Płomień - Orły Pniewy 2:1 [Kamil Maciejewski, Jan Zimny]

Kolejka 4:
TS Gminy Kamieniec - Płomień 4:6 [Szymon Juszczak-3, Jan Zimny-2, Marcin Kędziora]

Kolejka 5:
Płomień - Mawit Lwówek 2:0 [Mateusz Piechowiak, Krzysztof Fleischer]

Kolejka 6:
Kłos Gałowo - Płomień 0:1 [Kamil Maciejewski]

Kolejka 7:
Płomień - Czarni Wróblewo 1:2 [Dawid Kaźmierowski]

Kolejka 8:
Lipno Stęszew - Płomień 1:2 [Jan Zimny, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 9:
Płomień - Sokół Duszniki 0:2

Kolejka 10:
Sparta Szamotuły - Płomień 2:3 [Jakub Wośkowiak, Szymon Juszczak, Kamil Maciejewski]

Kolejka 11:
Płomień - Sokół Rakoniewice 3:0 (walkower)

Kolejka 12:
Pogoń Lwówek - Płomień 1:2 [Kamil Maciejewski, Jan Zimny]

Kolejka 13:
Płomień - Sokół Pniewy 1:2 [Kamil Dąbrowski]

Kolejka 14:
Spójnia Strykowo - Płomień 1:2 [Szymon Juszczak, Mateusz Piechowiak]

Kolejka 15:
Płomień- Błękitni Wronki 4:1 [Kamil Dąbrowski-2, Mateusz Piechowiak, Jan Zimny]

Kolejka 16:
Orły Pniewy - Płomień 5:2 [Kamil Maciejewski, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 17:
Płomień - TS Gminy Kamieniec 3:1 [Kamil Maciejewski-2, Kamil Dąbrowski]

Kolejka 18:
Mawit Lwówek - Płomień 1:1 [Kamil Maciejewski]

Kolejka 19:
Płomień - Kłos Gałowo 11:1 [Jan Zimny-4, Mateusz Piechowiak-3, Kamil Dąbrowski-2, Jakub Wośkowiak, Kamil Maciejewski]

Kolejka 20:
Czarni Wróblewo - Płomień 2:1 [Szymon Juszczak]

Kolejka 21:
Płomień - Lipno Stęszew 6:0 [Łukasz Kaźmierczak-2, Kamil Dąbrowski, Artur Rzepa, Kamil Maciejewski, Jakub Beyer]

Kolejka 22:
Sokół Duszniki - Płomień 2:1 [Szymon Juszczak]

Kolejka 23:
Płomień - Sparta Szamotuły 3:1 [Kamil Maciejewski]

Kolejka 24:
Sokół Rakoniewice - Płomień 5:1 [Kamil Dąbrowski]

Kolejka 25:
Płomień - Pogoń Lwówek 2:3 [Jan Zimny, Szymon Juszczak]

Kolejka 26:
Sokół Pniewy - Płomień 4:4 [Jakub Wośkowiak, Kamil Maciejewski, Łukasz Kaźmieczak, Kamil Dąbrowski]

Puchar Polski:
Runda 3:
Lipno Stęszew - Płomień 1:3 [Przemysław Borkowski, Aleksander Frasz, Jakub Wośkowiak]

Runda 4:
Orzeł Rostarzewo - Płomień 0:2 [Marcin Kędziora, Jakub Wośkowiak]

Runda 5:
Płomień - Grom Plewiska 0:3



Bramkarze:
1 - Nowak Jakub (14/0)
33 - Borkowski Jakub (13/0)
44 - Kraszewski Krystian (4/0)

Obrońcy:
3 - Kędziora Marcin (23/2)
4 - Gaweł Damian (14/0)
6 - Beyer Jakub (25/1)
7 - Fleischer Krzysztof (24/1)
16 - Kaźmierowski Dawid (10/1)
17 - Jędrzejczak Hubert (5/0)
20 - Kuhnke Dawid (13/0)
21 - Szarata Arkadiusz (1/0)
22 - Borkowski Przemysław (3/1)
23 - Łodyga Mateusz (0/0)
28 - Kostyra Michał (13/0)
29 - Borkowski Daniel (12/0)
31 - Pakuła Filip (13/0)
32 - Seifert Dawid (1/0) - wypożyczony na rundę jesienną do Obry Zbąszyń

Pomocnicy i napastnicy:
2 - Rzepa Artur (17/1)
5 - Dąbrowski Kamil (23/8)
8 - Kaczmarek Michał (13/0)
9 - Juszczak Szymon (22/9)
10 - Pawlik Dawid (8/0)
11 - Maciejewski Kamil (26/12)
13 - Wośkowiak Jakub (26/10)
14 - Piechowiak Mateusz (26/7)
15 - Zimny Jan (22/11)
18 - Pietrzak Jonasz (19/0)
19 - Grabia Artur (0/0)
24 - Frasz Aleksander (3/1)
25 - Madaj Miłosz (1/0)
26 - Kowalski Tomasz (4/0)
27 - Szulc Szymon (1/0) - od 22.08.2016 zawodnikiem Ogrol Sielinko
30 - Kaźmierczak Łukasz (8/3) - wypożyczony na rundę jesienną do Obry Zbąszyń

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 34 79 71
2 MKS KANIA Gostyń 34 77 47
3 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 34 70 54
4 LIPNO Stęszew 34 69 45
5 PRZEMYSŁAW Poznań 34 58 13
6 RAWIA Rawicz 34 55 18
7 WIARA LECHA Poznań 34 53 -9
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 34 49 5
9 STELLA Luboń 34 47 2
10 ORKAN Chorzemin 34 47 0
11 PKS Racot 34 42 -25
12 GROM Plewiska 34 41 -3
13 PROMIEŃ Krzywiń 34 41 -22
14 SOKÓŁ Pniewy 34 40 -10
15 GROM Wolsztyn 34 34 -31
16 PIAST Poniec 34 30 -23
17 PATRIA Buk 34 25 -66
18 POGOŃ Śmigiel 34 10 -66
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 22

POGOŃ Śmigiel  0 : PATRIA Buk
WIARA LECHA Poznań  3 : SOKÓŁ Pniewy
ORKAN Chorzemin  4 : PIAST Poniec
PRZEMYSŁAW Poznań  2 : GROM Plewiska
MKS KANIA Gostyń  2 : PKS Racot
STELLA Luboń  1 : RAWIA Rawicz
GROM Wolsztyn  3 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  7 : PROMIEŃ Krzywiń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

LikeBox