Młodzież: Sezon 2013/14 GLPN


W Gminnej Lidze Piłki Nożnej 'Orliki-14' nasz klub reprezentowały dwie drużyny Płomień oraz Płomyk. Płomień w sezonie 2013/14 zajął miejsce drugie, a Płomyk trzecie.

W poniedziałek, 16 czerwca na campingu "Przy Baszcie" odbyło się zakończenie Gminnej Ligi Piłki Nożnej "Orliki". Udział w podsumowaniu sezonu wzięli: Burmistrz Zbąszynia Tomasz Kurasiński, Sekretarz Gminnej Ligi Piłki Nożnej "Orliki" Jan. S Prządka oraz sędzia Andrzej Wachowski. Wręczone zostały indywidualne wyróżnienia dla najlepszych zawodników a także nagrodzone zostały zespoły biorące udział w rozgrywkach.

Z Płomienia wyróżniony został Kamil Łukasik, a z Płomyka Jakub Laskowski. Z pozostałych drużyn: Błędno Nądnia - Dawid Seifert, Wicher Strzyżewo - Przemysław Szymota. Najskuteczniejszym zawodnikiem rozgrywek został Miłosz Madaj z Błędna.

FOTOGALERIA Z ZAKOŃCZENIA



Kolejka 1:
Płomień - Błędno 3:4 [Bartosz Pusiak-2, Krystian Brychcy]
Wicher - Płomyk 2:3 [Damian Mazur-2, Sebastian Piter]

Kolejka 2:
Błędno - Płomyk 15:3 [Damian Mazur, Mikołaj Maciejewski, Sebastian Piter]
Płomień - Wicher 14:0 [Krystian Brychcy-5, Bartosz Pusiak-2, Oskar Tomiak, Kamil Rzepa-2, Oskar Garbaciak, Łukasz Trocholepszy, Mateusz Przygodzki, Eryk Lekki]

Kolejka 3:
Płomyk - Płomień 5:9 [Pawelski Oskar, Pawelski Alan, Michał Szulczyk, Dawid Przybylski, Adrian Lewandowski -- Krystian Brychcy-3, Bartosz Pusiak-3, Oskar Tomiak, Mateusz Przygodzki, Kamil Rzepa]

Kolejka 4:
Błędno - Płomień 1:3 [Bartosz Pusiak, Kamil Łukasik, Kamil Rzepa]
Płomyk - Wicher 2:2 [Oskar Pawelski, Bartosz Tobys]

Kolejka 5:
Płomyk - Błędno 2:9 [Sebastian Piter, Mikołaj Maciejewski]
Wicher - Płomień 1:5 [Oskar Tomiak-2, Bartosz Pusiak-2, Krystian Brychcy]

Kolejka 6:
Płomyk - Płomień 4:9 [Jakub Laskowski, Oskar Pawelski, Sebastian Piter, Marcin Spychała -- Krystian Brychcy-2, Kamil Łukasik, Mateusz Przygodzki, Bartosz Pusiak-2, Kamil Rzepa-3]

Kolejka 7:
Błędno - Płomień 4:2 [Oskar Garbaciak, Bartosz Pusiak]
Wicher - Płomyk 3:3 [Mikołaj Maciejewski-2, Oskar Pawelski]

Kolejka 8:
Błędno - Płomyk 10:0
Płomień - Wicher 13:1 Krystian Brychcy-7, Mateusz Przygodzki-2, Bartosz Pusiak, Kamil Rzepa, Oskar Tomiak, Marcel Stefan]

Kolejka 9:
Płomień - Płomyk 5:2 [Bartosz Pusiak-2, Mateusz Przygodzki-2, Marcel Stefan -- Dawid Przybylski, Marcin Spychała]

Kolejka 10:
Płomień - Błędno 3:5 [Łukasz Trocholpeszy-2, Krystian Brychcy]
Wicher - Płomyk 2:4 [Mikołaj Maciejewski, Oskar Pawelski, Marcin Feliksiak, Julia Opic]

Kolejka 11:
Błędno - Płomyk 15:1 [Damian Mazur]
Płomień - Wicher 8:0 [Łukasz Trocholpeszy-3, Krystian Brychcy-2, Oskar Garbaciak-2, Kamil Rzepa]

Kolejka 12:
Płomyk - Płomień 0:8 [Łukasz Trocholepszy-4, Krystian Brychcy-2, Mateusz Przygodzki, Marcin Spychała]

Kolejka 13:
Błędno - Płomień 7:1 [Krystian Brychcy]
Płomyk - Wicher 4:0 [Bartosz Tobys, Jakub Urbański, Michał Szulczyk, Mikołaj Maciejewski]

Kolejka 14:
Płomyk - Błędno 0:8
Wicher - Płomień 1:17 [Krystian Brychcy-4, Kamil Łukasik-3, Łukasz Trocholepszy-3, Mateusz Przygodzki-3, Oskar Tomiak-2, Dawid Tratwal-2]

Kolejka 15:
Płomyk - Płomień 2:13 [Dawid Przybylski, Mikołaj Maciejewski -- Kamil Łukasik-3, Oskar Tomiak-2, Oskar Garbaciak-2, Łukasz Trocholepszy-2, Kacper Woźny, Mateusz Przygodzki, Kamil Rzepa, Martyna Trocholepsza]

Kolejka 16:
Błędno - Płomień 3:4 [Marcin Spychała-2, Oskar Garbaciak, Łukasz Trocholpeszy]
Wicher - Płomyk 0:3 [Mikołaj Maciejewski, Marcin Feliksiak, Alan Pawelski]

Kolejka 17:
Błędno - Płomyk 17:2 [Michał Szulczyk, Mikołaj Maciejewski]
Płomień - Wicher 6:6 [Łukasz Trocholepszy-3, Kacper Woźny, Oskar Garbaciak, Grzegorz Kwaśny]

Kolejka 18:
Płomień - Płomyk 10:7 [Łuaksz Trocholepszy-7, Kacper Woźny, Marcin Spychała, Mateusz Przygodzki -- Bartosz Tobys-3, Dawid Przybylski-2, Mikołaj Maciejewski-2]

Tabela:
1. Błędno Nądnia 45pkt
2. Płomień Przyprostynia 40pkt
3. Płomyk Przyprostynia 14pkt
4. Wicher Strzyżewo 3pkt

PŁOMIEŃ Przyprostynia



Brychcy Krystian (5.11.2001)
Buda Miłosz (28.03.2000)
Garbaciak Oskar (19.01.2000)
Jaskulski Miłosz (05.08.2004)
Kwaśny Grzegorz (14.09.2001)
Lekki Eryk (26.05.2000)
Łukasik Kamil (09.04.2000)
Przygodzki Mateusz (13.03.2001)
Pusiak Bartosz (2.08.2001) - wypożyczony na rundę wiosenną do Obry Zbąszyń
Rzepa Kamil (10.05.2002)
Skotarczyk Adrian (20.08.2002)
Spychała Marcin (09.05.2000) - przeniesiony po rundzie jesiennej z Płomyka
Stefan Marcel (17.04.2001)
Tomiak Oskar (04.01.2001)
Tratwal Dawid (03.06.2000)
Trocholepszy Łukasz (29.05.2002)
Trocholepsza Martyna (09.02.2004)
Woźny Jakub (11.01.2002)
Woźny Kacper (05.08.2000)
Trener: Borkowski Przemysław.

PŁOMYK Przyprostynia


Białecki Oskar (08.07.2005)
Chwałkowski Dawid (06.01.2003)
Feliksiak Marcin (14.05.2002)
Furman Mikołaj (14.09.2002)
Gassem Jakub (28.06.2002)
Korbanek Łukasz (14.03.2003)
Laskowski Jakub (26.01.2000)
Lewandowski Adrian (30.10.2003)
Lichy Karol (11.08.2004)
Łukasik Dawid (??.??.2006)
Łyskakowski Mikołaj (08.07.2004)
Maciejewska Martyna (16.03.2003)
Maciejewski Mikołaj (22.08.2003)
Mazur Damian (28.02.2001)
Mazur Kamil (29.07.2004)
Nowak Oskar (27.09.2005)
Olech Maksymilian (08.09.2002)
Opic Julia (8.07.2001)
Owczarczak Jakub (4.01.2002)
Pawelski Oskar (24.12.2002)
Pawelski Alan (08.06.2006)
Pielichowski Dorian (24.03.2005)
Pielichowski Kamil (4.06.2001)
Piter Kacper (23.01.2005) - wypożyczony na rundę wiosenną do Obry Zbąszyń
Piter Sebastian (30.09.2001)
Przybylski Dawid (21.08.2002)
Runiga Amani (29.04.2004)
Szulczyk Michał (10.08.2003)
Tobys Bartosz (5.12.2001)
Urbański Jakub (06.06.2002)
Wachowiak Wiktor (29.12.2001)
Wolny Mikołaj (05.07.2000)
Żybura Mateusz (18.06.2003)
Trener: Borkowski Przemysław.



Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox