Młodzież: Sezon 2009/10 Orliki


Zakończyła się Gminne Rozgrywki Piłki Nożnej Orlik-16. W lidze wystartowały dwie drużyny z Przyprostyni. Trzecie miejsce zajęła drużyna Szymona Barana – Płomień, natomiast najmłodsza drużyna rozgrywek, Płomyk, zajęła miejsce szóste.


Kolejka 1
Płomień – Płomyk 11:2 [Fabian Mateusz-2, Wargoś Filip-3, Bańdur Dariusz, Straszak Dominik-2, Prętki Radosław, Antropik Jakub-2 -- Borkowska Anna, Kluj Adam]
Kolejka 2
Huragan – Płomyk 17:1 [Bartczak Gracjan]
Błędno – Płomień 1:2 [Bańdur Dariusz, Prętki Radosław]
Kolejka 3
Płomyk – Błędno 1:24 [Sęk Paweł]
Płomień – Świt 0:1
Kolejka 4
Obra – Płomień 8:2 [Wargoś Filip-2]
Świt – Płomyk 0:3 (walkower)


Kapitan Płomienia, Filip Wargoś, trafił 20 bramek


Kolejka 5
Płomyk – Obra 2:20 [Borkowska Anna, Nowotnik Krystian]
Płomień – Huragan 3:6 [Wargoś Filip-2, Antropik Jakub]
Kolejka 6
Płomyk – Płomień 2:16 [Mikułko Michał, Nowotnik Krystian -- Wargoś Filip-5, Bocian Marcin-5, Prętki Radosław-4, Antropik Jakub, Kasier Łukasz]
Kolejka 7
Płomyk – Huragan 3:11 [Bartczak Gracjan-3]
Płomień – Błędno 1:5 [Wargoś Filip]
Kolejka 8
Błędno – Płomyk 15:1 [Bartczak Gracjan]
Świt – Płomień 0:3 (walkower)
Kolejka 9
Płomień – Obra 0:2
Płomyk – Świt 3:0 (walkower)
Kolejka 10
Obra – Płomyk 24:2 [Borkowska Anna, Nowotnik Krystian]
Huragan – Płomień 2:6 [Wargoś Filip-2, Starszak Dominik-2, Fabian Mateusz, Antropik Jakub]


Nasze drużyny w rundzie jesiennej


Kolejka 11
Płomyk – Płomień 2:11 [Bartczak Gracjan, Fabian Adrian -- Jakub Antropik-4, Filip Wargoś-3, Dominik Starszak-2, Karol Kubiak, Mateusz Fabian]
Kolejka 12
Obra – Płomień 0:2 [Antropik Jakub, Starszak Dominik]
Świt – Płomyk 10:6 [Bartczak Gracajn-4, Nowotnik Krystian, Janowski Jakub]
Kolejka 13
Płomyk – Obra 1:18 [Sęk Paweł]
Płomień – Huragan 4:0 [Antropik Jakub, Fabian Mateusz, Szarata Arkadiusz, Prętki Radosław]
Kolejka 14
Płomień – Płomyk 11:6 [Antropik Jakub-9, Prętki Radosław, Fabian Mateusz – Wośkowiak Jakub-2, Sęk Paweł, Borkowska Anna, Fabian Adrian]
Kolejka 15
Błędno – Płomień 2:1 [Wargoś Filip]
Huragan – Płomyk 16:1 [Fabian Adrian]
Kolejka 16
Błędno – Płomyk 18:1 [Ganczarek Jakub]
Świt – Płomień 1:6 [Antopik Jakub-2, Kostyra Przemysław, Fabian Mateusz, Wawrzyński Marcin, Wargoś Filip]
Kolejka 17
Płomień – Błędno 1:2 [Wawrzyński Marcin]
Płomyk – Huragan 1:12 [Sęk Paweł]

Kapitan Płomyka, Krystian Nowotnik, trafił 7 bramek

Kolejka 18
Obra – Płomyk 17:2 [Sęk Paweł, Krystian Nowotnik]
Huragan – Płomień 0:3 [Wargoś Filip-2, Szarata Arkadiusz]
Kolejka 19
Płomyk – Świt 0:5
Płomień – Obra 1:1 [Kaiser Łukasz]
Kolejka 20
Płomień – Świt 4:0 [Kaiser Łukasz-2, Antropik Jakub, Wawrzyński Marcin]
Płomyk – Błędno 8:10 [Bartczak Gracjan-3, Borkowska Anna-3, Kwaśny Grzegorz, Nowotnik Krystian]



Tabela końcowa

sezonu

ORLIKI-16 2009/2010

Lp.

Drużyna

M

Pkt.

Z

R

P

St.

br.

Róż.

1

Błędno Nądnia

20

48

15

2

3

109

:

28

81

2

Obra-Orliki Zbąszyń

20

46

14

4

2

149

:

32

117

3

Płomień Przyprostynia

20

37

12

1

7

88

:

43

45

4

Huragan Łomnica

20

27

9

0

11

90

:

70

20

5

Świt Nowy Dwór

20

12

4

0

16

30

:

75

-45

6

Płomyk Przyprostynia

20

6

2

0

18

48

:

266

-218


 


Dominik Starszak trafił 9 bramek, a Jakub Antropik 22 bramki w sezonie

Adrian Fabian trafił dwie bramki, a Gracjan Bartczak 11 bramek w całym sezonie

Bramki:
Antropik Jakub – 22
Wargoś Filip – 20
Bartczak Gracajn – 12
Starszak Dominik – 9
Borkowska Anna – 8
Fabian Mateusz – 7
Nowotnik Krystian – 7
Prętki Radosław – 6
Sęk Paweł – 6
Bocian Marcin – 5
Kaiser Łukasz – 4
Wawrzyński Marcin – 4
Bańdur Dariusz – 3
Wośkowiak Jakub – 2
Fabian Adrian – 2
Kubiak Karol – 2
Szarata Arkadiusz – 2
Ganczarek Jakub – 1
Janowski Jakub – 1
Kostera Przemysław – 1
Mikułko Michał – 1
Puchacz Jakub – 1
Staniszewski Filip – 1

Płomień: Kostyra Przemysław, Wargoś Filip, Makuch Dominik, Fabian Mateusz, Kluj Adam, Wawrzyński Marcin, Straszak Dominik, Antropik Jakub, Wargoś Marcin, Prętki Radosław, Kubiak Karol, Smertka Adam, Sypniewski Krzysztof, Bańdur Dariusz, Śliwa Mateusz, Szarata Arkadiusz, Lichterowicz Patryk.
Płomyk: Kaiser Łukasz, Przymuszała Maksymilian, Puchacz Jakub, Mirek Patryk, Bartczak Gracjan, Mikułko Michał, Nowotnik Krystian, Sęk Paweł, Kwaśny Łukasz, Staniszewski Filip, Wierciński Miłosz, Brzeziński Jeremiasz, Wawrzyniak Paweł, Borkowska Anna, Brychcy Krystian, Śliwa Wiktor, Ganczarek Jakub, Kwaśny Grzegorz, Prusiak Bartosz, Cholewa Marcin, Mirek Bartosz, Prusiak Arkadiusz, Galusik Oliwia, Grzelak Wiktoria, Kańduła Norbert, Skrzypczak Szymon, Fabian Adrian, Mochler Jakub, Wineck Oskar, Starszak Sebastian, Wośkowiak Jakub.



Nasze drużyny w rundzie wiosennej

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox